Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

warat

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by warat

 1. Sorki za lekki offtop,ale lepszy będzie zestaw fast+doczepiana osłona,fast+stalker v1 czy stalker v2+boonie hat?
 2. Hej Czy ktoś miał do czynienia z replikami kasków od 8fielda:http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/replika-kasku-fast-foliage-8fields-2?from=listing&campaign-id=22 razem z osłoną: http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/ochrona-twarzy-do-helmow-kaskow-fast-foliage-green?from=listing&campaign-id=20 ? Jestem raczej niedzielnym yebankowiczem,więc hełm ma wytrzymać kulki i inne pierdoły,a maska jest z tego powodu,że druciany stalker nie chce w ogóle trzymać się mojej twarzy :icon_mad:
 3. Hej Czy ktoś korzysta z tej osłony:http://www.taiwangun.com/helmy-ochrona/ochrona-twarzy-do-helmow-kaskow-fast-foliage-green?from=listing&campaign-id=19 ? Jak z wytrzymałością i czy jest możliwość podczepienia do micha?
 4. Czyli lepiej wziąć sprawdzony kontakt?
 5. Co do ładownic do AK:myślałem o kupnie klasycznych brezentowych i doszyciu do nich montażów od sprzętu BW,czy to dobry pomysł?
 6. Hej Myślałem nad zakupem bonnie hata i natrafiłem na dwa: http://armyworld.pl/product-pol-4182-Kapelusz-Wojskowy-Dwustronny-Flecktarn-Tropentarn-Ripstop-Mil-tec-Nowy-.html http://armyworld.pl/product-pol-75-Oryginalny-Kapelusz-Wojskowy-Tropentarn-tropikalny-BW-Demobil.html I teraz pytanie:oryginał czy podróba?Wiadomo,oryginał wytrzyma wszystko,tylko czy nie będzie się gryzł z klasycznym fleckiem?
 7. Hej Czy ktoś wie,czy można gdzieś dostać takie zaczepy,jakich się używa w pasoszelkach s95,czy jedyne,co pozostaje,to kanibalizowanie tych zaczepów z ładownic?
 8. Słuszna uwaga Lesia,zapomniałem napisać modelu z pośpiechu: Kolimator Strike System 20x30 od ASG A co do samej śrubki: Ma długość 2,7 cm,szerokość 3 mm,w połowie gwint,w połowie gładki,odkręcany krzyżakiem. Czy ktoś wie,jak taka śruba się nazywa,czy lepiej byłoby ją po prostu przynieść do sklepu?
 9. Hej Gdzie można dostać śrubki,którymi dokręca się "łapki" kolimatora do szyny?
 10. Hej,kupiłem ostatnio m56 z magazynkami w kształcie shelsów,niestety,muszę rozłożyć dołączone magazynki.Wiem,jak to zrobić(wybić pin w magazynku),ale piny nie chcą wyjść.Czy ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na wybijanie opornych pinów?
 11. Szlag,zapomniałem napisać:tak,dalej dla przykładowego 120 gramowego ładunku,dodatkowo(jeżeli to nie problem) dla ładunku 60 gramowego
 12. Serdecznie dzięki za odpowiedzi,powoli zaczynacie mi powoli rozjaśniać sytuacje:) MarekMac,wspomniałeś o tym,że to przedmiot wyrzucający pocisk odpowiada za jego energię,czy istnieje sposób na wyliczenie,ile dżuli to np. jeden bar? Wiem,że to podstawowa fizyka,ale niestety z tego jestem zielony jak oliwka;)
 13. Witam Nie wiem czy napisałem w odpowiednim dziale,jeżeli nie,proszę o przeniesienie,w każdym razie zamierzam zbudować działko bezodrzutowe na sprężone powietrze,jednak mam pytanie co do pewnej kwestii. Otóż według artykułu 8 ustawie o broni i amunicji mówi,że jest ona niebezpieczna,kiedy pocisk opuszcza lufę z energią większą niż 17 j.Czyli jeżeli pocisk o masie 120 gram opuści lufę poniżej tym 17 j,to replika będzie w pełni legalna? Pozdrawiam
 14. http://forum.wmasg.pl/topic/39054-ump-m89a-ee/
 15. A czy ktoś ma jakieś konkretniejsze info o tej replice?
 16. Czy ktoś testował może Jefftrona w wersji mikro?
 17. Czy ma ktoś jakieś info na temat tej repliki?Czy różni się tak bardzo od wersji Hard Kick(oczywiście oprócz braku odrzutu)?
 18. Witam Ostatnio rzuciła mi się w oczy taka oto replika: http://gunfire.pl/product-pol-1152205423-Replika-pistoletu-maszynowego-PP19.html ,niestety,nie znalazłem żadnego info na jej temat,dlatego pytam,czy ktoś jąma i może coś o niej powiedzieć? Pozdrawiam
 19. Czy zna ktoś rękawice,które są w małym rozmiarze (obwód dłoni 180 mm,długość dłoni 160 mm,długość najdłuższego palca 75 mm),które kosztują poniżej stówy?
 20. Eee,lufy w ASG nie są gwintowane. Średnica do chyba 6.12 mm.
 21. Czy to normalne,że w zimne dni kulki są podkręcane nawet na zerowym hop-upie? Czy może to wina kulek,które są "za dobre"(strzelałem z 0,25 G&G)?
 22. Zwykle nie poleca się używanych replik dla początkujących,ponieważ sprzedający może "przegapić" jakiś szczegół(co nie oznacza,że wszyscy chcą cię zrobić w ...) Co do emek:szukaj firm KWA i Revolution Airsoft.
 23. Witam. Ponieważ w/w maska "trochę" odróżnia się od munduru (czytaj:jest czarna) i jest upierdliwa w noszeniu,postanowiłem ją przerobić,w związku z tym mam dwa pytania: 1.Ktoś próbował ją przemalować? Myślę, że o ile siatka spokojnie złapie farbę,to części materiałowe już nie muszą.Myślałem,czy by nie kupić koszuli w niemieckim kamuflażu,wyciąć odpowiednie paski i nakleić na boki. Jak myślicie,czy taki patent się sprawdzi? 2.Z powodu małej głowy muszę bardzo mocno zaciskać pasek,przez co strasznie mnie ta maska obciera,a i tak nie mam gwarancji,że nie zsunie się po włosach. Czy k
 24. Z tego co mi wiadomo istnieje środek,który "wyżera" wszystko oprócz drewna,ale nie wiem,jak to się nazywa.Wiem tylko,że używa się tego do oczyszczania drzwi drewnianych.
 25. warat

  Tania luneta

  Czyli jeśli tanio szukać nowej lunety,to delta optical?
×
×
 • Create New...