Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

warat

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 1. Sorki za lekki offtop,ale lepszy będzie zestaw fast+doczepiana osłona,fast+stalker v1 czy stalker v2+boonie hat?
 2. Hej Czy ktoś miał do czynienia z replikami kasków od 8fielda:http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/replika-kasku-fast-foliage-8fields-2?from=listing&campaign-id=22 razem z osłoną: http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/ochrona-twarzy-do-helmow-kaskow-fast-foliage-green?from=listing&campaign-id=20 ? Jestem raczej niedzielnym yebankowiczem,więc hełm ma wytrzymać kulki i inne pierdoły,a maska jest z tego powodu,że druciany stalker nie chce w ogóle trzymać się mojej twarzy :icon_mad:
 3. Hej Czy ktoś korzysta z tej osłony:http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/ochrona-twarzy-do-helmow-kaskow-fast-foliage-green?from=listing&campaign-id=19 ? Jak z wytrzymałością i czy jest możliwość podczepienia do micha?
 4. Czyli lepiej wziąć sprawdzony kontakt?
 5. Co do ładownic do AK:myślałem o kupnie klasycznych brezentowych i doszyciu do nich montażów od sprzętu BW,czy to dobry pomysł?
 6. Hej Myślałem nad zakupem bonnie hata i natrafiłem na dwa: http://armyworld.pl/product-pol-4182-Kapelusz-Wojskowy-Dwustronny-Flecktarn-Tropentarn-Ripstop-Mil-tec-Nowy-.html http://armyworld.pl/product-pol-75-Oryginalny-Kapelusz-Wojskowy-Tropentarn-tropikalny-BW-Demobil.html I teraz pytanie:oryginał czy podróba?Wiadomo,oryginał wytrzyma wszystko,tylko czy nie będzie się gryzł z klasycznym fleckiem?
 7. Hej Czy ktoś wie,czy można gdzieś dostać takie zaczepy,jakich się używa w pasoszelkach s95,czy jedyne,co pozostaje,to kanibalizowanie tych zaczepów z ładownic?
 8. Słuszna uwaga Lesia,zapomniałem napisać modelu z pośpiechu: Kolimator Strike System 20x30 od ASG A co do samej śrubki: Ma długość 2,7 cm,szerokość 3 mm,w połowie gwint,w połowie gładki,odkręcany krzyżakiem. Czy ktoś wie,jak taka śruba się nazywa,czy lepiej byłoby ją po prostu przynieść do sklepu?
 9. Hej Gdzie można dostać śrubki,którymi dokręca się "łapki" kolimatora do szyny?
 10. Hej,kupiłem ostatnio m56 z magazynkami w kształcie shelsów,niestety,muszę rozłożyć dołączone magazynki.Wiem,jak to zrobić(wybić pin w magazynku),ale piny nie chcą wyjść.Czy ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na wybijanie opornych pinów?
 11. Szlag,zapomniałem napisać:tak,dalej dla przykładowego 120 gramowego ładunku,dodatkowo(jeżeli to nie problem) dla ładunku 60 gramowego
 12. Serdecznie dzięki za odpowiedzi,powoli zaczynacie mi powoli rozjaśniać sytuacje:) MarekMac,wspomniałeś o tym,że to przedmiot wyrzucający pocisk odpowiada za jego energię,czy istnieje sposób na wyliczenie,ile dżuli to np. jeden bar? Wiem,że to podstawowa fizyka,ale niestety z tego jestem zielony jak oliwka;)
 13. Witam Nie wiem czy napisałem w odpowiednim dziale,jeżeli nie,proszę o przeniesienie,w każdym razie zamierzam zbudować działko bezodrzutowe na sprężone powietrze,jednak mam pytanie co do pewnej kwestii. Otóż według artykułu 8 ustawie o broni i amunicji mówi,że jest ona niebezpieczna,kiedy pocisk opuszcza lufę z energią większą niż 17 j.Czyli jeżeli pocisk o masie 120 gram opuści lufę poniżej tym 17 j,to replika będzie w pełni legalna? Pozdrawiam
 14. http://forum.wmasg.pl/topic/39054-ump-m89a-ee/
 15. A czy ktoś ma jakieś konkretniejsze info o tej replice?
×
×
 • Create New...