Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dybo

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,452 profile views
 1. dybo

  Słuchawki aktywne

  Witam serdecznie, Panowie mam pytanie do użytkowników przycisków PTT od Earmor - będą one działały z oryginalnymi Peltor Comtac (akurat wersja IV ale to bez znaczenia)? Na razie śmigam z chińskim ptt, które o dziwo działa jednak słabo mnie słychać z racji braku przedwzmacniacza. Zastanawiam się nad kupnem ptt od Earmor bo może będzie to śmigało jak należy.
 2. Jedna z tych replik chronowalem i skoki były jak napisałem +/- 4 fps. Może objętość cylindra jest za mała/duża (zarówno do lufy 6.03 380 mm i 6.00 500mm używam stockowego cyl kwa typu 1)?
 3. Panowie potrzebuje waszej pomocy. Jestem posiadaczem kilku emek KWA od paru dobrych lat i ostatnio postanowiłem złożyć typową replikę wyborową na bazie M4 KWA LMT. Otóż zamontowałem: - tłok shs ze stalową szczęką, - głowicę cylindra czerwoną SHS+sorbo (ustawione AoE jak należy) - cylinder typu 1 (stock KWA), - sprężyna core m140, - silnik UTU Element, - gumka hop up zielona G&G zrobiona na flat hop, - dystanser flat hop maple leaf czarny i - lufa edgi 6.00 500mm bez portowania. Całość generuje przyzwoite fps - 545fps z wahaniem +/- 4 fps. Problem jest taki że skupienie jest
 4. Najdziwniejsze jest to że po wsadzeniu do loża i zamontowaniu spustu dokładnie w taki sposób jak mówisz chodzi single. Natomiast po wsadzeniu zespołu lufy itd to już wtedy mam tylko auto. Wyglaada to tak jakby to jednak była wina okablowania bo wtedy lekko wyginam kable... w weekend najwyżej zrobię drugie okablowanie bez mosfetu i zobaczymy jaki będzie efekt.
 5. Nakładam zespół spustu i jest ok. O dziwo po wsadzeniu w loze też jest ok tzn raz jest ok a raz nie - może jest to spowodowane tym że gdzieś jest przebicie (sprawdzaleem okablowanie i nigdzie nie widzę uszkodzenia izolacji). Dodam ze na wyciągniętym gb zawsze jest ok również z założonym zespołem spustu. Chciałbym to ogarnąć bo replika strzela naprawdę bosko
 6. Witam, zauważyłem ciekawą rzecz - po wyciągnięciu gb z łoża, semi działa idealnie. Wszystko wskazuje na jakieś problemy z elektroniką - może być tak że mogę mieć gdzieś przebicie (posiadam mosfet gate pico ssr) np na kablu sygnałowym? Pytam bo chcę sobie oszczędzić pracy z przerabianiem okablowania żeby to sprawdzić.
 7. A jakieś porady odnośnie posiadania tylko trybu auto?
 8. A jest sens ją wymieniać pod względem wytrzymałości z m160 (jest idealnie szczelna) czy po prostu lepiej założyć sorbo?
 9. Panowie, czy do m14 g&g będzie pasowała głowica cylindra od gb v7? Jak tak to jaką polecacie wraz z dyszą, żeby dawała jak najlepszą szczelność ze stockową komorą? Jest sens wymieniać te części pod m160? Warto wymienić również cylinder? Jeśli tak to na jaki? Dodatkowo mam problem z trybem semi - działa tylko auto. Czy wymiana przerywacza rozwiąże problem czy trzeba wymienić co innego?
 10. Myślę, że chodzi o taką samą zasadę jak w AEG gdzie ilośc powietrza w cylindrze musi być w określonym stosunku do objętości lufy. @Mendi: Odnośnie Twoich przeróbek - robiłeś je na SDiK czy PDiK? Polecasz taki zabieg do PDiK? Docelowo replikę chciałbym mieć ustawioną na 600-620fps/0,2g.
 11. A jak ma się zmniejszenie objętości do celności? Mówię oczywiście o lufie 500mm. Zakładam, że "stockowa" pojemność MC jest zaprojektowana dla luf 650mm. Jak długą tulejkę (dostępną na stronie MC) powinienem zainstalować, żeby osiągnąć najlepszą celność przy podanej długości lufy?
 12. Witam, posiadam SR25 A&K z konwersją PDiK od MANCRAFT. W replice siedzi lufa PDI JAPAN 6.01 500mm + komora ProWin+gumka zielona G&G. Problem jest taki, że jak nabiję na maxa magazynek to replika (bez znaczenia na ile bar jest rozkręcona) nie może wykonać pełnego strzału tylko takie lekkie "pierdnięcie" tak jak w gbb jak się kończy gaz. Druga sprawa to potworny rozrzut, że bardzo ciężko trafić w człowieka z odległości 80m. Przy mocy ustawionej na samym początku zielonego pola (reduktor srebrny MC). Dodam, że strzelam na kulka King Arms 0,4g. Na ile strzałów wystarcza Wam butl
 13. Obie batki firmy REDOX (mają już ponad 3 lata - ładowane tylko na imax). 7.4 ma pojemność 1400mAh 20C natomiast lipo 11.1 ma pojemność 2400mAh 20C.
 14. Co do mosfetów gate - spaliłem 3 mosfety pico ssr2. Generalnie zauważyłem, że mosfet bardziej się grzeje na "szybkim palcu" niż na full auto. Co do baterii - ja biegam albo 11.1V od redox albo z 7.4V i w obu przypadkach nie ma najmniejszego problemu z naciągnięciem sprężyny. Reakcja na spust jest wyśmienita nawet przy 7.4V. W replice siedzi tłok shs z alu głowicą tłoka, sprężyna m140 core, mosfet AB, kable niskooporowe i silnik systema magnum. Przy lipo 11.1 rof wynosi jakies 25-28k/sek
 15. Potwierdzam, wszystkie elementy doszły jednak nie jestem w stanie tego zrobić prawidłowo. Nie posiadam zaciskarki a jak lutuję kabelek do wtyku to wychodzi maniana. Argawen - byłaby możliwość żebym zamówił u Ciebie wykonanie takiego kabla sygnałowego określonej długości? Jak tak to pisz do mnie na PW to się dogadamy:)
×
×
 • Create New...