Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Head Crusher

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Midy z Castellana wpinają się bezproblemowo. Mają tylko spory luz na boki.
 2. Grunt to odpowiedni dobór długości lufy do objętości cylindra oraz szczelność całego układu. Wtedy montaż precki ma sens. Miałem M27 do której wstawiłem lufę PDI 6.01 mm o długości 461 mm. Strzelało to to na stockowym cylindrze fatalnie, bo miał za małą objętość. Potem widziałem jak strzela ta replika już u następnego właściciela po lekkich zmianach (przede wszystkim wstawienie cylindra typu 0) i to był jednym słowem kosmos...
 3. Z mojego doświadczenia jeżeli miałbym wstawić preckę, to tylko PDI 6.01 mm. Wszystko inne, włącznie z Prometheusem 6.03 mm, to strata pieniędzy. Miałem spory przekrój precek i na coś co nie jest lufą PDI 6.01 mm (nie mylić z Raven; odnośnie EDGI nie wypowiadam się) nawet nie splunę.
 4. Repliki firmy Bolt Airsoft, nowość. Sklep wojskowe.eu ma rzadkie repliki ICSa. Z rzadkich replik to na pewno Galil, Tavor i UAR (chociaż to airsoftowy twór, a nie replika).
 5. Moje pierwsze zakupy w Deltashop.pl i opinia jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja i wysyłka + bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy za 2 wycofane produkty przeze mnie. Do tego duży plus za to, że dostałem paczkę droższych kulek niż zamówione. Na pewno jeszcze zrobię u nich zamówienie.
 6. Ludzie piszą, że dla lepszego skupienia, spłaszczonego toru lotu kulki i większego zasięgu. Dla mnie liczą się te dwie pierwsze kwestie, ale tego akurat w ogóle nie uświadczyłem. Nie twierdzę, że gra jest niewarta świeczki. Być te zestawy Modify są niewiele warte i jeśli chce się mieć flata z prawdziwego zdarzenia, to trzeba uderzyć do Adama Słodowego;)
 7. Rych33 na 50 m w cel wielkości kartki A4, to na zwykłym hop upie trafisz. Bez pitolenia się z gumką, dystanserem i powiększaniem okna w lufie. Jeśli tak ma wyglądać zabawa z flatem hopem dla "pińciu" metrów większego zasięgu, to ja dziękuję.
 8. O którym Modify piszesz? Bo miałem komplet z Modify i żadnej różnicy w stosunku do zwykłego hop upa nie zauważyłem.
 9. Już dotarłem do informacji, że to Manta Rails. Cały set osłon do M27 można kupić, tyle że nie w Polandzie.
 10. Panowie jakiej firmy albo jak nazywa się chwyt/rączka pionowa, która jest konfigurowana z M27 dla Marines?
 11. +1 Też u nich kupiłem UV-5R. Szybko, sprawnie i dobry kontakt. Do tego 3 lata gwarancji na radyjko.
 12. Jeżeli nie zależy Ci na wyglądzie, to bierz. Jest strasznie plasticzano-zabawkowa z wyglądu. Mamy taką zapasową w ekipie, tylko wersja K. Tanio kupisz, tanio sprzedasz.
 13. Jakbyś był w stanie uciułać trochę hajsu to bierz tę emeczkę https://www.specshop.pl/product-pol-10345-WE-M4A1-Gen-2-AEG.html To jest druga generacja, więc powinna mieć silnik o zwiększonym momencie obrotowym. Jedyne czego wymaga ta replika, to gumka hu silikonowa, kable niskooporowe + mosfet. Ewentualnie dysza. Cała reszta jest porządna jakościowo, więc nie ma sensu wymieniać.
 14. Hk416 od Specny, w promocji idzie wykosić za ok. 800 zł. Jak chcesz coś lepszego, to Ci zapisałem link do M4 WE. W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego. Chyba że wyczarujesz gdzieś hiper promo albo dostaniesz paczkę od cioci z Kanady.
 15. http://azteko.pl/we-m4a1-aeg-p-4530.html Jeśli lubisz emki, to bierz tę. W zupełności w stocku na początek wystarczy. Ewentualnie gumka HU silikonowa, preclufa, kable niskooporowe i hulasz aż miło.
×
×
 • Create New...