Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paweloso

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. OK, w drugiej części pokazano "wafelka" od AK, który ma dwa piny (mój magazynek ma 1) i brak mocowania od spodu (w moim na spodzie jest imbus), ale sądząc po opisie pod filmem wnętrze magazynka powinno być identyczne - dam znać czy wszystko się zgadza gdy dostanę się do środka :icon_wink: @Axel Dzięki za pomoc :icon_smile:
 2. Witam, mam problem z ww. magazynkiem. Otóz początkowo w środku zablokowały się kulki, a sprężyna po kilku obrotach kółka cofała się i słychać było kliknięcie. Próbowałem uderzać magazynkiem o twardą powierzchnię, aż w końcu - sądząc po dźwięku - sprężyna się rozkręciła i mogłem wyjąć zablokowane kulki (były chyba 4). Razem z nimi wyleciała ze środka śrubka bez gwintu. Da się to jakoś naprawić? Nie mam pojęcia jak rozebrać magazynek na części - wybiłem pin w górnej części magazynka i nie wiem co dalej (nie próbowałem jeszcze odkręcania metalowego spodu) :( Byłbym również wdzięczny za podanie
 3. @Nath Jeśli wybiję oba kołki mocujące podstawę muszki, wyreguluję ją i wbiję kołki z powrotem, to podstawa muszki nie wróci z powrotem na swoje - niewłaściwe - miejsce?
 4. Wracając do mojego problemu: Aby upewnić się, że krzywy tor lotu kulek nie jest spowodowany w moim przypadku tłumikiem płomienia (albo gumowymi kółkami wewnątrz niego), zdobyłem się na jego odkręcenie... i udało mi się przeprowadzić całą operację bez uszczerbku dla gwintu :) Tłumik odkręcałem powoli (dokręcałem go również bez pośpiechu), przytrzymywałem przy tym cały czas blokujący go przycisk (tłumik stawia wtedy mniejszy opór). Wydaje mi się, że wszystko powinno być OK, jeśli nie przesadzi się z siłą ;) Teraz zła wiadomość: ponowne zamontowanie gumowych kółek nie rozwiązało problem
 5. Paweloso

  Gunfire.pl

  Naprawdę świetny sklep - w niedzielę zaraz przed północą złożyłem zamówienie (dwie paczki kulek), w poniedziałek ok. 20 minut przed 8. (!) zostałem poinformowany mailem o przetwarzaniu zamówienia, a przesyłka dotarła do mnie przed chwilą - mistrzowskie tempo ;) Z poprzedniego zamówienia też jestem zadowolony, również było wszystko OK. Gorąco polecam!
 6. @Nath Mógłbyś rozwinąć jak ustawić muszkę w pionie? Czy powinienem regulować ją stopniowo i sprawdzać celność strzelając póki nie będzie w dobrym położeniu, czy jest może na to inny sposób? W regulacji nie będzie przeszkadzał tłumik ognia lub przycisk go blokujący? PS Mowa o tych dwóch trzpieniach? (zdjęcie robione magazynkiem, stąd niska jakość :icon_wink:) http://i48.fastpic.r...3c2e62d3572.jpg
 7. No to zostaje mi jedynie opcja sprawdzenia ustawienia muszki - mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak ją zdemontować (i z powrotem złożyć ;))? @Ryzbor Z odkręceniem nie było problemu?
 8. @Nath Póki co pełen stock; muszka wygląda tak jakby nie znajdowała się w centralnym położeniu (chyba została zamontowana za bardzo z lewej strony jej podstawy). Wydaje się to trochę trudne do opisania, ale wydaje mi się że coś jest nie tak :/ @MlodyAirsoftowiec Widziałem ostatnio kilka opisanych przypadków problemów z celnością spowodowanych właśnie tłumikiem płomienia, chociaż trochę obawiam się jego odkręcania ze względu na możliwość uszkodzenia gwintu :/ Da się to zrobić jakoś w miarę delikatnie?
 9. W swoim egzemplarzu mam? pewien problem - każda wystrzelona kulka trafia lekko na prawo od punktu w który celuję. Celne strzelanie jest możliwe jedynie po przechyleniu repliki, inaczej muszę brać poprawkę na ten mankament :/ Da się coś z tym zrobić?
 10. Jaką batkę moglibyście polecić pod dekiel w AK74 Boyi RK-06 (najlepiej LiPo 7.4V - nie mogę znaleźć akumulatora tego typu o odpowiednich wymiarach; może być również NiMH 9.6V)?
 11. Problem w tym, że w nazwie tematu podałem nazwę konkretnego akumulatora(z którym mogło mieć do czynienia niewiele osób), a w rzeczywistości chodziło mi o znalezienie jakiegokolwiek LiPo 7.4V pasującego do mojego kałacha.
 12. OK, temat do zamknięcia - źle sformułowałem pytanie.
 13. Witam serdecznie. Czy ktoś z Was używał tej baterii: http://gunfire.pl/product-pol-1152198888-Akumulator-LiPo-7-4V-1300mAh-25C.html w replice AK74 (najlepiej Boyi RK-06)? Zmieści się pod deklem?
 14. Wydaje się że wszystko wróciło do normy - przynajmniej chwilowo. Pomogło mocniejsze nakręcenie hi-cap'a ;) Co do repliki - zakup jak najbardziej udany. Solidna, mocna i dobrze wyważona, w sam raz na początek :) Temat do zamknięcia.
 15. Już wiem, co jest przyczyną - dołączony do zestawu hi-cap szwankuje (niby podprowadza kulki do wylotu, chociaż kręcąc kółkiem zauważyłem, że kulka podchodzi do wylotu, a chwilę później się cofa - nie mogę podkręcić magazynka do oporu).
×
×
 • Create New...