Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] wolfarmouries.co.uk


Recommended Posts

Polecam Wam sklep, w którym od niedawna pracuje mój czarnuch Padre- Wolf Armouries. Ceny może nie zachęcą do zakupów, ale za to towar jaki tam mają...

 

FUNNY FACT: Widzieliście film Alien vs Predator? Kojarzycie G36C-ki z pięknymi mostkami i zielonymi LWC? Zgadnijcie, jaki największy w Londynie sklep z airsoftem dostarczył te repliki? ;o)

Link to post
Share on other sites

Jesli sie dobrze przyjzysz to jedna replika CA jest dokladnie za glowa Aliena, na wysokosci czarnego paska...( sarkazm w glosie).

I nie bede pisal dlaczego tylko jedna.

 

Pozdrowienia z Londynu dla calego WMASG, przesyla Padre

Wkrótce sprawdze jak tu wygladaja gry.

 

P.S. Byl temat w sprawie e- zinu airsoftowego.

Tu maja cos takiego, normalna gazeta, zwie sie Safe zone.

Cheers mate's

Link to post
Share on other sites

W zwiazku z tym ze wplywaja powoli zamowienia z Polski, sprobujemy troche to rozkrecic.

Mozecie wysylac maile po polsku pod adres: wolfarmouries@aol.com

Natomiast jesli juz cos zamawiacie to zamawiajcie po prostu ze strony a nie za pomoca maila.

Sprawa platnosci, najlepiej regulowac karta kredytowa ( czyli standardowo jak przy zakupach internetowych), zadnego wysylania gotowki poczta. Dla tych ktorzy nie posiadaja kart kredytowych jest cos takiego jak Pay Pal. Przenosi to platnosci jakby za posrednictwem przekazu bankowego. Paczka idzie do Polski okolo 10 dni i kosztuje okolo 13 funtow.

Aha i jeszcze jedna sprawa. pisze to generalnie jako jeden z maniakow airsoftu a nie pracownik sklepu. sprawa gwarancji wyglada tak ze na AEGi czy pistolety jest tylko miesiac gwarancj, czasem dwa. Oczywiscie traci sie já przez otwarcie broni lub jakakolwiek interwencje wewnatrz.

po okresie gwarancji naprawy sa platne.

 

Oczywiscie nie wierze aby nagle zaczelo sie duzo AEGow sprzedawac do Polski, ceny u nas sa troche nizsze, za to bardzo atrakcyjnie wygladaja zestawy do konwersji, up- grade'y itp.

Z ciekawostek bedacych w sklepie mozna zaliczyc:

- Barret 82, gazowy z blow backiem, cena ok 3000 funtow

- M 134 Vulcan, cena ok 3500 funtow

- zestaw do konwersji Thompsona na M 41 Pulse Rifle z Aliensa, cena 299 funtow( bez Thompsona )

- szeroka gama konwersji G&P i G&G, zestawy Hurricane, Smokies, Star itp

Wsdzystko jest generalnie na stronie wiec nie ma sensu blizej to przedstawiac.

Mam nadzieje ze redakcja WMASG, nie wezmie tego co pisze jako proby reklamy a jedynie jako przyblizenie asortymentu i opis sklepu za granica.

 

Generalnie airsoft w UK wyglada bardzo podobnie jak u nas, podobni sa gracze, problemy ale tez i radosci. Ludzie sa tu otwarci, ciekawi nas tak samo jak my ich.

Mam nadzieje ze wkrotce uda mi sie przyblizyc nieco zasady na jakich gra sie w UK. No niestety, wiekszosc rozgrywek tutaj jest niestety platna. jest cala masa komercyjnych pol i obiektow.

Wstep na calodniowa gre kosztuje ok 20 funtow, a jesli chcesz wypozyczyc jeszcze sprzet to ok. 15 funtow extra.

No ale o tym pewnie sie wkrotce przekonam.

Co do moich preferencji zas, to o ile w Polsce nasza grupa RBB, stylizuje sie na wzor brytyjski o tyle tutaj w UK, mam zamiar grac w polskim mundurze.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Siema !

 

Ja tam gram w Polskim mundurze.

 

Pozdrowienia z londynu , ....Jest tu lepszy sklep AirsoftArmoury ,znajdzcie sobie linka jak chcecie

 

Padre - polecam Ambush Wargames Ewersly or Chobham - wjazd £15 Jak bys mial problem ze sprzentem to chetnie cos ci tam porzycze. Najblizsza walka 16 01 05

 

Pozdrawiam Magik

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam!

Jest to mój pierwszy post na forum dotychczas glównie obserwowalem o co chodzi w airsofcie. Dzis po raz pierwszy mialm okazje pogadac z Padre w sklepie (serdecznie pozdrawiam i dziekuje za rady) Naprawde sklep super a w szczegolnosci tylna czesc sklepu. Goraco polecam! Mila obsluga duzo stuffu i maja tez mp5 ca z serii b&t jedyny minus wedlug mnie to to ze nie maja gunow z icsa. Barett .50 cal wyglada bosko a dotyk sa80 lsw doprowadza do orgazmu uwierzcie mi :D

Wszyscy z checia pomoga wystarczy zapytac.

 

PS Maja Glocki 19 KSC KWA za 70 poundow - okazja!

 

Jeszcze raz pozdrawiam cala ekipe ze sklepu a sam sklep jescze raz goraco polecam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...