Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Head Crusher

Użytkownik
 • Content count

  195
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Head Crusher

  HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

  Midy z Castellana wpinają się bezproblemowo. Mają tylko spory luz na boki.
 2. Head Crusher

  Jaka preclufa lepsza?

  Grunt to odpowiedni dobór długości lufy do objętości cylindra oraz szczelność całego układu. Wtedy montaż precki ma sens. Miałem M27 do której wstawiłem lufę PDI 6.01 mm o długości 461 mm. Strzelało to to na stockowym cylindrze fatalnie, bo miał za małą objętość. Potem widziałem jak strzela ta replika już u następnego właściciela po lekkich zmianach (przede wszystkim wstawienie cylindra typu 0) i to był jednym słowem kosmos...
 3. Head Crusher

  Jaka preclufa lepsza?

  Z mojego doświadczenia jeżeli miałbym wstawić preckę, to tylko PDI 6.01 mm. Wszystko inne, włącznie z Prometheusem 6.03 mm, to strata pieniędzy. Miałem spory przekrój precek i na coś co nie jest lufą PDI 6.01 mm (nie mylić z Raven; odnośnie EDGI nie wypowiadam się) nawet nie splunę.
 4. Head Crusher

  Sklepy z "niszowymi" replikami

  Repliki firmy Bolt Airsoft, nowość. Sklep wojskowe.eu ma rzadkie repliki ICSa. Z rzadkich replik to na pewno Galil, Tavor i UAR (chociaż to airsoftowy twór, a nie replika).
 5. Head Crusher

  [Sklep] Deltashop

  Moje pierwsze zakupy w Deltashop.pl i opinia jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja i wysyłka + bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy za 2 wycofane produkty przeze mnie. Do tego duży plus za to, że dostałem paczkę droższych kulek niż zamówione. Na pewno jeszcze zrobię u nich zamówienie.
 6. Head Crusher

  Dystanser flat hop

  Ludzie piszą, że dla lepszego skupienia, spłaszczonego toru lotu kulki i większego zasięgu. Dla mnie liczą się te dwie pierwsze kwestie, ale tego akurat w ogóle nie uświadczyłem. Nie twierdzę, że gra jest niewarta świeczki. Być te zestawy Modify są niewiele warte i jeśli chce się mieć flata z prawdziwego zdarzenia, to trzeba uderzyć do Adama Słodowego;)
 7. Head Crusher

  Dystanser flat hop

  Rych33 na 50 m w cel wielkości kartki A4, to na zwykłym hop upie trafisz. Bez pitolenia się z gumką, dystanserem i powiększaniem okna w lufie. Jeśli tak ma wyglądać zabawa z flatem hopem dla "pińciu" metrów większego zasięgu, to ja dziękuję.
 8. Head Crusher

  Dystanser flat hop

  O którym Modify piszesz? Bo miałem komplet z Modify i żadnej różnicy w stosunku do zwykłego hop upa nie zauważyłem.
 9. Head Crusher

  HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

  Już dotarłem do informacji, że to Manta Rails. Cały set osłon do M27 można kupić, tyle że nie w Polandzie.
 10. Head Crusher

  HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

  Panowie jakiej firmy albo jak nazywa się chwyt/rączka pionowa, która jest konfigurowana z M27 dla Marines?
 11. Head Crusher

  hamradioshop.pl

  +1 Też u nich kupiłem UV-5R. Szybko, sprawnie i dobry kontakt. Do tego 3 lata gwarancji na radyjko.
 12. Head Crusher

  Początek Asg, emka od specny.

  Jeżeli nie zależy Ci na wyglądzie, to bierz. Jest strasznie plasticzano-zabawkowa z wyglądu. Mamy taką zapasową w ekipie, tylko wersja K. Tanio kupisz, tanio sprzedasz.
 13. Head Crusher

  Początek Asg, emka od specny.

  Jakbyś był w stanie uciułać trochę hajsu to bierz tę emeczkę https://www.specshop.pl/product-pol-10345-WE-M4A1-Gen-2-AEG.html To jest druga generacja, więc powinna mieć silnik o zwiększonym momencie obrotowym. Jedyne czego wymaga ta replika, to gumka hu silikonowa, kable niskooporowe + mosfet. Ewentualnie dysza. Cała reszta jest porządna jakościowo, więc nie ma sensu wymieniać.
 14. Head Crusher

  Replika do 700zl

  Hk416 od Specny, w promocji idzie wykosić za ok. 800 zł. Jak chcesz coś lepszego, to Ci zapisałem link do M4 WE. W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego. Chyba że wyczarujesz gdzieś hiper promo albo dostaniesz paczkę od cioci z Kanady.
 15. Head Crusher

  Replika do 700zl

  http://azteko.pl/we-m4a1-aeg-p-4530.html Jeśli lubisz emki, to bierz tę. W zupełności w stocku na początek wystarczy. Ewentualnie gumka HU silikonowa, preclufa, kable niskooporowe i hulasz aż miło.
×