Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rollson

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 1. rollson

  BlackSword.pl

  Bszlo, nie wiem, o co ci chodzi co do opinii Lesia, przecież jasno napisał, że to dobry sklep. Sam robiłem tam kilka razy zakupy i tak jak większość z czystym sumieniem mogę polecić sklep.
 2. Jest dokładnie tak jak Rumun napisał, to bandolier na 6 magów i tak, oszczędzałem :) Dostęp do magazynków mam łatwy, także z ułożeniem tej ładownicy nie ma problemu. Radyjko to Puxing px-2r.
 3. Wiem, tylko właśnie mam problem z jego umiejscowieniem. Jak dam je na szelki to po założeniu plecaka będzie to przeszkadzało. Montowanie plecaka do pleców szelek też odpada, bo chciałbym mieć do niego szybki dostęp bez pomocy drugiej osoby.
 4. Złożyłem sobie zestaw do zielonej na bazie szelek + pas. Mam jednak mały problem z radiem. Dokupiłem mały plecak/camela który zajmuje większość pleców i siedzi praktycznie na ładownicach z tyłu pasa. Ładownica na radio na szelce odpada, bo przechodzą tam szelki od plecaka. Nie przeszkadza mi jakoś ustawienie ładownicy w tym miejscu, tylko nie wiem czy zasięg radia jakoś tragicznie nie spadnie, jeśli będzie umiejscowione w takim miejscu jak do tej pory. Zdjęcia chyba lepiej opiszą ten "problem". Jakieś rady? Na sobie: http://www64.zippyshare.com/v/90917212/file.html Same szelki: http
 5. rollson

  MIWO Praszka

  @Ace Mógłbyś przesłać jakieś zdjęcia przykładowych ładownic lub kamizelki w nato olive? Byłby wdzięczny i myślę, że nie tylko mi by się to przydało. Najlepiej na tle multicamu, bo widzę, że używasz.
 6. rollson

  MIWO Praszka

  Po tych zdjęciach nie widać jaki materiał jest w rzeczywistości. Myślałem, że jednak któryś może przypominać ten od flyye.
 7. rollson

  MIWO Praszka

  Ponawiam wcześniej zadane pytanie. Czy któryś z używanych przez miwo p materiałów jest podobny kolorystycznie do ranger green od flyye?
 8. Ja zapytam może jak w tej chwili ma się cb od miwo p? Jakieś porównanie kolorystyczne do flyye lub pantaca?
 9. Czy można do tego wstawić sprężynę m95?
 10. Zmieniłem trochę ułożenie ładownic, teraz jest wygodniej. Dokładniej włożyłem wkład medyczny w cargo z zamkiem, bo nie korzystam z tego najczęściej, a używanie tego zamka nie jest zbyt wygodne. Przydatne i podręczne narzędzia przełożyłem do ładownicy, w której wcześniej był właśnie wkład medyczny, jest ona wygodniejsza w użytkowaniu. Teraz wszystko powinno być raczej ok :) Od lewej: -ładownica na 2 magi od ak x2 -zrzut -kieszeń ogólnego zastosowania (akurat w niej trzymam czerwoną szmatkę i jakieś duperele) -kieszeń z wkładem medycznym -kieszeń ogólnego zastosowania (tutaj podręc
 11. W sumie to na panelu udowym mam te dwie pojedyncze ładownice, w jednej hi-cap, którego nie używam, jest po to, żeby ładownica nie była pusta, a w drugiej lowcap, który w sumie mogę nosić w którymś z cargo, ale tylko przy transporcie, normalnie podczas rozgrywki miałbym wtedy 6 w ładownicach i jeden w gnieździe, więc problem panelu odpada. Co do kabury to moja nie ma niestety możliwości wczepienia jej na pas, ale do lasu raczej tego nie będę używał, więc na wypady do cqb, jak zaczepię ją do pasa od spodni to nie powinno być chyba najgorzej.
 12. Posiadam takie pasoszelki: Do tego dochodzi jedna ładownica uniwersalna mała, obok ładownicy na magi po prawej stronie i ładownica na radio na lewe ramie (lewą szelkę?). Moglibyście mi coś doradzić, czy zmienić jakoś ułożenie ładownic? Pobiegałem trochę w tych pasoszelkach (w innym rozłożeniu ładownic), ale dopiero dzisiaj je dokładnie wyregulowałem. Wcześniej używałem samego pasa do kp12, ale opcja pas+szelki jest jednak wygodniejsza. Posiadam do tego jeszcze panel udowy z 2 ładownicami na 1 mag każda, i kaburę udową, ale ich już o pas od szelek nie zaczepię, więc pozostaje mi nosz
 13. rollson

  Taiwangun.com

  Kolejna zamówiona przesyłka i jak zwykle wszystko w porządku, nieraz tylko zawodzi trochę kurier, ale to nie jest przecież wina sklepu :) Gratis w postaci karabińczyka z nazwą sklepu i okularków.
×
×
 • Create New...