Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

virus191

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 1. Kupiłem Runcama 2, obiektyw 25mm, filtr IR, ale obraz dalej jest różowy. U znajomego na tych samych filtrach w Mobius obraz jest ok. Kamerka jest sprawna, bo na stockowym obiektywie obraz jest normalny. Używa ktoś Runcam 2 i miał podobny problem?
 2. Cześć, jakimś cudem zgubiłem osłonę światłowodu w ACOGu. Nigdzie nie idzie tego dokupić. Czy ktoś stosował jakieś swoje rozwiązanie?
 3. samael16 - głupi jesteś i tyle, myślisz, że od razu poszedł bym się w nich strzelać? Sam chińczyk odpisał, że to podróbki więc wszystko jasne.
 4. Znalazłem na alieexpress ESS Crossbow za 18$ czyli jakieś 70zł. W zestawie są 3 wizjery. http://www.aliexpress.com/item/High-quality-ESS-Crossbow-Outdoor-Sports-Army-Bullet-proof-goggles-sunglasses-3-lens-original-retail-box/1659618863.html Zamawiał je ktoś. Czy to aby nie podróbki?
 5. Tech schemat dla mnie jest trochę nieczytelny, w miejscu łączenia ścieżek powinny być kropki.
 6. Co do guarderów też dość długo nimi strzelałem. Według mnie zepsuły się czerwiec/lipiec. Najwyraźniej producenci kulek zaczynają lecieć z nami w kulki... :D
 7. Czy spotkaliście się ostatnio ze słabą jakością kulek Madbull Precision Grade 0,28g? Kupiliśmy z kolegą w tym samym sklepie po paczce na próbę - jakość tragiczna, tną mi się nawet przy ładowaniu, podwójne, potrójne, puste strzały. Wcześniej strzelałem rocketsami wypadły o niebo lepiej, przed rocketsami strzełem G&G i jutro idę kupić dla pewności G&G bo nigdy nie miałem najmniejszego problemu z G&G.
 8. Ta lufa kosztuje prawie tyle co replika ;)
 9. Cześć, obecnie mam stockową lufe 395mm 6,05. Chcę wymienić na precyzyjną 6,01 i teraz pytanie, nie mogę znaleźć nigdzie takiej o długości 395mm, jeśli odkręcę przedłużenie lufy zewnętrznej i przykręcę tłumik płomienia lufa 273mm będzie trochę wystawać, nie mogę też namierzyć tej małej przejściówki, która jest w M4 KWA MOD2 (między muszką a tłumikiem ognia), rozważam trzecią opcję - zakup 363MM+ tłumik dźwięku. Co najlepiej wybrać?
 10. Gumka zmieniona, Systema może się schować przy czerwonej Madbull - dystans i skupienie na duży plus.
 11. Wątpię, gumka jest naderwana w paru miejscach. Na początku gdy ją kupiłem nie szło jej włożyć do komory. Teraz wchodzi dość luźno. Wyciągałem ją na chama tyle razy ze się rozciągnęła. Stockowa dalej wchodzi z oporem tak jak wchodziła więc wykluczam "szlifnięcie" komory. Na następną gumkę padł wybór na Madbull Czerwona z systemem Shark.
 12. Od jakiegoś czasu moja M4 KWA zaczęła oddawać podwójne strzały. Zawsze po zmianie maga, i czasem podczas strzelania na semi. Może dlatego, że wyjmowałem gumkę w przeciągu dwóch miesięcy kilkanaście razy (moja pierwsza replika i sam sobie ją serwisuje ucząc się na błędach). Miałem już zieloną gumkę G&G ale kręciła za mocno nawet po wyjęciu dystansera. Obecnie jest czarna Systema. Nie będę przed końcem sezonu inwestował w nową (jak już będę kupował to Madbulla teraz) znalazłem działające rozwiązanie. Otóż między kołnierz a gumkę wsadziłem kawałek papieru o wymiarach 2x1mm (grubość około 0,7m
 13. Gumka G&G ma 2x większą wypustkę do podkręcania od systemy. Jak wrócę do domu wrzucę zdjęcia.
 14. Dobrze, następnym razem nie wypowiadaj się bez dowodów.
×
×
 • Create New...