Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

frequency619

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Zasadniczo wlazłeś w temat, co do którego ludzie raczej niechętnie dzielą się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, szczególnie, że większość znających temat zna go bardzo płytko. Co wynika głównie z tego, że mogli ewentualnie coś poczytać, ale już nie przetrenować z ludźmi na tym pracującymi.
 2. Mundur to mundur. Właściwe rozporządzenie określa czego cywilom nosić nie wolno, a co w wyjątkowych okolicznościach można. Jeżeli grupka ASG tak się ustawi, że obejmie ich wyłączenie zakazu i do tego zrobią fajną robotę używając pantery, to zajebiście. Ale chłop do gnoju powinien iść w ciuchach do gnoju, a nie w ciuchach, które jednoznacznie kojarzą się z wojskiem. Takie same dyskusje są na temat palenia marichuany, takie same dyskusje są w kwestiach łamania przepisów prawa o ruchu drogowym i tak dalej. IMHO pierdolenie bez sensu, prawo jest i należy przestrzegać - wszystkich nas obowiązuje tak samo.
 3. Jak Janysporty... to Skorpiony pewnie? Te kojotowe też mogą być tym samym?
 4. Zielone kamzy na zdjęciach z postu wyżej (klik) to co za model? Te na czarnych kombi. Z resztą podobnej odpowiedzi potrzebowałbym w przypadku tych:
 5. No dobra. A to? Wygląda mi na kamuflaż MAPA i CHYBA jest to Agat. Ktoś coś na ten temat? A może po prostu to Pencott Greenzone? I w ogóle ktoś inny?
 6. A nie lepiej poczekać na Beryla od ARESa/Łucznika? Będzie toto drogie, ale na "ostrych" częściach i w ogóle..
×
×
 • Create New...