Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

slawo

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Fotki: Przepraszam za jakość - to tylko telefon i to stary, a aparatu nie posiadam. Co o tym sądzicie? Nadal jest złe?
 2. Myślę, że to zawieszenie jest dobre (faktycznie się nie znam), tylko je źle założyłem. Jeszcze dziś walnę fotkę, jak teraz je zakładam. Pozdro.
 3. Bo ta najbardziej zewnętrzna miała być przy replice, ale cosi nie pykło... chyba jest to spowodowane tym, że karabińczyk do zapięcia zawieszenia na kolbie według instrukcji jest przepleciony bezpośrednio przez taśmę, a ja wolałem rozwiązanie przelotka - taśma - karabińczyk :wink: EDYTKA: nie tu błąd - błąd w nieprawidłowym założeniu zawieszenia, ponieważ ja przewiesiłem przez ramię nie tam gdzie trzeba... :wink:
 4. Oook. Skończyłem to zawieszenie. Zrobiłem na bazie TEJ INSTRUKCJI. Karabińczyki wykorzystałem z dokładnie TYCH troków. Zrobiłem troszkę inną długość taśmy, żeby replika wisiała na ukos lufą w dół. wykombinuję jeszcze gumki na te karabińczyki i tyle. Klamra do regulacji, to zwykła klamra od paska, jednak troszkę przerobiona (dziurki zrobione z jednej strony, a nie na środku i koniec lekko zagięty, by wygodnie było nią "operować". WSZYSTKIM uczestniczącym w temacie dziękuję za pomoc :wink: Pozdrawiam. ZDJĘCIA
 5. chętnie bym zrobił, ale nie umiem się połapać jak, a do tego ze zdjęcia jest INSTRUKCJA
 6. nie bardzo mogę się połapać w tym Orkanowym... a takie, jak tu będzie dobre?
 7. Znowu problem.... bo zacząłem już robić... ale nie jest dużo zrobione, to co mógłbyś polecić na wzorzec trzypunktu?
 8. Też się o tym dowiedziałem - niestety po fakcie, bo po zamówieniu już części z MIWO. Także teraz chcę już skończyć, skoro już te części mam. Zawieszenie robię na podstawie tego z ACM/GFC, dlatego chciałem znać wymiar (mam go już). W całości skończę je prawdopodobnie jutro (o ile przyjdą mi dwa troki GFC z tymi karabińczykami).
 9. robię własne na podstawie tego ze zdjęcia (ACM/GFC) i nie wiem, jakie zrobić długości...
 10. Mógłby ktoś zmierzyć swoje zawieszenie 3pkt w tych miejscach? Zależy mi na tym. Pozdrawiam.
 11. Czyli mam ładownicę w CB i gitara... bo bałem się, że to nie to, a na odsyłanie deko za późno, bo poskracałem już taśmy itd... także dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ;)
 12. Zauważyłem tylko tyle, że bluzy i spodnie zdrożały.
 13. slawo

  HK-416

  Moje HK416 jest na bazie M4A1 JG III gen. Zmieniłem w eMce cały front na HK416 JG, wymieniłem szynę w upper receiver'ze na tą z HK (i tak jest za niska o jakiś 1-1,5mm - podwyższę nierdzewką) i dodałem ładownicę na kolbę od MIWO Military Lubliniec w Coyote Brown na akumulator (z przeznaczeniem na magi M4 do kamizelki, ale poprosiłem o doszycie tasiemek do mocowania na kolbie). Jak wspomniałem - mam już pomysł na podwyższenie szyny na upper receiver'ze, a samo HK będzie malowane jeszcze na Coyote Brown - body, szyny RIS, kolba, magazynek i chwyt; zostawię czarne: lufę zewnętrzną, blok gazowy z
 14. Że różne odcienie są, to wiem, ale pytam, bo przez jakiś czas myślałem, że zamiast CB dali mi jakiś Olive.... ale sprawa wyjaśniona - podesłałem zdjęcia do MIWO i powiedziano mi, że to jest właśnie CB. Pozdrawiam.
 15. A to jest właśnie ładownica z MIWO Military Lubliniec.... i oni w galerii mieli zdjęcie cordury CB takiej, jak TU (bo to ich zdjęcie)... podesłałbyś mi zdjęcia twojego oporządzenia w CB z MIWO? kurcze... dziwna sytuacja...
×
×
 • Create New...