Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki jest dobry tłok do VFC [GBV2]

Recommended Posts

Witam od ponad roku jestem właścicielem VFC na licencji oberland arms, sprawa wygląda tak że chciałem zrobić tuning mocowy więc zakupiłem sprężynę sp120 od guardera lecz w trakcie przestrzeliwania repliki zębatki przestały kręcić tłok jak się potem okazało urwały stalowy ząb z kawałkiem polimeru. Tłok jaki mi strzelił to shs fioletowy 15 stalowych zębów i szukam teraz zamiennika który z luzem uciągnie sp120 i pożyje długo. Jakiej firmy tłoki polecacie najlepiej sprawdzone i w cenie około 100 zł i czy warto przy takiej sprężynie zmienić batkę na 11.1?

Edited by JessePinkman37
  • JessePinkman37 changed the title to Jaki jest dobry tłok do VFC [GBV2]

Tłok SHS niebieski 14 zębów za 30 zł wytrzyma i SP150.
https://gunfire.com/pl/products/tlok-shs-14-stalowych-zebow-1152201755.html

Sprawdź AOE, bo to dziwne żeby urwało stalowy ząb, a dla pewności przyklej listwę zębów do tłoka.
Bateria 11,1 jest zawsze dobrym pomysłem, tylko trzeba zrobić przegląd GB żeby nic nie padło i mosfet by się przydał (jak nie ma) bo styki się szybciej zużyją.

• 2 weeks later...

Podepnę się pod temat. Kupiłem Samurai Edge, w środku gearbox ECS z montowanym tam standardowo tłokiem z 7-ma metalowymi zębami. Jako że jest system szybkiej wymiany sprężyny, to wrzuciłem M125 Ultimate. Pytanie z związku z historią powyżej, to będzie kill dla tego tłoka?