Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziku888

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 1. To jest jak najbardziej zgodne z oryginałem. Dopiero wprowadzenie 30to nabojowych magazynków zmieniło pozycje zamka po ostatnim strzale.
 2. We Wrocławiu działa "profesjonalna" firma robiąca eventy airsoftowe, może boją się konkurencji?
 3. Plus za stal: będziesz mógł się spawarką pobawić i napawać odrobinę materiału na szkielecie. Myślę, że po odrobinie zabawy będzie coś z tego ale imho i tak szkoda kasy.
 4. Wersja SW jest cała ze stali oprócz lufy zewnętrznej, która jest z alu (nie ze znalu) i suwadła, które jest ze znalu. Wersja W ma ze znalu jeszcze podstawę muszki i podstawę szczerbinki wraz z obsadą lufy. Posiadanie AK nie wyklucza ergonomii rodem z M4.
 5. To była moja pierwsza replika (nie ten egzemplarz oczywiście). Wykonanie-bajka pod warunkiem, że lubisz niemetalowe repliki, bardzo celny chociaż nie ma regulacji hopka (generalnie hopup jest nietypowy: składa sie z tłoczka i sprężynki naciskającej na kulkę z góry, twardość sprężynki uzależnia podkręcenie), celujesz "po lufie". stock ma ok 300fps, ja w swoim wymieniłem sprężynę (też jest inna, taka z aega nie podejdzie). Pamiętam, że ta replika miała tą zaletę, że zawsze działała ;)
 6. Poniekąd piszą prawdę: ogólna jakość Boyca spadła (mam replikę z 2007 i miałem z 2015-jest słabiej) ale zewnętrznie i tak jest lepiej zrobiony od Cymy. Prowadnicę trzeba wymienić, pozbyć się łożysk na rzecz tulei, silnik wymienić jak padnie (ten na lipo 7.4 nie jest zły).
 7. Nie chce Cię straszyć ale ta wersja jest tragicznie wykonana. Luzy straszne, nierówne krawędzie. Ma jedną zaletę: stal. Naprawdę lepiej kupić 1911 KJW.
 8. Dlatego napisałem Pierwsze rozbierałem ostatnie robiłem już bez rozbiórki :D ale fakt, faktem: w Cymie też ten sam gwint potrafi się skiepścić :(
 9. Bo w cymie też ten sam gwint potrafi paść (potwierdzone info-naprawiłem parę takich "kwiatków"). Kupujesz taki zestaw i masz święty spokój ty i wszyscy kumple biegający z ak. EDIT: poza tym na wymianie szkieletu się nie kończy: jak masz dobrze dobrane tuleje/łożyska to i tak musisz jeszcze raz podkładkować a tu nawet szkieletu nie trzeba rozbierać jak masz wprawę w wierceniu.
 10. Spróbuj tym: http://allegro.pl/zestaw-do-naprawy-gwintow-m4-v-coil-gwint-i6767521203.html istnieją takie zestawy do różnych gwintów, robią robotę :D
 11. Bardzo popularny (do tej pory) jest Skorpion (sama Ceska Zbrojovka przez jakiś czas nie nabijała na nim numerów seryjnych) i PPS robiona w Radomiu w latach 50tych (numery nie zgadzają się z dokumentacją fabryki oraz wersji .22lr z 1955go roku nikt nie wie ile jest w rękach prywatnych). Do tego dochodzą AKMy ze zlikwidowanych jednostek. Co bogatsi pewnie ściągali coś z za zachodniej granicy ale po co wozić drewno do lasu?
 12. Nigdzie nie ma. Jak znajdziecie to wrzućcie tutaj bo jestem zainteresowany.
 13. Dokładnie tak. W stocku lufa ma 260mm i jest to stanowczo za mało. Jakbyś chciał wsadzić tłumik typu DTK to 300mm jest faktycznie za długa ale przy zwykłym gwizdku albo przy tym rumuńskim czteroczęściowym jest ok :)
 14. Lufa to nie znal a czyste alu. Jak teraz robią wersję S ze znalowym suwadłem to zwracam honor ale i tak więcej w tym prawdziwego metalu jak w emce do 1kPLN. Imho nie ma "dobrej" repliki AR15 do 1kPLN (chyba że Amoeba ale korpus jest z tworzywa i kupujesz coś co de facto jest repliką czegoś na kształt OA-98) A tak gwoli ścisłości: można jeszcze gdzieś kupić nowego ak od FC?
×
×
 • Create New...