Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kero

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 1. kero

  Glock 18C [CYMA]

  Wyszło jakiś czas temu CM.127S - z mosfetem i wbudowanym aku li-po.
 2. Cześć, ktoś może kupił, przetestował? http://www.taiwangun.com/co2/xtp-xtreme-training-pistol-co2-black-aps
 3. Mikrostyk a zwykłe styki w zasadzie różnią się tylko wielkością - jedno i drugie jest mechaniczne. Ja mam u siebie wsadzony jefftron AB i nic się nie pali:)
 4. Cześć, Części ok, jak nie chcesz kosiarki to 7,4V wystarczy. Łożyska - tu jest tyle opinii ilu grzebiących w bebechach. Na zębatkę silnikową łożysko kulkowe, reszta ślizgowe. Mosfet nie zaszkodzi. pozdrawiam
 5. kero

  G36 [BOYI]

  Komorę kup SHS, nie ma sensu innej/lepszej. Dysza też SHS niebieska 24,30mm.
 6. I jakie zębatki wstawiłeś? Zastanawiam się, co by wstawić zamiast stocka.
 7. kero

  G36 [BOYI]

  Między precką 405 a 360 nie zauważysz różnicy.
 8. kero

  G36 [BOYI]

  14 zębów. Mniej piłowania.
 9. kero

  G36 [BOYI]

  Wykręć całkowicie śrubę regulacyjną, posmaruj klejem do gwintów i wkręć. Albo wyreguluj i zaklej lakierem do paznokci.
 10. Mam 105 elementa, i wyciągam ok 340-350fps na 90 guardera mam ok 300fps Stockowa sprężyna daje mi ok 400fps
 11. Ja ma wsadzone: - tlok shs 14 zębów, niebieski - nie polecam, jest owalny w przekroju. - glowica tloka ultimate pom, czarna, lekka, fajna. - glowica cylindra - modify niebieska, ale do gieni lepsza jest glowica "long" - z dluższą prowadnicą dyszy, sorbopad - dysza shs niebieska - zębatki stockowe, są całkiem dobre. Prowadnice sprężyny to problem, nie ma dedykowanych, każdą trzeba piłować.
 12. Jakim klejem wklejać sorbo? Tak na chlopski rozum - sorbo pracuje, więc klej powinien być elastyczny. Jakieś konkretne kleje czy pierwszy lepszy uhu/patex/superglue elastyczny do gumy?
 13. Maska na zęby się przydaje. Kumpel kiedyś połknął kulkę. Dostal w usta w momencie gdy się wydzierał próbując wydawać jakieś polecenia.
 14. kero

  Glock 18C [CYMA]

  Aha, otwór w stopce musisz tak wycelować, żeby był nad pinem. A potem to już zabawa - jak złożyć stopkę z pętelką i wcelować pinem w pętelkę :).
 15. kero

  Glock 18C [CYMA]

  Wybijasz pin z chwytu, zdejmujesz stopkę, robisz w niej mały otwór, przez który przekładasz coś cienkiego i mocnego. Montujesz stopkę, a ten sznureczek przekładasz przez pin. Jest gdzies w necie instrukcja obrazkowa. Wybijasz ten pin http://wmasg.pl/publ...MA-0.30-029.jpg Odkręcasz śrubki, http://wmasg.pl/publ...MA-0.30-031.jpg W stopce robisz dziurę, przekłądasz przez nią linkę tak, aby zaczepiła o pin.
×
×
 • Create New...