Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rzeznik124

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 1. Co do hełmu zwróć uwagę na system nośny. Czy jest wyposażony w pokrętło do regulacji obwodu głowy (jak w kasku rowerowym). Bo 40 zł to dość mało. Co do kamuflażu to kieruj się tym jaki Ci się podoba.
 2. Kupowałem na armyworld gogle. Nie mam zastrzeżeń co do ich oryginalności. A co do parowanie dużo zależy od samego użytkownika a dokładniej od jego potliwości. Ale po usunięciu gąbki mało są podatne na parowanie.
 3. Trex, nie wiedziałem, że masz takie umiejętności. Może zrobisz mi drewnianą kolbę do M4?
 4. Słabsza sprężyna generuje mniejsze naprężenia, dlatego szkielet GB oraz pozostałe elementy (koła zębate, tłok) ma dłuższą żywotność bo po prostu ich zużycie jest wolniejsze. Jaka ta sprężyna to zależy jaką prędkość wylotową chcesz uzyskać. Wymiana gumki na start to dobry pomysł czy to chińska czy markowa replika. Polecane gumy to zielona G&G i czarta systema energy. Nie wiem czy przedstawiona przez Ciebie ładowarka jest porządna, ale sam już takiej chwile używam i nie narzekam. Jak kupisz ładowarkę to pomyśl o pakiecie Li-Po zamiast stockowego Ni-Mh
 5. No to Otto Ci poradził co zrobić. Nasyp przynajmniej 3-4 szybko-ładowarki kulek do magazynka (tak, przez tą klapkę) i wtedy podkręcaj zębatką na dole, aż kulki pojawią się w kanale doporowadajacym. Powinno być.
 6. "Nie strzelała" oznacza brak reakcji na spust czy strzelała na pusto?
 7. Te maski są podatne na łatwe przeróbki. Przynajmniej w mojej taśma na brzegach siatki była przyklejona żywico podobnym lepiszczem. Wystarczyła chwila nad płomieniem zapalniczki i można było to odkleić. Można wtedy podciąć siatkę jak nam pasuje i z powrotem przykleić taśmę po uprzednim upłynnieniu kleju.
 8. Ten magazynek będzie pasował.
 9. Dokładnie, muszka tego typu jest stała. Podejrzewam, że w aimponcie na skośnym montażu będzie widoczna przez kolimator ale nie powinna bardzo wadzić. Długi czas wraz z taką muszką korzystałem z ET552 i mimo, że muszka była widoczna nie utrudniało to celowania. Zawsze możesz zmienić muszkę na wersję składaną lub zastosować blok gazowy z szyna ris i na to składany przyrząd celowniczy. Co do kamuflażu to już kwestia gustu. Jeśli chcesz nowoczesny krój to popatrz na combat shirty i combat pantsy. Specna arms robi takie mundury.
 10. Cześć. Identyczny temat masz tutaj: http://forum.wmasg.pl/topic/157429-pekniety-kolimator/ Musisz dorwać zepsuty kolimator i przełożyć części. Jeśli uda Ci się kupić kolimator który nie świeci, to lepiej będzie przełożyć sprawną elektronikę, niż szybkę, bo jest trochę zabawy by ją prawidłowo ustawić.
 11. Chodzi Ci o niską cenę? Nie, takie ceny to osiąga.
 12. Ja bym nie brał. Wczoraj czy przedwczoraj na komisie była M4 CQR KWA za 700 złotych, wprawdzie dolne body plastikowe i bez kolimatora, ale trochę wyższa klasa.
 13. Co do Giety, to miałem to, na początek będzie, w stoku strzela przyzwoicie choć jak to stock szału nie robi. Choć trochę nerwów zjadłem przy niej, ale było to spowodowane tym, ze kupiłem używkę i co zrobiłem to coś innego się sypało. Koniec końców wyszedłem z nią na prostą. Z resztą jest temat tutaj na forum gdzie masz kilkadziesiąt stron postów na temat tej repliki, o tutaj: http://forum.wmasg.pl/topic/37270-g36c-jg/page__hl__%20g608__st__1120 Jeśli chodzi o gogle na okulary to przez ostatnie dwa dni pojawiły się na forum wątki na ten temat.
 14. Jeśli to ta sama (a widzę, ze to ta sama) co z GF i Deltashopu to tak. Tylko coś to za sklep wynalazł? Sprawdź może opinie, a może lepiej odżałować te 15 zł i z GF zamówić.
×
×
 • Create New...