Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wizardb

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 1. Tu macie promyka http://wmasg.pl/pl/consignment/show/439579
 2. Co kto lubi. Najlepsza jest vsr'ka od TM. Ale reszta po tuningu też powinna dać radę.
 3. Nie bardzo : p. Możesz kupić, pobiegać, a jak przyjdzie kasa to pistolet do kabury i z karabinkiem latasz.
 4. Dobra pany, zakupiłem to ostatnie cudo, jak dojdzie dam znać jak się sprawuje i czy daje radę.
 5. Sam rozłóż. Nawet jak nie złożysz za pierwszym, to za trzecim, czy czwartym jak najbardziej. To ważne by poznać replikę. Dla opornych jest również masa filmów, więc do roboty! Chyba, że nie szkoda Ci pieniędzy.
 6. Ostatnio naszła mnie chęć sprawdzenia się w rzucaniu nożem. Poczytałem, poszperałem i wybrałem parę które moim zdaniem są najlepsze (oczywiście w tym przedziale cenowym) : http://allegro.pl/pu...3179507708.html http://allegro.pl/no...3164296858.html http://allegro.pl/no...3153037820.html http://allegro.pl/no...3164659694.html http://www.specshop....typ.''Gerlach'' ( tutaj mój faworyt, chociaż niektórzy powiedzą, że nie nadaje się do rzucania, to ceniłbym go sobie jako 'ostatnią szansę', mały, poręczny, etc. ) Jakie jest Wasze zdanie? Warto? Może macie lepsze typy? Wiem, że niektór
 7. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  Żeglarskie mnie nie interesują. Szukam militarnych i rzutek, ale poradzę sobie ;p. WSZYSTKIE noże znalazłem w lepszych cenach w innych sklepach, więc nie polecam (nie wiem jak z innymi produktami).
 8. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  Wacol - wybacz. Mój błąd. MrStone - dzięki za odpowiedź. Tutaj cytat z opisu tych noży na allegro "W komplecie jest 4 noże.". Nie wiem co o tym myśleć. Chyba faktycznie kupię coś droższego z renomą. Chyba niż się nie stanie jak temat zostanie. Może ktoś doda jakąś opinie o samym sklepie, a komuś i niemu się to przyda.
 9. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  To z długopisem to żart. Z nożami jak najbardziej serio, popatrz na opis i powiedz czy taki nóż moze kosztować 60zł.
 10. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  A masz na niego 6 miesięcy gwarancji w papierniczym? : p W tym sklepie zainteresowały mnie noże, tylko wszystkie podejrzanie tanie jak na stal 440 i ogólnie opis, pokrowce etc.
 11. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  Wygląd wyglądem. Airsoftxtreme wyglądają za to wspaniale ;p Chodzi mi o produkty, kontakt, wszystko poza wyglądem..
 12. Wizardb

  Sklep 24 a-z.

  Czołem! Miał ktoś styczność z ich produktami? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii. Tutaj strona internetowa sklepu : http://www.24a-z.pl Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...