Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sevi

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sevi

  M249 (PJ249) [P&J]

  Na pewno były na Evike.com
 2. Sevi

  M249 (PJ249) [P&J]

  Odnośnie boxow to pojawiły się A&K!
 3. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  W komorze nie było kompletnie nic dłubane!
 4. Posiadam transport własny i mogę przygarnąć 2 osoby ze szpejem. Co prawda bagażnik nie za wielki ale da rade się upchnac graty. Start z Warszawy w czwartek, mogę podjąć osoby ze wskazanego miejsca, powrót w niedzielę . Koszta do podziału. Kontakt PW lub seviwawa@wp.pl
 5. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Taka przypadłość! Czy to cylinder 130 czy 150 włożę na chrono jest polowa mocy. Hopup jest ustawiony jak trzeba. Diagnoza???
 6. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Pomimo że to klon PTW to bym kupił drugą i zrobił do CQB. Ja w swojej mam przewiniety silnik i kupiony źółtym chinolski cylinder. Narazie pyka i póki co nie zamierzam nic innego wymieniać. Może w przyszłości silnik?!
 7. Witam. Do imprezy jeszcze trochę ale zarzucam pytanie czy byliby chętni na wspólny wyjazd wynajętym Busem??? Wyjazd z Warszawy najprawdopodobniej w czwartek 23.04 i powrót 26.04 (wyjazd z rana) W zeszłym roku koszt wynajęcia Busa z przyczepką wyszedł na 18 osób 184 zł wraz z noclegiem dla kierowcy. Temat transportu narazie zawieszony!!! Kupie bilet na BW po stronie Guerillas!!! Info na PW!!!
 8. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Chodzi mi ostatnio po głowie aby cos zrobic z komora HopUp. Zmieniac, nie zmieniać w TWMemie??? Jak zmieniać to na jaką???
 9. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Jak ktoś zakupi i przetestuje to niech da znać?!
 10. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Na M150 jest ponad 500FPSów ale stockowy silnik, przynajmniej w pierwszych wersjach, nie daje rady. Nic mocniejszego nie testowalem!
 11. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Użytkuje od TWM od marca 2013. Z poważniejszych napraw jakie przeszła to przewiniety silnik i nic poza tym. Użytkuje od TWM od marca 2013. Z poważniejszych napraw jakie przeszła to przewiniety silnik i nic poza tym.
 12. Organizujemy transport na BW. Zarezerwowany jest Bus 18 osobowy wraz z przyczepą na szpej. Całkowity koszt wraz z noclegiem dla kierowcy to 3265Pln. Przy 16 osobach wychodzi po około 205 PLN. Miejsce wyjazdu Warszawa około godz 10:00!!! Osoby chętne proszę o kontakt na PW!!!
 13. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  Nie strzelalem ostatnio zbyt często a jak strzelalem to tylko na singlu, to padł dosyć szybko!!! Wnioskować można ze bebechy cylindra nie są zbyt wytrzymałe:(
 14. Sevi

  M4A1 PTW [A&K]

  W czerwonym cylindrze poszła do kosza listwa na tłoku!!!
×
×
 • Create New...