Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FlorChuck

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a może za dużo dałeś smaru lub olejku silikonowego i dostał się on na gumkę i teraz nie kręci. A druga sprawa jaką masz lufe wewnętrzną? (jakiej firmy)
 2. Hej do HK masz więcej części zamiennych na rynku. Więc w razie awarii łatwiej dostać części :)
 3. mam replikę WE więc to co wiem z army to z internetu jest, army magi ważą więcej i to dużo army to nawet 700g a moje WE mają około 420g. A co do szczelności nie wiem WE trzyma elegancko. I gdzieś czytałem że da się przerobić ARMY (wymienić dyszę oraz magwell na WE) tak że działa z magazynkami od WE ale w drugą strone już nie. Dlaczego nie wiem 22:45 waga magazynka.
 4. https://wmasg.com/pl/forum/topic/70769-we-g36-gbb/ do mojej giety od WE luneta od ufc bodajrze pasowala przy lekkim dopilowaniu. Front mam od aresa pasuje bez problemu. Moja to WE więc może byc inna jakość cześci ale ma prawie 10 lat i może mieć 40k przebiegu głowy nie dam i strzela dalej bez problemów. Uszczelki w magach smaruje raz na sezon smarem silikonowym.
 5. jest tez jeszcze inna firma poza madbullem robi z polimeru i sporo tańsza jest. Ale nie pamiętam nazwy producenta. tak jest zasilana powietrzem które masz w butli którą dodatkowo nosisz przy sobie czy to na plecach czy na pasie kwiestia wielkości i osobistych preferencji. Jedna opcja https://alyanairsoft.com/product/we-kit/ tutaj trzeba ingerować w mechanizm spustowy i jest to nie odwracalne z tego co pamiętam (trzeba trochę spiłować) a druga to wkręcasz zaworki z szybko złączką do magazynków na green gas i musisz się przełączać po zmianie maga lub robisz sobie hi capa.
 6. co do propanu to kupujesz dużą butle 11kg czystego propanu, zamawiasz u tokarza przejścówkę do butli turystycznych np. brenzomatic ja posiadam tego typu https://www.walmart.com/ip/Coleman-Propane-Cylinder-16oz/20923696 najważniejsze żeby była stalowa a nie aluminiowa. Potrzebujesz małą wagę aby móc sprawdzać poziom napełnienia turystycznej butli lepiej nie przesadzić. kupujesz https://www.airrattle.com/Madbull-V2-Metal-Propane-Adapter-for-Green-Gas-Gun-p/xg02.htm i nakręcasz na butle turystyczną po napełnieniu i możesz łądować czysty propan do magazynków na green gas. Doświadc
 7. https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-knights-armament-pdw-m2-gbb-1152217710.html w opisie na dole masz swoją odpowiedź.
 8. przy co2 szybciej zużywają się części ze względu na większą moc. Nigdy nie używałem co2, moja gieta od WE nie posiada magazynków na co2 więc brak mi doświadczeń a pistolety czy pistolety maszynowe tez zawsze miałem na GG. CO2: plusy -większa moc -mniejsza podatność na niskie temperatury minusy -nie dobijesz maga, więc gdy kończy się nabój spada moc lub wymieniasz po każdym wywaleniu magazynka ale wtedy rosną koszty użytkowania -po skończonej strzelance, usuwasz we wszystkich magazynkach kapsuły i do kosza inaczej rozszczelnią ci się magazyn
 9. Z tego co kojarzę to EMG PDW to są repliki od WE tyle że na licencji. A repliki co2 czy GG niczym się nie różnią fabrycznie tylko magazynkiem. Stare magazynki na GG były do kitu ale wyszła nowa wersja V2 i są inaczej łączone więc już nie puszczają gazu i łatwiej się je konserwuje.
 10. poprawiłem grafikę na bardziej czytelną tak myślę i dodałem wartości od SigmaPLK czy mógłbyś uzupełnić dla mnie o brakujące?
 11. Mam proźbę czy mógłby ktoś dla mnie wymierzyć magazynek do m4 open bolt szczególnie miejsca zaznaczone na czerwono na obrazku. lub czy ktoś ma na sprzedaż magazynek na GG.
 12. Zaczne od tego że skoro to twoja pierwsza gazówka to dobrze się zastanów czy jest ona dla Ciebie. Ja polecam repliki GBBR ale ja po prostu lubię z nich strzelać oraz je rozkładać i czyścić. Gazowe repliki mają pewne bolączki, klimat a mianowicie nie lubią niskiej temperatury za oknem. Nie postrzelasz na auto, gaz schładza cały układ i może replika Ci syfonować (zamrozi ci zawór w magazynku i wystrzeli cały gaz z magazynka). Drogie magazynki, tylko real capy w przypadku tej repliki tylko 20kulek na magazynek. I koszt kulek, gazówki lubią ciężkie kulki ale za to nie wystrzelisz ich tyle co
 13. Ja mam WE G36 GBBR i generalnie army to kopia WE i tak jak ty masz nie powinno się dziać. MIałem kiedyś taką sytuację jak ty ale to przez zły zbijak zaworu który zainstalowałem. Więc może on jest wadliwy. Musiał byś rozebrać replikę i spojrzeć na mechanizm spustowy.
 14. smar silikonowy do uszczelek ewentualnie olejek silikonowy oraz smar do metalowych elementów np. abbey smar do mechanizmów gun grease lt2 lub gunlube sm 50
×
×
 • Create New...