Witam
Czy znajduję się ktoś na grupie albo zna kogoś co wykonuje zębatki do replik metoda CNC z porządnej wytrzymałej stali? Potrzebuje zębatki do repliki SR25 od CA które udźwigną sprężynę SP150-SP170. Używane do tej pory zębatki po kilku strzelankach gubiły zęby i jakoś nie widzi mi się wymiana zębatek co miesiąc :D:D:D
Wiem, że Siegetek robi porządne ale jest ktoś może w PL co także wykonuje porządne jakościowo. Wole już swojemu zlecić niż płacić obcemu.
Gorąco polecam :) Świetny kontakt, szybka realizacja zamówienia, profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista oraz uczciwość :) Na pewno jak będe coś zamawiać z zagranicy to skorzystam z pomocy Samaela :)
Witam
Przymierzam sie do zmiany repliki i nie wiem co wybrac. Mam dwa modele na oku, dlatego prosił bym o konstruktywna opinie i ocenę.
1. G&G FN SCAR CQC ===> http://gunfire.pl/product-pol-1152197372-Replika-karabinu-szturmowego-FN-SCAR-CQC.html
2. WE Katana M4 Raptor (WE-AEG-K-RAPTAN) ===> http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?tabpage=1&search=special&rs=WE%20AEGs&item=WE-AEG-K-RAPTAN&search_From=category&view=info
Z góry ndziekuje za odpowiedź :)