Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adam14

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 1. Macie jeszcze troche. Nie jest to może idealne maskowanie, ale ciekawe fotki.
 2. Nowe malowanie mojej M-ki . Powstało dziś rano . http://img107.imageshack.us/my.php?image=minihpim3717ag5.jpg
 3. Delikatna szpara jest ( naprawde nie jest wielka ) i własnie to niejsce (dolna i górna częsc body) troche sie telepie. Bat.w puszce lasera miejsca jest jeszcze na 2 takie . Walory " bojowe " pozytywne , po niedzieli więcej .
 4. Jak człowiek jest zmęczony :-F zasnie nawet w okopie pełnym wody . Po co kopac ( chyba ze jest wykopny ) , zostawiac ślady swojej obecnosci . Jak napisał foka najlepiej w łóżku pod kołdrą .
 5. Zakupiłem wczoraj M4 RIS full metal . Pierwszy kontakt z repliką jest bardzo pozytywny ; - przystepna cena - odpowiednia waga - metalowe części wyglądają solidnie ( troche słabo spasowane body ale ujdzie ) Poruwnując do M-ki JG ta wygląda solidniej Niestety jeszcze nie strzelałem wiec nic nie moge powiedziec jak to sie sprawuje w "boju" Jak sprawdze dam znac .
 6. O własnie sylwester tez tak miałem . Za dawnych czasów (JW) kiedy biegałem przed sniadaniem po siniadaniu przed obiadem po obiedzie itd do samego wieczora (kiedy nie biegałem robiłem pompki) . Przed jednym z biegów (zaliczeniowych) zapragnołem wykręcic czas olimpijski na 3 tysiące i zaaplikowałem sobie przed biegiem jakiś napÓj (kofeinowy) . Bieg zaliczyłem ale to co sie działo potem do dzisiaj pamiętam . Zimny pot , serducho waliło jak oszalałe , wymioty , dilerka :poddanie: Teraz wiem troche więcej i nie popełniam takich błędów .
 7. Foka nie zamykaj tematu :cry: Może kiedyś jakiś reżyser nakręci film na podstawie tych postów "LegENdy o zwiadowcach " . Pozatym jest wiele takich tzw. 'rozśmieszaczy' i wieczÓr mija przyjemnie przy ich czytaniu .
 8. Na czasie , wygląda jak snopek siana :mrgreen: Spoko jak sie troche przeciora w lesie będzie zajebiste.
 9. Nie zbiera ale zatrzymuje . Polecasz nam zupki po czym piszesz że sraczki po nich dostałeś. :wink:
 10. OK HICKS. Chciałem tylko zaznaczyc że mapa powinna byc , przydaje sie.
 11. Po co mapy ? Po to żeby był klimat. Po to żeby pokazac młodym ludzikom jak posługiwac sie tym kawałkiem papieru. Po to żeby w pewnym momencie ktoś nie powiedział o k**wa gdzie my jastaśmy. Im mapa dokładniejsza tym lepiej , można z niej wiele wyczytac .
 12. W twojm przypadku to raczej farba do włosów. Polecam odcień zieleni Michała W.
 13. Kolejno ; Ja , Tomek , Tomek i Mirek http://img297.imageshack.us/my.php?image=miniadamsn3gk2.jpg http://img124.imageshack.us/my.php?image=minitomeklw8.jpg http://img297.imageshack.us/my.php?image=m...tomeksn2cg7.jpg
 14. No spie**oliłeś :-F . Gdyby jeszcze nie było tego turkusu i zieleni na optyce , uszło by. Ja swoją molowałem chybo z 5 razy i tak nie jest jeszcze to co sobie wymysliłem. Na "błyszczenie" polecam po malowaniu prysnąc czarnym matem i oliwką (na przemian) z ok 30 cm (mgiełka). Fajny efekt.
×
×
 • Create New...