Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dezerter

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 1. Siema, gdzie mogę dostać elastyczną chustę z czaszką? Najlepiej typu "bufka".
 2. Siema, gdzie najprędzej teraz dorwę pas biodrowy do main packa ILBE?
 3. Dezerter

  SpecShop.pl

  Może ktoś powiedzieć pare słów nt. SERWISU w Specshopie? Planuje w najbliższym czasie oddać im replikę na przegląd/podkładkowanie/czyszczenie i takie tam bzdety. Niestety nie słyszałem żadnej dobrej opinii o serwisie od moich kumpli, którzy już korzystali z ich usług.
 4. Nadupnik z którego amerykańskiego systemu jest największy? Musi być w woodlandzie. (Wydaje mi się, że w spear elcs jest największe cargo, takiego też systemu używam i najbardziej by mi pasowało, no ale cóż, takie cargo jest praktycznie nieosiągalne)
 5. No, w sensie że m120. Od dwóch lat jadę na m110 guardera + firefox 9,6 large, rof - kosiarka stajl, a replika chodzi pięknie. Czekam na więcej opinii.
 6. Siema Posiadam replikę M15A4 Classic Army lvl1-asgshop czyli: - Sprężyna m110 (Guarder) - Wzmocniony cylinder (Deep Fire) - Aluminiowa, głowica cylindra CNC (Deep Fire) - Wzmocniona, aluminiowa, łożyskowana głowica tłoka (Deep Fire) - Uszczelniona dysza (Deep Fire) dodatkowo - systema 6.04 - gumka systema Planuje w najbliższym czasie troszkę odświeżyć bebechy - wymienić gumkę na nową, może komorę na KA. Mam w planach również wymianę sprężyny. Tym razem chciałbym wstawić 120%. Czy na tych częściach które wymieniłem + reszta stock, karabin da sobie radę ze sprężyną 120%
 7. Ja polecam takie rozwiązanie: - Odtłuścić - Pomalować farbą montana gold (dla graficiarzy, duży wybór kolorów, bardzo dobrze się sprawdza, jest matowa) - Psiknąć lakierem bezbarwny mat Jak będziesz malował montanami, to po "głównych warstwach" daj kilka cieniutkich psiknięć, takich dosłownie mgiełek (oczywiście nie jedna po drugiej, tylko z przerwami na schnięcie), dzięki temu, farba nabierze chropowatości.
 8. Nie, nie słucham. Wolę Awanture i The Junkers. Skończmy już, wszyscy dobrze wiemy, że nie powinienem kłaść palca na spuście. Do szału doprowadziły mnie tylko te komentarze ludzi, którzy najchętniej ukamieniowaliby mnie za ten palec. Nasza dyskusja, z "palca" przeszła na jakieś personalne docinki.
 9. Oceniasz ludzi po kilku postach, ba, mówisz jacy oni są! Nie mieliśmy okazji się spotkać, a Ty wiesz wszystko, jesteś dobry :wink:
 10. Mówimy o konkretnym zdjęciu i o konkretnej sytuacji, to i ja odpowiadam, przez pryzmat jedynie tego przypadku. Głęboko w dupie to mam, czy ktoś nosi palec na spuście czy nie, kiedy replika jest zabezpieczona. EDIT: Czy moderator który wydzielił wątek, będzie tak miły, dopisać w pierwszym poście, że został on wydzielony z takiego i takiego tematu? Będę wdzięczny.
 11. Prosze bardzo, będziesz przejazdem w Koninie - pisz, nie krępuj się.
 12. Jakie znowu rewolucyjne. Sam do błędu się przyznałem - jak to określiłem, niedopatrzenie z mojej strony. Nie widzę poprostu sensu w wyolbrzymianiu tak tego problemu. Replika zabezpieczona, pod lufą nikt nie stał, dodatkowo była skierowana w dół. Palec na spuście - okej, błąd. Wyolbrzymianie, tzw. "widły z igły" - przejaw impotencji umysłowej.
 13. Owszem, mógłbym jeszcze dyskutować jeszcze długo - bo mam swoje stanowisko w tej sprawie i nie odpuszczę, ale wydaje mi się, że ten temat, to nie miejsce na rozmowy. Dlatego, jeśli jeszcze komuś nie podoba się palec na spuście, na piepszonym zdjęciu, to zapraszam na PW. Będę wdzięczny za usunięcie tych wszystkich postów do mojego zdjęcia (włącznie, jeśli tylko moderatorom nie spodoba się palec na spuście), bo kto chciał przeczytać, ten już chyba przeczytał.
 14. Niedopatrzenie z mojej strony. Jak zwykle, wyolbrzymione, przez super-taktycznych, pedantycznych maniaków bezpieczeństwa.
 15. Przez 10 minut, po wrzuceniu tego zdjęcia, naciskałem F5 w oczekiwaniu na takiego posta. I oto jest! Wyczekiwany, upragniony "palec ze spustu". Dziękuje.
×
×
 • Create New...