Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mysiek

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czemu padł MPcustom ale poszukałem i mogę ci zaproponować tę stronę: http://www.airsoftarmory.pl/ poszukaj co ci potrzeba na niej, w tej chwili wydaje się ze tylko ona może mieć coś do zaproponowania.
 2. Zadałem pytanie bo wiem że są np pojemniki które pod ciśnieniem czyszczą takie pozostałości. Przy okazji czy macie jakąś propozycję na replikę dla potomka do używania? czy może glock TM wystarczy? chodzi o wygodny chwyt jak i gabaryt broni.
 3. Wielkie dzięki. Mam jeszcze pytanie czy używacie jakiś preparatów do usuwania starych smarów? czy wystarczy patyczek do uszu i szmata bawełniana?
 4. Ja wybrałem wersje Government gdyż obawiałem się że w czasie zawodów odbywających się na świeżym powietrzu od pochromowanych części może się odbijać światło co może mi przeszkodzić w celowaniu. Także ostateczny wybór należy do ciebie jak wolisz żeby była chromowana i błyszcząca to sobie taką kup - jak powiedział mi pewien strzelec wybierz to z czym dobrze się czujesz bo uwagę skupisz już tylko na celowaniu i oddawaniu celnych strzałów. Co do magów to można je zamiennie stosować w replice 5,1 jak i 4,3, jak pisałem powyżej magi do 5,1 są po prostu o jakieś 1,5 cm dłuższe od tych sprzedawanych
 5. Magazynku są wymienne, różnica jest w tym że magazynek do 5,1 jest dłuższy. I z tego co zrozumiałem jak było sprawdzanie pistoletu to można było go włożyć do pudełka bez magazynka a teraz będzie wymagany magazynek. Konsekwencja będzie więc pewnie zakup "krótszych" magazynków wykorzystywanych w replice 4,3.
 6. A co gęściejszego smaru to może być ten wykorzystywany do smarowania gearbox"ów?
 7. No to ładnie właśnie zakupiłem 2 dodatkowe magazynku 5,1 TM i okazuje się ze tylko do treningu będę mógł używać bo na turniejach przejdę ze standartu do open :(
 8. Wiem ze jest dużo filmików o rozkładaniu i smarowaniu repliki, ale czy podczas szkoleń też jest może takie "kontrolowane" rozłożenie i złożenie repliki?
 9. W zeszłym tygodniu zakupiłem sobie Hi-capa od TM ze sklepu specshop.pl bardzo byłem zadowolony, bo okazało się ze właśnie zrobili przecenę na ten model i udało mi sie zakupić replikę wraz z dwoma dodatkowymi magazynkami za 850 pln. Tylko przestrzegam przed jedną rzeczą a mianowicie nie wybierajcie dostawy UPS, krętacza straszne nie podjeżdżają, nie dzwonią i ci wmawiają że to twoja wina że nikogo nie było jak podjechał kurier. Mam natomiast pytanie o konserwację co polecacie jakie smary i czy do strzelania z TM używać polecanego gazu 144? o mniejszej sile?
 10. Ok dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie mianowicie szukam gdzieś spisu jakie bronie pozwalają występować w konkretnych dywizjach np znalazłem gdzieś wykaz do production i tak colt 1911 nie był wymieniony jako dostępna broń, moje pytanie brzmi czy przy wyborze mam się kierować wytycznymi z regulaminu , które opisuja maksymalne rozmiary broni czy też występuje jakiś dodatkowy spis konkretnych modeli?
 11. Mam pytanie odnośnie repliki do IPSC AA pokazała się ostatnio ASG Elite Force RACEGUN CO2 firmy umarex, jaka jest o tej replice opinia?
×
×
 • Create New...