Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pyrakus

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Wymieniłem gumkę na systemę i użyłem teflonu. Na razie wystrzeliłem nie całego hi-capa i jest ok ale zobaczymy jak się będzie sprawować na dłuższą metę. Gdyby zdarzyło się to ponownie na pewno będę pisał. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 2. Dzięki za odpowiedzi. Wymienię gumkę na systemę i użyję tefloxu. Co do "lichego montażu" jak pisałem trzy razy już mi się tak stało, raz gumkę montował taiwangun, następnie kumpel "technik" naszej grupy a na końcu ja więc to raczej odpada. @rodnath: gumkę zwija komora hop up z lufy przez co kulki się na niej blokują.
 3. Za pierwszym razem też pomyślałem, że może coś zwaliłem ale ta sytuacja się powtórzyła trzy razy. Lufa jest wyczyszczona. @Karol_alasz: Możesz jaśniej? @Logan: Mam zamiar kupić lepszą gumkę jednak wolał bym się upewnić, że to ostatni taki wydatek.
 4. Też stawiałem na kulki jednak testowałem z guarderami i dalej działo się to samo. Poza tym jest to technicznie nie możliwe aby nawet najgorsza kulka wyciągnęła gumkę z pomiędzy komory i lufy. Poza tym pisałem z krakmanami i podobno testowali razem kulki i lufy jakie mają na stanie i im się nie zacinały. Wiem, że sprzedawca swoje chwali jednak mam zaufanie co do tego sklepu.
 5. Witam! Mam nietypowy problem w mojej cymie. Przez ok. pół roku latałem z nią z lipo 7.4 i nie było żadnych problemów. Niedawno kupiłem sobie Lipo 11.1 20C. Na początku przez parę strzelanek nie było żadnych problemów. W pewnym momencie replika przestała strzelać(silnik działał kulki nie leciały) i wyglądało to jak by w środku zacięła się kulka. Po rozkręceniu zobaczyłem, że gumka HU została "zwinięta" przez hopup z lufy i to na zwiniętej gumce zablokowała się kulka. Wymieniłem gumkę na nową i dosłownie po paru magazynkach sytuacja się powtórzyła dwa razy. Domyślam się, że przez za mocną b
 6. Nie powiedział bym, że mają przyjacielskie relacje. Raczej ekonomiczno-sąsiedzkie. Nie byli Rosjanie tylko byli żołnierze rosyjscy. Poza tym scenariusz nie musi trzymać się teraźniejszych realiów jeśli ktoś chce wojny Kanady z USA to może ją sobie rozegrać. A co do scenariusza to niestety nie powala, nic odkrywczego.
 7. Pyrakus

  AK-47 (CM022)

  Jeśli koledzy mają repliki z tego przedziału cenowego to się nada, tylko nie liczcie, że będą to bezawaryjne repliki. Jeśli koledzy mają repliki kosztujące 400pln+ to lepiej uzbieraj na cm028. I pamiętaj z kolegami o ochronie oczu!
 8. Najpierw się zdecyduj czy chcesz AK czy m4 i ile chcesz wydać bo co chwilę zmieniasz zdanie. W tym przedziale cenowym najbardziej niezawodne są cymy, najlepiej cm040 i w górę. Nie wydawaj całej kasy na broń tylko odlicz część na gumkę HU(np. http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_silikonowa_guarder-193.html ) i porządną ochronę oczu.
 9. Polecam się przejść po hufcach pracy. Mogą tam mieć również oferty dla nieletnich typu roznoszenie ulotek czy inwentaryzacja.
×
×
 • Create New...