Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bednar19951

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. Mi rewelacyjnie wchodzą bakelitowe midcapy cymy. Bez piłowania i podają bez problemów. Trochę papieru ściernego, bejcy i również nieźle wyglądają.
 2. No i replika już jest :icon_biggrin: Wrażenia: niezłe, ale nie powala. Zamek o dość dziwnym, niepasującym do PMM kształcie. Ciężki, kawał metalu, pewnie alu lub znalu. Jak dla mnie chwyt średnio wygodny, kanciasty trochę i dziwnie wyprofilowany. Mimo że mam dość dużą dłoń, to nie trzymało mi się tego idealnie (gorzej niż zwykłego PM z chwytem bakelitowym) Wszystkie dźwignie działają, ale bezpiecznik nie blokuje języka spustowego (jedynie zwalnia napięty kurek i blokuje ruch zamka) Pomimo zabezpieczenia, wygląda na to że można oddać suche strzały (nie sprawdzał
 3. Spk. Tak czy siak widziałem, że ta replika jest czymś nieokreślonym pomiędzy PM a PMM (chwyt PMM wobec, "smuklejszego" zamka PM, który używa słabszego naboju). I tak nie zmienia to faktu, że to jedyny makary z BB w Polsce nie licząc cudaka CO2 od Winguna, który i tak jest już dostępny wyłącznie z drugiej ręki. Edit: Może po kilku zabiegach wejdzie na niego bakelitowa okładzina z mojego Baikala, ew palniaka.
 4. http://gunfire.pl/pr...-tlumikiem.html Replika już zamówiona :icon_biggrin: Jestem ogromnie ciekaw tego makarysza z BB. Ktoś już z Was może się już pochwalić tą repliką?
 5. W sklepie miałem okazję pomacać i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Od droższego LCT czy Sb różnił się głównie lakierem (choć i tak nie był zły, gładka faktura, mat.) Możliwe że jakieś drobne części ze znalu ale szczegółami wykonania nie odstawał.
 6. Bednar19951

  Azteko.pl

  Ja kupiłem w ich sklepie stacjonarnym lipo 7,4 V. Na stronie sklepu pisze że towar można zwrócić w terminie 16 dni, tymczasem w dzień po zakupie odniosłem akumulator by go wymienić na 11,1 (podłączyłem go na moment i oddałem z kilka pustych strzałów by sprawdzić czy działa). Miałem paragon, wszystkie oryginalne papiery i pudełko a zwrotu nie chcieli mi przyjąć. Niby że nie mogę udowodnić że towar jest w tym samym stanie w jakim go kupiłem. Już sam nie wiem, kto tu ma rację, czy wogóle lipo podlegają zwrotom (fabrycznie naładowany, raz podłączony na moment by sprawdzić działanie)?
 7. http://www.akhobby.pl/index.php?a=opis&k=59&id=847 http://rus.mil.pl/main/pl/artykuly/150/aps_gletcher.html Ktoś może ma tą replikę w wersji 6mm i wypowie się trochę co do jej żywotności?? Wygląda ciekawie :D szkoda tylko stałego hop up.
 8. Dziwna sprawa bo patrzyłem na gunfire, i tam bizon z cymy jest dokładnie tą samą repliką co S&T, jedynie zmieniono nazwę producenta, a wszystkie parametry, opisy i nawet komentarze użytkowników pozostały identyczne. Wygląda to tak jakby zwyczajnie zmodyfikowano artykuł o S&T zmieniając na cm. Tym bardziej że oryginalnego S&T nie nie wogóle. A i cena jest o prawie 200zł wyższa od tej z TG
 9. Tak bardziej fachowo, to od siebie polecam dać preckę, lipo 7v i gumkę g&g zieloną. Akurat komory od Boyi są niezłe ale zawsze można wymienić, choć ja tam nie widzę różnicy między plastikiem a metalem, byle by był szczelny. A jak gwarancja się skończy w pierwszej kolejności wymienić dyszę na dłuższą. Ta stockowa jest TRAGICZNA, wymiana dała mi prawie 50FPS więcej. (z 370kilka na 420) Z tuningu zewnętrznego, to obowiązkowe drewna z ostrego, postarzenie papierem ściernym na mokro, można oksydę na zimno dać. Można też spróbować założyć jaskółkę pod optykę, ale trzeba by przy niej piłować
 10. Wymienić wszystko tylko gb nie tykać, póki ma plombę gwarancyjną.
 11. Właśnie te szczęki mi się połamały. Strasznie są kruche. Aha. U mnie teraz po kilkuset strzałach wyrobiły się części mechanizmu łapiącego zamek w tylnym położeniu. Bolt catcha nie ma, tylko co można palcem unieść dźwignię i zablokować ręcznie.
 12. Powiem tyle, że wszystkie repliki KJW mają problemy ze szczelnością magów, ale pomaga wymiana uszczelek. A temat wykopuję ponieważ mnie interesuje w tej replice inna kwestia. Mianowicie, czy podobnie jak w cezetce ASG/KWA ma miejsce problem z mechanizmem kurka po dłuższym użytkowaniu??
 13. http://wmasg.pl/pl/armoury/show/61687 Wiem że recka już była ale, nie widziałem tematu od tej replice na forum, więc mam pytanko. Czy ktoś z was ma pojęcie jak jest z awaryjnością tej repliki po dłuższym użytkowaniu i dostępie do części zamiennych? Czy zdarzają się inne problemy oprócz przeciekających magazynków?
 14. Będę zamawiał ten pistolet, jak tylko wpadnie mi w łapska to napiszę to i owo.Notabene była już jego recka na wmasg, wystarczyło poszukać. http://wmasg.pl/pl/armoury/show/61654
 15. kurcze, szkoda. Ale i tak na boczniaka za mocny >400FPS jeśli dobrze przeliczyłem. Edit: http://blacksword.pl/product-pol-5624-Replika-pistoletu-Model-59-srebrny.html a jednak jeszcze niby jest, aż w jednym sklepie :D Tylko, że nie piszą nic o dostępności.
×
×
 • Create New...