Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lipton92

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Odgrzewam temat, może ktoś tu jeszcze zagląda. Czy ktoś wie jaki jest skośny montaż latarki Surefire M952 Pana na okładce? Zdaję się, że te latarki miały na stałe przymocowany montaż QD, ale nie było opcji żeby tak zamontować.
 2. Komorę można kupić w Azteko.
 3. Witam, wymieniam swoje stare Uvexy i-Vo i wpadły mi w oko okulary Uvex i-Works. Dadzą radę w airsofcie?
 4. Witam, czy są obecnie na rynku magi mid cap i low cap, które bezproblemowo działają z repliką SA-H02? Chodzi mi przede wszystkim o magazynki stylizowane na jakieś magpulowskie wytwory. Bo pewnie te standardowe emkowe od Specny będą działać. I jeszcze pozwolę sobie zadać pytanie o zawieszenie do broni. Czy robi ktoś dobre kopie zawieszenia MS2 Magpula?
 5. Sturm i QMI robią szpej na podobnym poziomie. Co do kolorystyki to różnica może być tylko na zdjęciu. Takie piaskowe kurtki M41 występowały w oryginale, ale robione były z zupełnie innego materiału i stąd wynikała różnica koloru. Ale replik tych kurtek nikt nie robi. Generalnie te kurtki są raczej bardziej zielonkawe niż piaskowe.
 6. Witam. Odgrzewam temat żeby nie zakładać drugiego. Dwa szybkie pytania: 1. Czy komora hop up od Snow Wolfa będzie pasowała do Cymy? 2. Jaką można wstawić sprężynę, żeby delikatnie zwiększyć moc, ale bez wymiany innych elementów gearboxa?
 7. Witam, nie wiem czy temat gdzieś był poruszany, więc zapytam. Wiadomo, że orgo najlepsze, ale czy są jakieś sprawdzone sposoby, aby z żółtych odcieni szpeju Sturma zrobić coś co bardziej przypomina OD3? Moczenie i trzymanie na słońcu robi tylko wyblakłe kolory, ale dalej jest to żółty. Pozdro.
 8. Witam. Odgrzeje temat, żeby nie zakładać nowego tematu. Czy ktoś z posiadaczy gazowego M1 podejmował się próby zrobienia z niego wersji z wcześniejszego okresu wojny? Zmiana przedniego bączka, wymiana celownika. I jeszcze jedno pytanie, czy da się pod niego podpiąć oryginalny magazynek bez ingerencji w replikę?
 9. Co do munduru Kay Kanvas to trzeba uważać. https://forum.502-101airborne.pl/viewtopic.php?f=35&t=1196 Oczywiście da się to naprawić, i w sumie u każdego producenta może zdarzyć się tali przypadek, ale po co się szarpać. Mundury w paragrafie powinny być i Sturma i QMI, warto zadzwonić i popytać.
 10. W Polsce to tylko Sturm raczej. A tak to jest tego dużo: ATF, SOF, WWII Impressions, QMI, i jeszcze trochę by się znalazło.
 11. Co do orgo magazynków Thompsona, to trzeba niestety trochę spiłować szynę magazynka na długości, na której wchodzi do repliki. Polecam małą szlifierkę dremel lub coś podobnego. Jakiś pilnik do metalu też się przyda.
 12. Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli chodzi o komplet mundurowy M43, to można kupić buciki double buclke M43. Szpej raczej za bardzo się nie zmieniał, pojawiało się wyposażenie w odcieniu OD7. Najlepiej chyba szukać kronik historycznych od Market Garden.
 13. Witam. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to jest za bajer zaznaczony na zdjęciu? Jest to jakaś modyfikacja montażu zawieszenia? Pierwsze skojarzenie to kółko od breloczka przypięte do jakiegoś standardowego montażu.
×
×
 • Create New...