Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek Magpul PMAG PTS


Recommended Posts

No i zabawna sytuacja. Kupiłem tego emaga i mi się nie chce zakleszczyć w komorze i można go wyjąć bez wciskania przycisku. Siedzi dość ciasno, ale i tak jest strach, że może wylecieć.

Muszę jeszcze jednak chyba zakupić oryginalnego Pmaga i zobaczyć, ponieważ te ACMowskie nie pasowały, ale może oryginalny będzie.

 

Powiem, że nie wiem dlaczego, normalne magi Boja do M4 pasują idealnie, lekko na boki się chleboczą, ale to w żaden sposób nie przeszkadza, siedzą pewnie.

 

Chodź na dłuższą metę, wydaje mi się, że i oryginalny P i E nie wchodzą, bo coś z komorą maga jest, może gdzieś podpiłować wejście w magazynku. albo coś?

Edited by kfercik
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podają dobrze (kulasy G&G 0.25). Mam EMAGa tylko MC.

 

W standardowych ładownicach nie trzymałem, więc się nie wypowiem.

 

Dają się rozebrać jak normalny magazynek od Boja. Wyciągasz wnętrze, odkręcasz multum śrubek i otwierasz, potem problem z wsunięciem wnętrza do skorupy, ponieważ atrapy nabojów i szkiełka są luźne, ale da się.

 

Wszystko co napisałem wyżej odnosi się do MidCapa. Jeśli pomoże, to proszę ;)

Edited by kfercik
Link to post
Share on other sites

Kupiłem jakiegoś ACMowskiego PMaga z TG i bez piłowania nie wchodził do HK416 ani do M4 - nota bene magazynek totalny syf. Orginalny P ECO bez piłownia wchodzi do M4 ale nie do HK416. W obu przypadkach przednia ścianka musi być starta na płask.

 

Chcę mieć w miarę uniwersalne magi do HK i do eMki, ciekawe czy te Emagi bedą odpowiedzią na to.

Edited by axelrybaczewski
korekta. NO TABENE doprowadziło do oplucia monitora.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jaka jest tak naprawdę różnica między pmag a emag magpula? Przymierzam sie do zakupu i poza chropowatą fakturą w pmag nie widze różnicy. Podobno emagi lepiej się wpasowują w tavora i inne repliki a pmag raczej wylacznie detykowane do M4/M16 i HK416. Proszę o odp i wskazanie gdzie dorwę pmag lub emaga poniżej 100 zl za sztukę. Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...