Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Voytas

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, czy ktoś wkładał już do IAR'a/HK szkielet gb CNC? Zastanawiam się jak dużo piłowania by było, coby go tam wepchać.
 2. Voytas

  E&L seria M4

  Swojego M4A1 kupowałem na GF i wsio ok. Huczy, gra i buczy. Warto zawsze napisać w komentarzu, żeby sprawdzili replikę przed wysyłką. W przeciwnym razie nie popatrzą co jest w pace i możesz dostać bubla. Lepiej poczekać te jeszcze 1-2 dni i dostać egzemplarz w pełni sprawny niż potem się bawić w odsyłanie.
 3. Voytas

  E&L seria M4

  Miałem dokładnie to samo w AK ... tłok zrobiony z ryżu najgorszego sortu
 4. Voytas

  AK 74

  Foto wygrzebane z czeluści picasy, bodajże 2012r - Cyma 048 z granatomiotem Boya Drewno przemalowane lakierobejcą mahoniową, stockowo było jasne, marchewkowe - starsza seria
 5. Ja swoją odesłałem nazad do GF, front latał dalej po dwutygodniowej wizycie w ichniejszym serwisie, który notabene zawiódł mnie po raz kolejny swoją niekompetencją i traktowaniem klienta jak idioty. :icon_evil: Poczekam na następną dostawę i może spróbuję jeszcze raz trafić los na ryżowej loterii. Na VFC mnie niestety nie stać
 6. Voytas

  Krytac

  W CRB miałem 20k, dwóch kumpli kupowało niedawno SPRy i mieli wsadzone 30K
 7. Voytas

  Krytac

  U mnie już trzeci znajomek kupił Krytaca, fajnie to chodzi. W moim CRB musiałem wymienić piny na specnowe bo stocki się wyrobiły, te nowsze serie już są ok, chwyt już się nie świeci jak w pierwszych wypustach.
 8. Voytas

  Krytac

  Generalnie jest bez porównania, G&P ładne ale wewnątrz kaszana za taką kasę. Dytac to nic specjalnego, u ziomka po roku pękł szkielet gb a dużo nie strzelał. Z niestandardowych części : płytka selektora, ale podobnież da się dostosować standardową, zębatki selektora i w sumie tyle.
 9. Voytas

  Krytac

  Podobnież szyny Aresa pasują bez docinania, na pewno pasują również od palniaka ale cena ... Pisałem do GF o oryginalne szyny Krytac'a ale odpisali że nie wiedzą/nie planują i ogólnie klops :icon_evil:
 10. Voytas

  Krytac

  To wykoncypowałem, ale wolałbym tego uniknąć :D
 11. Voytas

  Krytac

  Panowie, czy możecie mi podpowiedzieć jakie szyny keymod pasują do naszych cacek ? Niestety żadne chińskie nie pasują, są robione pod dużo grubsze szyny i nie chwytają Krajtkowych, sprawdzane organoleptycznie szyny z taiwanguna i specnowe z GF. Myślałem nad aresowymi ale dostać je graniczy z cudem
 12. O ów element, przez który przechodzi śruba do prowadnicy sprężyny, wrzuca się go zawsze na koniec stock pipe'a. Taki śmiszny mały, najczęściej szary, znalowy cycek. Nie wiem jak toto się nazywa EDIT: chodzi mi o element z prawej
 13. Jak sobie polutujesz bez płytki na pająka takiego IRF1404 to jest mały, płaski i gniecie wszystke kupne fety. Chodzi bez zająknięcia na 500fpsowych świniakach z 11v aku. W specnach trzeba tylko boszką przyciąć ten element, który blokuje prowadnicę kolby, żeby dało się replikę rozebrać bez rozlutowywania feta.
 14. W emkach specnowych też jest taki rozstrzał. Rok temu znajomi kupili 2 sztuki B02. Jedna super, rock-solid i zero luzów aż po dziś dzień, druga od nowości miała bujający się front, po może miesiącu korpus złapał luzy, wiecznie miał problemy z komorą hopa. Takie to jest Specnowe Lotto :icon_evil: jakbym mieszkał bliżej Wrocka to bym sobie podjechał po nową. Widać warto zawsze napisać w "uwagach do zamówienia" żeby przed wysyłką sprawdzili czy z repliką wszystko jest w porządku bo w przeciwnym razie nikt do paczki nie zaglądnie i można dostać bubla.
 15. Odsyłam nazad do GF, oby następny egzemplarz przyszedł w należytym stanie. Za to jeśli chodzi o magazynki to jestem pozytywnie zaskoczony że każdy z 10ciu złapał elegancko.
×
×
 • Create New...