Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

skrent

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Okazuje się niestety że zębatka tłokowe posiada już opóźniacz (zgrzany na ciepło), czy jest możliwa opcja dorobienia na standardowy" opóźniacz nasadki na frezarece cnc.
 2. Część która dotyka zębate by dysza się cofnęła wyrobiła się , co skutkuje nie podawanie kulek. Idtnieje możliwość regeneracji ?
 3. Dziwnym trafem innej firmy nie pasują, nie wiem czemu.
 4. Potrzebuję zdobyć popycha dyszy do GB v2 long. Niestety jedyny pasujący jest w sklepie w stanach , koszty są za duże by sprowadzić pojedyńczą część. Czy istnieje możliwość dorobienia pasującego popychacza na drukarce 3D?
 5. skrent

  GSS(VSS) G&G

  Aktualnie czekam aż replika wróci z serwisu (Jakaś wada fabryczna - chyba). Magazynki od LCT nie będą pasować gdyż gss ma układ elektroniczny który nie pozwala strzelić bez podpiętego magazynka(W gnieździe jest specjalny przełącznik który dociska magazynek). Pisałem do G&G czy zamierzają wypuszczać do tej repliki magazynki low i mid cap , w odpowiedzi poinformowano mnie że magazynki są na etapie projektu... Jeszcze nie wiem jak replika stoi z zasięgiem gdyż w mojej replice kulki ostro skręcały w prawo mimo poprawiania gumki hopup. Jedynie co w tej chwili mogę napisać o wrażeniach ze
 6. skrent

  GSS(VSS) G&G

  Pod lufą mieści się akumulator.
 7. skrent

  GSS(VSS) G&G

  Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem repliki Vintorez od G&G. Replika przyjechała do mnie w ładnym dobrze zabezpieczonym pudełku (wzorowana na walizkę transportową bądz kejs (jest rączka ;) )). Razem z repliką otrzymujemy: -2x bateria Li-Pol 11.1v 1000mAh 20c -Ładowarę z balanserem + zasilacz+ adapter do baterii -przejściówkę by zamontować zwykły akumulator (najlepiej coś typu stick). Po replice czujemy że to nie jest zabaweczka (około 3,5kg - bez lunety).Częsci dobrze spasowane , jedynie przedni chwyt ma minimalne luzy. Body GSS wykonane jest ze stopu aluminium (aluminium 6061
 8. Ok sparwdze to dziekuje za pomoc :)
 9. Witam mam mały problemik mianowicie po przeczyszczeniu styków a MP5 i złożeniu GB to "kupy" zauważyłem ze karabin "pluje" ledwo na 5m kulke i chciał bym sie dowiedzieć jakie moga być przyczyny tegoż "plucia". :( [Awaria nie awarja. W zdaniu używa się przecinków. Używaj polskich znaków. Chyba że stajesz w jednym szeregu z analfabetami na forum. - KozA]
 10. Ta broń jest przecudna !! gdybym miał teraz kase na nia to bym ja kupił bez 2 zdań :) A recka ful wypas i jeszcze więcej :)
 11. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :wink: :hahaha: Takie cóś to mój kolega kiedyś w 5 klasie szkoły podstawowej kupił za 10zł (5zł kulki :mrgreen: ) na odpuście w kosciele :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 12. skrent

  Steyr Aug z CA

  A jeszcze raz czy AUG ma jakieś małe wady ? :?:
 13. skrent

  Steyr Aug z CA

  A tak ogólnie to jakie sa wady i zalety tego AUG-a CA ?? I czy ta rączka z przodu ma jakies luzy ??
 14. skrent

  Steyr Aug z CA

  Przepraszam za błędy :wink: :wink:
 15. skrent

  Steyr Aug z CA

  a mogli byscie kilka fotek wrzucić bo bym chciał AUGa lepiej zobaczyć ?? A jeszcze jedno nie macie czasem tak że jednego dnia napiszecie post to nastepnego dani juz go jakos nie ma :? :? :?
×
×
 • Create New...