Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mczesiu

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 1. http://polskatimes.pl/dzienniklodzki/stron...rdeny,id,t.html
 2. Strzelana bardzo fajna, na duży plus zasługuje cała organizacja. Teren przygotowany bardzo dobrze, organizator zadbał oznaczenie terenu,zaopatrzenie, ciepły posiłek - z resztą o wszystkim tym pisali już koledzy, worki na śmieci (pomijając fakt, że nie wszyscy Polacy jeszcze nie nauczyli się z nich korzystać) Jednak jest kilka rzeczy na które trzeba zwrócić większą uwagę w przyszłości. Dla organizatorów: - sztab nie powinien znajdować się blisko miejsca walki tak jak to było przy ataku i obronie na St. Vith - oznaczenie ekip powinny być bardziej precyzyjne. Dla społeczności - zbędn
 3. Nie byłem na zlocie, ale w Polsce nauczyłem się jednej podstawowej rzeczy. Im mniej ludzi im więcej zaufanych tym zabawam jest lepsza. O wiele bardziej wole pobawić się ze zaufanymi znajomymi w 20 osób. Niż jak przyjedzie 70 a z tego trzech, czterech popsuje całą zabawę.
 4. Posramrowałem u siebie google i wszystko OK. Na odwrocie jednak możemy przeczytać: " Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć wodą... " Czyli coś w tym musi być. Pasta może szkodzić, aczkolwiek nie musi bo ilość na okularach jest znikoma.
 5. Witam, Chciałbym zrobić kolbę do swojego ak taką jak mają SWD DragUnowy. Widziałem, ze kiedyś ktoś sobie taką robił. Czy ktoś posiada wymiary lub projekt takiej kolby. Z jakiego drewna można zrobić optymalna kolbę?
 6. Znalazłem na allegro akumulatory 9,6 V i chciałęm się dowiedzieć czy one zdadzą egzamin. Cena jest na prawdę fajna. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=178740963
 7. Powiedz mi jak możesz, dlaczego jak chodze nie mogę być wychylony ani w prawo ani w lewo. Po prostu kiedy przyciskach "lean" i chcę iść to moj człek sie zatrzymuje. Inni na serwerze mogą bez problemu grać. Jeszcze jak zainstlowac tego punkbastera. Dzięki
 8. Kilka dni temu zainstlowałem sobie SOFa 2 i zaczęłem pyrać w necie. Gra bardzo mi się spodobała, ale nie ukryję jestem lamer i kilku rzeczy w tej grze nie rozumiem. MOje pytania mogą się wydać komuś bardzo śmieszne. - Widze, że wielu graczy ma nicki kolorowe, ja mam biały, jak to zmienić? - Jak kogoś ściągnę to przeciwniki pisze :"LLLLLLoooooLLLLLL nice shot Martin" i do tego jest taki specyficzny "hihihi" jak takie cuś zrobić? Jak wysyłać takie komendy.
 9. Broń ta ma 45 M skutecznego zasięgu, jest dobrze wykonana, celna i dobra dla początkujacego snajpera.
 10. Czyli analizując to co napisałeś w terenie zakrzaczonym powinno się mieć nawet do 500 szt... Ale w budynkach, gdzie odległość, bardzo często to kilka metrów? Czy ktoś mi powie ile szt amunicji wywalają rekordzici... 5 tyś??
 11. Witam, Uczestniczyłem na wielu strzelankach i po tym czasie zaczynam się zastanawiać, czym jest air soft. Mamy Prawdziwy mundur, replikę, i scenariusze prawdziwych rozgrywek wojennych. Skoro chcemy się wcielić w prawdziwego żołnierza i zależy nam na realizmie to, dlaczego tego nie robimy? Chodzi mi dokładnie o Amunicję wielu z was wywala na jednej, strzelance tysiące kulek... Ile jeden prawdziwy żołnierz ma przy sobie amunicji?? Ile sztuk był w stanie unieść jeden "żłótek" w witnamie? 100 sztuk. Maksymalnie 150... Dlaczego szanse nie mogą być równe? Ciekawe czy wtedy najlepsze ekipy dale
 12. No i Crash :( Rozebrałem replikę, dorobiłem co miałem dorobić. Niestety nie udało mi się zamontować blokady spustu, ale to jeszcze nic. Po złożeniu repliki strzeliłem raz - super kulka poleciała swoje. Po następnym załadowaniu zdziwiłem się, bo nie wiem, jakim cudem, ale kilka kulek wpadło mi do środka repliki. Czy ktoś wie jak to naprawić? Kiedy załaduję, albo kulka wpadnie do środka repliki, albo broń strzeli na 5 m :| Nie wiem czy wszystko dobrze poskładałem. Z hop upa wypadła jakaś sprężynka, ale wsadziłem ją pod spód. Czy ktoś ma schemat jak powinna być zmontowana broń?
 13. mczesiu

  Taiwangun.com

  Kolejny raz, full profesionalizm.
 14. Witam, mam sprężyne DE M47 i od niedawna w mojej broni spust zrobił się tak czuły, ze bardzo często broń strzela sama. Nie wiem co mam zrobić z tym fantem. Wystarczy, że załaduję broń i sama strzeli :( albo wystarczy delikatnie dotkna spust. :twisted: Czy ktoś ma jakiś pomysł, aby to naprawic? A może oddać na gwarancję?
 15. Oczywiscie teoratycznie, bardzo często jednak musze przycelowac kogoś bardzo precyzyjnie a ten shotgun strzela na kulkach 0.25 róznie :roll: Po prostu wydaje mi się, ze ten AK bedzie mocniejszy i celniejszy.
×
×
 • Create New...