Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

viciuRZ

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. interesuje mnie ok 550 fps, zasięg ok 60-70m, myśle ze z PDI może sie to udać, ale juz wiem, że ta baza to raczej średni pomysł ze względu na stosunek cena - efekt. :)
 2. Co do zainteresowania służb i bezpieczeństwa - słupy już dawno nie przewodzą prądu, a przynajmniej takiego jak przewodziły ( 750kV legendy głoszą ze zatrzymywało zegarki, nie odbierało radio i wzniecało pożary ) , biegnie tam chyba tylko jakieś podtrzymujące napięcie żeby nie rozkradli linii na złom :P
 3. Witam, troche odświeżę temat, chciałbym przerobić swoje g&p na DMR. Mam model G&P BB-067 C. Powiedzcie mi czy gdybym założył do niej lufę PDI 509mm, flat hopa, oraz spring M140, szkielet i ogólnie GB wytrzyma tą sprężynę, czy przy tej lufie , flacie i sprężynie uda się osiągnąć lepszy i celniejszy ogień niż dotychczas (full stock + promyk 469, gumka promyk)? Czy pod DMR konieczny jest jednak bore up i wymiana gb bo przy 140 będzie kupa nie deemerka :P
 4. "Kilku uzbrojonych gówniarzy kładzie ładunki na słupy 700kV, zróbcie coś" :D
 5. Mam nawet pare fotek terenu: https://imgur.com/MzxQ07B https://imgur.com/RyANr1V https://imgur.com/ZHeppP7 https://imgur.com/CTNJqO2 https://imgur.com/yZbTp6b https://imgur.com/NtdcUOg Prawie jak post-apo :D Myślałem też o wykorzystaniu słupów - np podłożenie bomby pod słupy, tak jak wspomniałeś, przy dysproporcji sił.
 6. Witam! Chciałbym zapytać doświadczonych, otóż mam w lesie teren, gdzie przez środek lasu przebiega linia wysokiego napięcia - pas szeroki na ok. 80m, który jest wykarczowany, rośnie jedynie niewysoki (ok 2-3m) rzadki młodnik, dookoła mieszany, w miarę czysty las, z przewagą sosen. Pytanie, czy można byłoby zagrać scenariusz polegający na tym, że część ekipy porusza się wzdłuż tego pasa, np na odcinku 500m, a kilka osób uzbrojonych/nieuzbrojonych ma przekroczyć ten pas z jednej strony na drugą? Czy taka mechanika gry mogłaby się sprawdzić ? Koordynaty dla poglądu: 50.180571, 22.129345,
 7. Witam, mam pytanie odnośnie takiego: http://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/632827025_1_644x461_mundur-polowy-marauder-kolor-coyote-a-tacs-fg-przemysl_rev005.jpg munduru. Ktoś kiedyś się z nim zetknął ? Zależy mi na opinii jakiegoś użytkownika, chciałbym kupić coś takiego na las, cena dość przystępna, nie wiem tylko czy nie za jasny.
 8. Witam, zastanawiam się jak to jest z naszywkami w środowisku ASG - nie morale patch , tylko naszywki np 6BPD, 21BSP, etc. - czy jest to tolerowane, czy też raczej nie.
 9. viciuRZ

  MIWO Praszka

  az taka padaka ? do tej pory miałem szpej z lublińca i był ni edo zdarcia, myślałem że z praszką będzie podobnie :P
 10. viciuRZ

  MIWO Praszka

  Witam, szukam opinii ( a jest ich całkiem mało na wmasg ) na temat kruka II od praszki. Co prawda leci juz do mnie (PTK 02 / Cumerbund MK 8 komórek, kordura olive drab ) ale z chęcią poczytałbym opinii użytkowników .
 11. Jak w temacie - miał ktoś ? Jeżeli tak to jak to się sprawuje ? Bo przymierzam się do zakupu i obecnie wydaje mi się , ze to jedyny rozsądny zestaw ( cyl. głowica tłoka i cylundra ) typu 1.
 12. Jak bym miał za PK-A dać 500zł to dzisiaj przelewam, problem w tym, że ceny zaczynają się od 1200zł w górę .
 13. Domyslam się , że jak z wszystkim chinole nie umywają się do ori, albo nawet do replik wyższej półki, ale na takie mnie po prostu nie stać , z resztą i tak potrzebuje koli na AK-74, wiec jak miałbym wydać ponad dwa kafle na markowego eotecha, to wolałbym wziąć oryginalne ruskie PK-A :D pytanie czy ten tomekpl to ten z Buska Zdroju co na komisie ma ogłoszenia ?
 14. Panowie, odkopuje temat . Jakiego eotecha 552 kupić z budżetem tak do 300 peelenów ? Theta, Aim-O, SS, itp. ? Bo hurricane i G7P prawie nigdzie niedostępne .
 15. viciuRZ

  AK [E&L]

  Kurde, po co to wszystko wymieniałeś ? jak otworzyłem GB w e&l to serio byłem pod wrażeniem jeśli chodzi o wykonanie. jedyne co tam wymieniłem to dysza, ale zębatki naprawdę są okej , cylinder i tłok szczelne jak diabli, sam szkielet pancerny, ja bym tego nie ruszał :P
×
×
 • Create New...