Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DerFleischer

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ostatniej fazie, gdzie graliśmy o zdobywanie punktów z mapy, Markus odstąpił mi od siebie 2ch ochotników. Głównym problemem były baterie, na przedbiegach odpadło MG42 i 2 STGi z mojej drużyny. Dominik, Co do filmiku który wstawiłeś - było w planach! Ale jednak zdecydowaliśmy się zrobić to tak, sprzeciwów nie było: Dodam kilka słów ode mnie na temat samej gry. Bywałem na imprezach z większym nakładem finansowym oraz ludzkim, o ciężkim sprzęcie nie wspomnę, aczkolwiek i u Was bawiłem się znakomicie. Teren macie fajny, klimat był.. Nie zabrakł
 2. Spokojnie Wishu, tak jak wspomniałem - zbiorę nieco czasu to wrócę jeszcze do dyskusji i wystosuję małą podsumę wrażeń z mojej strony ! Ja też zawsze cenię sobie opinie graczy jako org - albo z porażek albo z nich najlepiej wyciągać wnioski, a że tych pierwszych nie miałeś, to chociaż opiniami się zadowolisz ;) Więc drodzy uczestnicy, słodzimy Wishowi, bo ja mam zamiar mu tylko dosolić ;-) :-P
 3. Kto się bał ten bał ;) Od tego jest oficer, żeby każdego delikwenta siejącego niepotrzebny zamęt przywołać do porządku, chociażby na dinozaurach atakowali marsjanie. Z mojego oddziału odpadło sporo, z różnych powódek z 11 osób w składzie, prędko zrobiło się 6, 7 i tak zostało aż do przed ostatniej fazy gry. Na tym przecież polega cały urok ASH, aby to liczniejszy wróg nacierając dał nam odczuć chociaż odrobinkę tej przyjemnej dla ducha adrenalinki. Co do STGów, u mnie w składzie były tylko 2 i każdy miał po 1 dodatkowym magazynku, strzelaliśmy raczej na singlu, a wasze Thompsony
 4. Spoko, szwabski pewnie będzie znany niewielu, ale czy niemieckiego używać można?
 5. No otóż muszę cię zmartwić bo nie była, paradoksalnie restrykcjom była poddana tylko broń historyczna. Współczesne nie były pozawijane w szmaty, ani nawet badane na chrono. Kto tam był ten doskonale wie. A takie imprezy pozostawiają zwyczajnie spory nie smak i po prostu się na takowe nie jeździ. Aczkolwiek przyznam ci rację, że standardem zawsze były i są, lecz po prostu nie wszędzie ;) Limity FPS i ograniczenia nie mają nikomu psuć zabawy, a raczej dodać realizmu, więc jestem tego mocnym zwolennikiem. Ale dosyć offtopu. Zachęcam aby gracz sam wybrał sobie replikę.
 6. Czołem! Na 90% mam zielone światło więc jak zawitam to będę na całą grę. Mam nadzieję zobaczyć kogoś ze starej, niezawodnej kadry zarówno jak i nowe twarze :) Co do pytania. Wiadomo, że 4takty budują świetny klimat, ale byłem któregoś razu, na jednej grze, w której niestety brała udział cała masa współczesnych replik po stronie aliantów, a Oś z STGmi miała spore restrykcje dot. użytkowania z uwagi na wczesny rok imprezy, więc jak mogę doradzić to raczej na to nie patrz i bierz STG. Poza tym, nie patrząc na landschafft, pierwsze udane prototypy MP42/ 43 od H&K pr
 7. Brzmi fajnie! Wyście byli u nas to i czas na odwet. Wstępnie się wybieramy - potwierdzimy bliżej terminu. Wszyscy Niemcy. (w razie potrzeby, dwóch na stronę AWP)
 8. Dobra, mamy zielone światłö. W ramach balansu; Peter (RKKA). DerFleischer (W-SS) Pozdr. /F
 9. Coś frekwencja nie dopisuje, może warto wziąć pod uwagę zmianę terminu, na np. 6 Stycznia? Z moich na pewno wybrałby się ktoś dodatkowo.
 10. Dogadamy się na pewno, będę w takim razie celować w początek Kwietnia. Najbardziej realny termin podam bliżej Stycznia. Wszak szczegóły jeszcze nie znane, drobne prace przygotowawcze już trwają.
 11. Wolnego, Kwiecień pozostaje mój ;-) Wstępnie zaklepuję termin 15 lub 22 Kwietnia, scenariusz i teren jeszcze nie ustalony.
 12. No Panowie, bo impreza przejdzie koło nosa! My się na pewno wybieramy, akurat zjeżdżam z delegacji, wszak robię do Was ponad 1000 km. Jakby co - biorę nadmiar szpeju, jeśli znajdzie się w potrzebie duszyczka, która uszanuje priorytetowy nakaz szanowania sprzętu, chętnie dozbroję ;-) Pozdr Fleischer
 13. Wychodzi na to, że się wybierzemy. Wiozę wstępnie dwóch ruskich rekomanów, jakby co mamy jeszcze miejsca w aucie ;-) F.
 14. Ciekawa propozycja Wish, dopóki dostarczoną bronią nie będą PanzerFaust'y :icon_razz2: wtedy podczas pojedynku dwóch, mogłoby ucierpieć dodatkowo jeszcze z dwunastu. A tak na poważnie, jest opcja aby ruszyć z czasem drugą edycję tejże imprezy, trzeba jednak zebrać siły i środki, aby sprawniej wszystko moderować i dopiąć więcej założeń. Będę za pewne szukał kilku chętnych do pomocy. W międzyczasie obserwuję jeszcze jeden teren, co by w monotonię nie popaść ;-)
 15. Dzięki, dzięki Panowie! Myślę, że z czasem będzie można pomyśleć o drugiej edycji Torgau. Przed tym jednak mam inny ciekawy pomysł do realizacji. Karne czy nie, może w końcu dojdzie do skutku, przez wszystkich oczekiwany dżentelmeński pojedynek na przełęczy pomiędzy dowódcami stron? Gor, Teo? :icon_razz: Można już obstawiać wyniki.
×
×
 • Create New...