Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mckomp

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Szukam częsci do zespołu spustu i zwalniacz zamka. Ma ktoś może coś do tej klamki?
 2. szukam rączki, chwytu montowanego na kabłąku spustu do tego modelu wraz z pinem i sprężynką.
 3. Szukam częsci do zespołu spustu i zwalniacz zamka. Ma ktoś może coś do tej klamki?
 4. Szukam akumulatorów do kilku moich replik, ak74, mp5 navy i m4cqb-jak wiadomo każda inna- w grę wchodzi Lipo, ale jeszcze się zastanawiam, bo pojawiły się Li-Fe 9,9v 850mAh za 30zł nówki na allegro w różnych konfiguracjach za tę samą cenę. Warto brać z taką małą pojemnością???
 5. witam koledzy, odświeżam kotleta, aktualnie są w sprzedaży mini uzi cyberguna za 565zł i kwc za 589zł. Który ewentualnie wybrać??? Ponoć niby to to samo, ale może jednak ... są różnice??? Proszę o radę.
 6. To super odezwę się na priva. Dzięki
 7. Ale gdzie.. co... jak???...ja mieszkam w Polsce, To dobry link???
 8. Panowie jest gdzieś instrukcja przeróbki na LiPola??? Moja cymka ma 3 miechy, batkę ładowałem dwa razy i po tem już wystrzeliwuje 50 kulek max i na drugi dzień zero działania. Zamiast kupować znowu NiMh za 38zł wolę już lipo / mam imaxa b6/. No chyba że jest gwarancja na batkę ale wątpię. Chcę wykorzystać styki od oryginalnej batki i przejściówkę dołączaną do ładowarki, tylko czy są takie małe lipolki? Mam co prawda heli lamę ale lipolki są za szerokie. Wiem, że mam szukać small ale czy da sie przerobić i wykorzystywać wtyk bez lutowania kabelków gdzieś tam wewnątrz repliki /chyba że źle zrozu
 9. mckomp

  imax b6 NiMh

  Nie mogę wejść w tryb auto, nie mogę po prostu nie, jak wybieram w ustawieniach nimh charge to widzę curent 0,2A i jak wciskam enter i mruga mi to 0,2A to jednoczesne wciskanie "<" ">" powoduje że mi albo rośnie albo maleje to natężenia ale tryb MAN jest ciągle , może mam nacisnąć jednocześnie < > i enter??? Wszystko to robię na niepodpiętej jeszcze baterii oczywiście.
 10. mckomp

  imax b6 NiMh

  czyli zmieniam wartość cut capacity? czy nie? bo mam kilka baterii NiMh i chyba dwie już załatwiłem tą ładowarką pozostają jeszcze trzy inne których już mi szkoda. Proszę o wytłumaczenie tej kwestii.
 11. mckomp

  imax b6 NiMh

  Na razie wszystkie moje pytania dotyczą tylko bat NIMH, inne pytania dotyczące pakietów LiPo to za 3 lata jak zrobie licencjat z obsługi tej ładowarki to na manualu ustawiam natężenie ładowania-dla NIMH 8,4V 1500mAh- 0,1C=0,2A a na automacie już nie muszę? ok, to jeszcze jedno pytanie-w ustawieniach użytkownika znalazłem dopiero teraz wyłączanie tych denerwujących beepów,i jeszcze coś delta peak default i cut cap.5000mAh itp Czy te ustawienia powinienem zmienić podczas ładowania NIMH? Na manualu? a na automacie ???? .
 12. mckomp

  imax b6 NiMh

  i tu dochodzimy do sedna sprawy jak go włączyć, uaktywnić, wybrać - w instrukcji jest napisane: przytrzymaj jednocześnie dwa środkowe przyciski i zatwierdż enter/start. DUPA, DUPA, DUPA....... to nie działa - ciągle mam manual. To jak się to zmienia?
 13. mckomp

  imax b6 NiMh

  OK, dzięki znalazłem, ale problem jeszcze większy się pojawił. Baterie 8,4V 1500mAh NiMH Firefoxa naładował tylko do 6,5V/sprawdzane na mierniku/ po podpięciu do repliki silniczek ani nie zaskowyczał, a na zwykłej ładowarce to daje czadu do 10,5V i działa kilka godzin na tej baterii. Tom se sprawił ajmaxa na maxa, oj, oj.... chyba pójdzie na aukcję./i jeszcze mi firefoxa popsuł/
 14. mckomp

  imax b6 NiMh

  A jak się to robi??????? gdzie i kiedy????? Chyba na tym polega mój problem, że nie umiem obsługiwać ładowarki, bo w instrukcji tego nie ma wprost: chcesz naładować pakiet nimh zrób to , to i to/ ustaw tyle gdy masz taką pojemność/ ustaw tyle jak masz takie napięcie i zmień na wartość jak bateria ma aktualnie tyle i tyle V. Teoria wydumana w opisie jak dla naukowców, a ja chcę tylko niezniszcyć baterii/pakietu aku i wykorzystać go jak najdłużej w przyszłości. Czy ktoś mi w tym pomoże?
 15. mckomp

  imax b6 NiMh

  Witam serdecznie, mam ładowarkę imax b6 i baterię 8,4v 1500mAh, wybieram program rozł/ład, ilość cykli 1, prąd ład 0,2A, rozł 0,4A i wciskam start 3sek. Ładowarka zaczyna rozładowywać i robi to pradem 0,3-0,4A zaczyna od 6,95V co widać po prawej stronie wyświetlacza. Po pewnym czasie osiąga wartość 2,95-3,00V!!!!!!!!!! To mi ta INTELIGENTNA ładowareczka rozwaliła batkę?!!! Przerwałem i zadałem tylko ładowanie, dlaczego napięcie spadło tak nisko, co źle wpisałem w ładowarce?
×
×
 • Create New...