Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Charlie_

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Charlie_

  Snajperskie Kulki

  jak coś to paczka 0,5 dla mnie też...
 2. Mam pytanie. Gdzie kupie PDI dlugosci powyzej 500 mm zeby z reszta tuningu zamknac sie w 900 pln. W uzywkach chyba sie PDI nie pojawilo od 8 mscy a chetnie bym sobie zanabyl.
 3. miała płaski front więc chyba nie była wyciszona głowica cylindra z tego co porównuje zdjęcia w sieci nie jest pod wyciszoną.
 4. Dziś moja głowica zamieniła się w puzzle Na szczęście chyba innych uszkodzeń nie odnotowano Defender CQC gearbox Ultimate sprężyna 130 Chciałbym pozostać przy bebechach Ultimate i stąd pytanie. Na Specshopie dostępne są dwie głowice. Jedna ALU druga POM Jaka różnica i którą lepiej zanabyć Przy okazji wymienię prowadnicę sprężyny...jest sens
 5. czy ktoś mi napiszę jakich fpsów mogę się spodziewać bo założeniu Lipo, mosfet i spręzyny http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_228&products_id=2218&name=LayLax_-_Nine_Ball_-_Sprezyna_MP7,_G18C Czy takie zmiany nie zabiją Glocka??
 6. pytanie laika? Co zmieni fakt założenia lub nie tego mosfetu
 7. Mam problem, w replice DEFENDER CQC [ASG DK] http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=11588&name=ASG_-_LMT_Defender_C.Q.C_-_Next_Generation_Proline_-_17529 próbuję wyregulować hop-up: dokręcam, sprawdzam i wszystko fajnie znajduję takie ustawienie, że kulki lecą jak marzenie, ale przy każdym strzale hop-up minimalnie się odkręca. No może nie przy każdym, ale przez kilka strzałów się cofa no i wiadomo. Czy jest jakiś fajny sposób, żeby zblokować albo docisnąć to pokrętło?
×
×
 • Create New...