Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bantu

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Slim? Czyli chodzi Ci pewnie o wersję G36C. Bierz JG. No chyba, że masz większe fundusze to ARES'a. Warto od razu sobie zainwestować w gumke HU, najlepiej zieloną g&g lub czarną systemy.
 2. Bantu

  Gunfire.pl

  A ja tam jestem zadowolony, paczka zamówiona w niedziele a dotarła w wtorek (bo w niedziele nie czynne to zrobili w pon i wysłali w ten sam dzień). Jedyne zastrzeżenie to to, że replika przyszła uszkodzona, odesłałem na gwarancje wczoraj dzisiaj dotarła do nich i jest w serwisie. Zobaczymy dalej co będzie.
 3. Bantu

  G36 [JG]

  Nie działa. Baterie inne też. Idzie na gwarancje.
 4. Bantu

  G36 [JG]

  A mam jeszcze jedno pytanie. Dzwoniłem do sklepu i powiedzieli mi możliwości: zatkanie się czegoś tam, wywalony bezpiecznik lub zwarcie. Powiedzieli żebym kupił nowy bezpiecznik i zobaczył. kupiłem zestaw bezpieczników, ale nie wiem ile amperów tam wsadzić: 2A, 10A, 15A czy 20A. Na customowym bezpieczniku pisze: F20AL250V
 5. Bantu

  G36 [JG]

  No ale gwarancja jestnaGearBox, a zwarcie może być poza gearboxem
 6. Bantu

  G36 [JG]

  A da się to samemu wymienić? Bez utraty gwarancji?
 7. Bantu

  G36 [JG]

  Przepraszam, za multipost ale nie mogę edytować... dobra, ta sprawa załatwiona. Tak jakby. Podładowałem ją trochę, odłączyłem bo chciałem zobaczyć czy działa. No i działała, postrzelałem trochę (żeby zobaczyć itp.) a tu pyk, rozładowała się bateria. No spoko, krótko ładowałem krótko będzie trzymać. Podpinam baterie dalej, i wyciągam za godzine podłączał a tu dalej takie pyk.. pyk... i tak dalej. Wyciągłem magazynek, patrze w środek a tam lekki dymek leci... ledwo go zauważyłem szczerze. o co chodzi? Zgłaszać na gwarancję?
 8. Bantu

  G36 [JG]

  Mam pytanie. 15 minut temu dostałem nowiutką giete, wyciągam ją ,ładuje magazynek, podpinam baterie, i naciskam spust... A tu takie słyszę pyk, no to naciskam drugi, trzeci raz spust i znowu tkaie same pyk... i nic. Wyciągam magazynek, i wypada 4-5 kulek. O co chodzi? Pomyślałem, że slaba bateria dlatego dałem baterie do ładowania.
 9. Tak ale jest nowa formuła która zawiera mniej silikonu.
 10. Tak jak napisał @UP. To jest kupa plastiku, GearBox też jest plastikowy i on nawet nie wytrzyma pół strzelanki.
 11. No nie wiem, czy ubrudzone spodnie wz. 93 + holenderski DPM (góra) można uznać za lans :D
 12. Green gas z silikonem jest bardzo dobry, nasmarowywuje Ci od razu replike. Green gas z silikonem od zwykłego różni się tylko mieszaniną. http://gunfire.pl/product-pol-1152196947-Green-gas-z-silikonem-nowa-formula-Pro-Tech-Guns-1000-ml.html
 13. Lub możesz kupić G36C od JG, za 356 zł (przesyłka darmowa): http://gunfire.pl/product-pol-1152189535-Replika-karabinu-szturmowego-JG608.html
 14. No to dobrze, dzięki za tą radę. Na szczęście znalazłem już grupe i będę wybierał się z nimi na najbliższą strzelankę :)
×
×
 • Create New...