Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zbojcerz_hegemon

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może dedykowany? http://www.taiwangun.com/loza-ris-keymod-m-lok/aluminiowe-loze-z-4-szynami-do-ak74u-czarny-cyma?from=listing&campaign-id=19
 2. To niestety się zdarza. Mój pierwszy bolt carier szlag trafił po około 10 000 strzałów. Bywa, że szybciej - u znajomego poszedł w diabły bodajże po 2 000. Warto mieć w zapasie.
 3. Watek jest dość poszatkowany i nie śledziłem go od początku, ale piszesz, że używasz gazu 144a - próbowałeś na zwyczajnym gg? Wszystkie moje repliki od TM spokojnie wytrzymują zwykły green gaz, nawet suchy od abbey'a. 144a to wyjątkowe padło w moim odczuciu.
 4. Jeżeli chodzi o dobór gumki hop up w gaziakach, to niestety ale trzeba się nastawić na kupno co najmniej dwóch różnych i ich przetestowanie (gaz, kulki i ich wagomiar). Ja osobiście używam gumek Falcona. Dobre wyniki na krótkiej lufie w swojej emce uzyskiwałem na gumce przezroczystej Falcona dedykowanej do WE M14 i PDW, przy suchym gazie od Abbeya i kulkach 0,30 G&G. To dość indywidualna sprawa.
 5. Sam jestem miłośnikiem dłubania, ale w sensownej bazie. Well nigdy nie był i nigdy nawet nie otrze się o sensowną bazę. IMHO strata pieniędzy. Ale mam pytanie, jak jest rozwiązany hop-up, bo słyszałem, że powiela system stosowany w replikach we closed bolt - czy to prawda?
 6. Spróbuj jeszcze na suchym gazie - bez silikonu - czasami jest lepiej.
 7. Dawno temu miałem tę replikę - pamiętam, że w przypadku magazynka na CO2 od KJW, trzeba było lekko podpiłować wcięcie pod zatrzask. Generalnie raczej szukałbym dedykowanych, jeśli nie chcesz się bawić w dopasowywanie. edyta: w specu jest dostępny w założonym przez ciebie budżecie. https://www.specshop.pl/product-pol-7755-WE-Magazynek-M9-M92-M9A1.html
 8. Myślę, że należy się platynowa łopata z brylantami i liśćmi dębu... edyta: I ten link do wykopu w stopce :)
 9. Z reguły podchodzą. Miałem kilka kopii moe od elementa i siedziały stabilnie bez luzu.
 10. W specu jest jeszcze JBU 263 mm, nawet przyzwoicie wykonana, pamiętam, że z przezroczystą gumką Falcona strzelała poprawnie. Natomiast jeżeli chodzi o Ravena, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że powierzchnia wewnętrzna będzie daleka od ideału. Moja była zapaskudzona jakimś brązowym nalotem, którego pomimo bardzo wielu prób nie udało się do końca wyeliminować i ostatecznie zrezygnowałem z jej używania.
 11. U mnie efekt podniesienia głośności występował jedynie na krótkiej lufie 250 mm - na standardowej mkowej nie było różnicy. Przy czym wzrost głośności też nie był powalający, ale zauważalny. Tłumik to KFH, regulowany stożkiem od wewnątrz, niestety nie pamiętam producenta - mógł to być Madbull.
 12. Jeszcze niedawno był dostępny w Specshopie, zakupiłem sobie wówczas w ramach zapasu kompletny bolt i zestaw spustu (oba po 99 PLN). Można by do nich napisać z zapytaniem czy przypadkiem nie planują w najbliższym czasie sprowadzać.
 13. ZnAluminiowe lufy występowały w WE M16VN i XM-177, to na pewno, ale w zwykłej M4 ze ZnAluminium się nie spotkałem.
×
×
 • Create New...