Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sierotkaxmarysia

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. A ile Cię kosztował silnik i gdzie kupowałeś? Jak ze skupieniem podczas strzelania?
 2. Nie ustawiałe, tylko trochę się bawiłem opcjami jak przestrzeliwałem czy w ogóle działa ;) Będę miał chrono to wszystko skonfiguruję jak należy, no ale ciekaw jestem jaka dawka gazu przy czerwonej dyszy jest odpowiednia do lufy 300mm i czy to było tylko złudzenie podczas strzelania.
 3. 3-4ms przy lufie 509mm nie będzie za mało? To ile do lufy 300mm? Mam lufę 300mm i wydawało mi się, że przy 3ms widziałem pogorszenie lotu kulki w stosunku do 5ms. Niestety nie miałem jeszcze okazji ustawić moda z chrono, więc nie wiem jak faktycznie wyglądają osiągi.
 4. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc :) Pierwszy raz zamawiałem coś z zagranicy i dostałem list z poczty w Zabrzu, żebym dostarczył odpowiednie dokumenty w celu nadania przeznaczenia celnego i naliczenia cła i podatku. Moglibyście mi powiedzcie mi skąd mam wziąć fakturę na moje zamówienie z ehobby? Zrobiłem zamówienie za 159,35$ z przesyłką no i nie wiem czy paczkę wysłali jako gift czy co i jaka jest deklarowana kwota zawartości. Wolałbym nie płacić podatku od pełnej kwoty, ale z drugiej strony z prawem też bym nie chciał mieć problemów :)
 5. Wie ktoś czemu magi jg nie podchodzą do tego mp5?
 6. Czy jest szansa, że jakimś cudem uda mi się do tego https://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041-1334.html założyć nowe okablowanie i mosfet?
 7. A jak jest w tym mp5 z wytrzymałością szkieletu gearboxa? Jak długo pociągnie z m130 przy dość dużym rofie?
 8. Mam w domu nowiutki tłok z wszystkimi zębami stalowymi, ale słyszałem, że lepiej mieć z plastikowymi i co jakiś czas wymieniać.
 9. Mi do tej pory zależało na zasięgu, ale zamierzam zmienić styl gry i chciałbym wiedzieć jak to MP5 poradzi sobie z dużym rofem bez wymiany części. W jakim stopniu LiPo 7.4V zwiększy rofa? (chcę zostawić sprężynę jaka jest, gdyż gram w lasach)
×
×
 • Create New...