Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czaja135

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czaja135

 1. Stockowe batki są szajskie. Zainwestuj w Imaxa B6 i lipo Turnigy albo Redoxa - inwestycja na baaaaardzo długi czas.
 2. Nie bierz jak na razie żadnej lufy ponieważ nie mają nic ciekawego aktualnie na stanie. Co do gumki to niech Ci wymienią na czarną systemy. Lufę potem sobie sam najwyżej wymienisz.
 3. Spróbuj na innym silniku. Antireversal posiadasz ?
 4. Nie wyregulowali Ci go po prostu na przeglądzie zerowym - zdarza się.
 5. Mały czyli masz na myśli to 850 mAh tak ? Dla mnie jest wystarczający :) Na AKSU stockowym jestem wstanie wystrzelać jakieś 1500 kulek a jeszcze zostaje trochę energii :) Tobie powinny zmieścić się większe bez problemu, musisz tylko pomierzyć wielkość aku. Ja podałem za przykład, że te mi się mieszczą a mam mniej miejsca na batke niż Ty ;)
 6. Od siebie polecam również Redoxy z Gunfire. 7,4 850 mAh wchodzi mi do AKSU bez problemu (scalony oraz w 2 dwóch listkach) a mam tam mniej miejsca niż w innych AK.
 7. Cymy nie warto. Jak już to bierz cm.045. Co do RK-01 to wybierz też przynajmniej wersje "W" jak nie znajdziesz "SW".
 8. Takiego Turnigy kupisz bez problemu w Polsce zatem poco zamawiać zza granicy ? np. http://allegro.pl/turnigy-nano-tech-1800mah-25-50c-i3602196293.html lub http://allegro.pl/li-po-turnigy-nano-tech-1800mah-2s-7-4v-25-50c-asg-i3622083160.html. Co do wtyków to najprościej przylutować T-Connecta.
 9. No chodziło mi o cm.045. Czyli Cyma też ma standard VFC tak ?
 10. Witam. Orientuje się ktoś czy drewna od Cymy podejdą pod Boyica ? Chodzi mi dokładnie o to, że na WGC są szyny ris do Cymy a nie wiem, czy do Boyica by też pasowały.
 11. Odkręcasz chwyt pistoletowy zwykłą śrubą na krzyżak, ściągasz chwyt i w tym samym miejscu jest taki otwór w którym za pomocą imbusa regulujesz silnik. Imbus to bodajże 1,5 mm o ile dobrze pamiętam.
 12. Sądzę, że jemu chodzi o sprężynę znajdującą się na lufie wewnętrznej.
 13. Co za problem wybrać baterię po wymiarach ? Ładowarka to Imax B6 albo PowerBean.
 14. A na jakich ustawieniach nagrywasz ? 1080 czy 720 oraz ile klatek ?
 15. Jakiej wersji GoPro używasz ?
 16. Precka by wystawała a na to nakręcasz po prostu tłumik. Tłumik jest szerszy niż precka przez co możliwe jest schowanie lufy w tłumiku :)
 17. Co Wy pierniczycie ? Mam RK - 01 SW Boyia i tak jak mówią koledzy - pod spodem był imbus którego odkręcenie pozwalało wykręcić przejściówkę. Nie chce mi się wierzyć, że w innych modelach jest jakoś inaczej.
 18. Tłumik do tego PBS-4 i do końcówki tłumika preckę. Co do samej repliki to posiadam takową w stocku, podpinam do tego dobrą i mocną batkę i robię siekę na CQB :P Od siebie to bardzo polecam.
 19. Ulepszenie owej repliki by służyła jako broń wyborowa to koszt ponad 1000 zł.
 20. Ja bym brał od GFC. Skoro jest to samo co JG a tańsze i na dodatek 2 lata gwarancji więc się nie zastanawiaj.
 21. Skoro słyszałeś, że nie warto to nie warto. Emki Boyia są szajskie. Z Boyi to tylko G36 albo kałachy. Bierz M4 Cymy :) Recka była niedawno na WMASG.
 22. czaja135

  Batka

  A to mało Firefoxów jest 11.1 wielkości sticka ? Na hobbyking.com też jest ich pełno ...
 23. Kulki jak kulki, lecą tak samo jak zwykłe. Jedyne różnice jakie ja spostrzegłem to: cena, zapach oraz kolor. No i strzelając z nich możesz się lepiej poczuć, że dbasz o środowisko :)
×
×
 • Create New...