Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hagark

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Rewelka post :-) Gdybym planował zabawę w rekonstrukcję na pewno by mnie przekonał ;-)
 2. Przede wszystkim ładuj małym prądem w trybie rozładuj-ładuj. Wtedy nawet stockowe NiMh naprawdę długo pożyje. Moja stockowa batka od JG po 4 latach nadal trzyma 1100 mAh własnie na imaxie.
 3. Moja stockowa z E&L okazała się niestety krzywa w środku i ktoś na forum miał podobny problem. Przyjrzyj się dobrze zanim zamontujesz ;-)
 4. Kiedyś słyszałem powiedzenie "jesteś głupi jak komentarz na onecie". Coś w tym jest ;-)
 5. Odsuwa się i chowa ciężkawo, ale ma to zaletę bo da się zatrzymać w pozycji otwartej i spokojnie regulować hop-up
 6. Ta batka: http://www.taiwangun.com/en/battery-li-po-1200mah-7-4v-20-40c-8fields wchodzi i działa z E&L 74N - przetestowane.
 7. U mnie jest różnica - przy kiepskim stanie baterii tylko 0.1A pomaga i to przy kilku cyklach czasem. Kilku kolegom z ekipy tak przywracałem do życia stockowe baterie i pomagało - uzyskiwałem nominalną pojemność. Ustaw jeszcze kończenie ładowania przy osiągnięciu nominalnej pojemności.
 8. Ja w takich przypadkach puszczam ładowanie 0.1A i rozładowywanie 0.1A i jeśli potrzeba robię kilka cykli. Po góra 3 cyklach wraca do pełnej pojemności.
 9. Bierz od TomekPL, mam i jestem bardzo zadowolony
 10. bierz of TomekPL, za tą cenę rewelacja.
 11. Nie odpisuje Tobie tylko autorowi wątku, jakbyś nie zauważył, bo mam tą replikę, wpadłem na ten temat i zachciało mi się odpisywać. @ wiedzman - po naciśnięciu osłony przesuwasz zamek do tyłu i podnosisz tył zamka z tego co pamiętam. Potem do przodu, żeby zdjąć z lufy. Nie mam go teraz przy sobie, po nowym roku foty Ci prześle jakbyś nie dał rady.
 12. W instrukcji nic nie ma. Naciskasz plastikową osłonę wyrzutu łusek od góry do środka i przesuwasz cały zamek do przodu żeby zszedł z lufy. Potem podnosisz tył zamka lekko do góry i zdjęty.
×
×
 • Create New...