Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kojot ze Szczecina

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja na stockowym King Armsie, który ma zmierzone 330FPS (kulki 0.25g) trafiam większość strzałów w drzewo o średnicy powiedzmy 1 metr, z nie wiem, 80 metrów ? Nie mierzyłem, ale daleko jest. Kulka leci lobem ale trafia. Więc nie wiem czemu z niego drwisz. Pytanie mam. Czy po każdym Twoim strzale będą zatrzymywać grę i metrówką mierzyć czy było minimum 40 metrów ? Weź postaw jednego z drugim na odległości 60 metrów i strzel. Później 50, 40 i tak dalej, i wtedy poczują jak boli 400FPS :icon_mrgreen: W niedzielę dostałem w ramię (przez bluzę) z czegoś co wyglądało jak snajperka zrobiona z
 2. Chcesz skrócić baterię ? Odradzam, poszukaj sobie filmików w necie co się dzieje z uszkodzoną baterią. Zadzwoń do Gunfire i się zapytaj czy możesz odesłać. Magazynków się nie konserwuje. http://forum.wmasg.pl/topic/144117-konserwacja-replik-i-magazynka/ Wystarczy poszukać.
 3. "Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony."
 4. Już to widzę !! Airsoftowcy wymieniają się kompozytem, nagle antyterroryści znikąd przypuszczają szturm :icon_twisted: Najlepsza strzelanka na świecie, mimo że ciężko byłoby obronić tą flagę :teeth:
 5. No i wykrakaliście http://wgospodarce.p...we-ograniczenia "Niektóre z propozycji budzą wiele kontrowersji. Chodzi głównie o pomysł wprowadzenia zakazu sprzedaży ASG (air soft gun) – replik broni palnej, które najczęściej strzelają plastikowymi kulkami, wykorzystywanych zazwyczaj do celów hobbystycznych bądź sportowych. Zakaz miałby objąć nawet – popularne wśród pasjonatów i kolekcjonerów militariów – dekoracyjne repliki broni historycznej."
 6. W tej masce możesz robić biedne reko Stormtrooper'a :teeth:
 7. Tak jak Arend pisze, albo wyjdź z inicjatywą i zapodaj kilka linków do pistoletów które by Ci pasowały, a na pewno ktoś podpowie co wybrać. Bo w tej chwili temat wygląda tak: mam 300zł i wymagania, dajcie linki to sobie wybiorę. W takiej sytuacji nie ma się co dziwić, że jest spam :icon_wink: :hahaha:
 8. Faktycznie chory kraj i chore przepisy :icon_rolleyes: kto normalny kupuje amunicję, wsadza ją do przeczyszczonego pistoletu i idzie z młotkiem i punktakiem na miasto strzelać ? :hahaha:
 9. BOSZE w filmie mówili że ma zasięg 120 METRÓW i niecałe 600 FPS. Nawet Ci to w poprzednim poście napisałem ... I nie musisz nic "downgradeować", wystarczy, że włożysz słabsze części i 50 fps ucieknie. Albo strzał z 600fps z przyłożenia :icon_wink:
 10. Skoro nie chcesz "takiej jak on" to po co pytasz o jego parametry ? A gogle i okulary z atestem to trzeba mieć zawsze a nie tylko w przypadku posiadania snajperki ...
 11. Na początku filmu jest wiadomość LISTA CZĘŚCI W OMAWIANEJ DZISIAJ REPLICE W OPISIE FILMU !! A w filmie mówią, że ma "pod 600 FPS" i zasięg 120m. Jakich jeszcze parametrów nie znasz ?
 12. Konwersja RIS wygląda na MadBull'a :icon_mrgreen: http://www.specshop....9''&language=pl
 13. Jeździłem silnikiem poza gearboxem i też się grzeje, a na szczotkach istny festyn :icon_rolleyes: Na jednej szczotce iskra jest ciągła i biała (dodatkowo mocny błysk przy wciśnięciu spustu), na drugiej iskrzy się na żółto w momencie wciśnięcia spustu. Komutator w miejscu gdzie jeżdżą sztoki jest czarny, próbowałem to przeczyścić wacikiem z benzyną ale nic to nie daje, trzeba by papierem ściernym przejechać, ale przy próbie ściągnięcia tej plastikowej dupki wbiłem se śrubokręt w rękę więc chwilowo nie dam rady tego ruszyć :icon_mrgreen: Co do kabli, to nie znam średnicy, ale ani kable a
 14. Gearbox był fabrycznie wypodkładkowany, było dobrze i silnik się nie grzał. Rozebrałem GB, podmieniłem kable i złożyłem bez żadnej ingerencji w podkładki - silnik się grzeje. Jeśli od tego podkładkowanie zębatek się popsuło to ja nie ogarniam ;) Ale ok, dzisiaj cały dzień się bawiłem i wypodkładkowałem sobie zębatki od nowa. Nie mam pewności, że jest super dobrze, ale podkładki kręcą się bez oporu, nie mają luzu ani nie zgrzytają, więc według mnie jest ok. Dokręcaniem silnika też się bawiłem, słychać cykanie i obijanie się zębatki gdy jest za słabo dokręcony, oraz można zauważyć wolnie
×
×
 • Create New...