Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER-Zona Nysa III


Recommended Posts

monsta, przecież ireabe wiedział, o co chodzi, jaja sobie robił tylko ;ppp

 

Wiem z poprzednich obu edycji, że mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie osoby po 18-stce. Możesz mieć paszport zamiast dowodu na okazanie przy rejestracji, ale musisz być pełnoletni. I dobrze, w końcu pełnoletni sami za siebie odpowiadają ;)

 

Zresztą, masz 15 lat, a już się w ASG bawisz? No rozumiem, jeśli używasz repliki typu plastic fantastic za 100zł max, ale RK DBOYI'a? Przesada, jak na ten wiek, także na doświadczenie, sądzę... ;) Oczywiście nie potępiam Cię, ale poczytaj sobie:

 

http://www.wmasg.pl/artykuly/air_soft_gun/..._airsoftowe/15/

Edited by Gryzli4242
Link to post
Share on other sites
  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siwy liste osob z poprzednich edycji ma. Osoby ktore mu podpadly pamieta, tych ktorych nickow nie pamieta po prostu nie podpadli. Jesli nie podpadles i wplaciles te 90zl na moje konto o ktorych pisalem ci na PW to masz szanse pojechac.

 

No.

Link to post
Share on other sites

Impra obowiązkowa, znów widzę, że potrzebny jest obowiązkowy "nieprzekupny", "uczciwy" "służbista" w szeregach ochrony matuszki ZONY

 

mam nadzieję, że nie podpadłem i się załapię

 

do zobaczenia po obydwu stronach lufy

Link to post
Share on other sites

Posterunek? Ostatnio to tylko jeden posterunek wojska nas pięknie załatwił i przy okazji swoich żołnierzy też wykosił w bardzo malutki pień :mrgreen:

 

Widzę, że chyba trzeba tu przypomnieć jak to bandycka banda w prosty sposób załatwiła jeden z posterunków - zabierając im respawn i obezwładniając cała obstawę nie wystrzelając ani jednej kulki.... z czego to potem mieliśmy niezły ubaw przy ognisku :wink: :wink:

 

 

No wojaki i stalkerzy trzymajcie się bo bandyci znowu Wam dupę złoją :-F

Link to post
Share on other sites

@Iron52 - napięcie przed ostatnim stalkerem? Przecież tu doszło prawie do regularnej bitki :D

 

Co do nieprzekupnych ludzi to dzielą się oni na dwie kategorie - drogich i szybkich. Drodzy obedrą ze wszystkiego i puszczą wolno, a szybcy najpierw zastrzelą, a potem obedrą ze wszystkiego :-F

 

Ponadto trzecia edycja ma trwać dwa dni więc czasu na starcia i wzajemne podchody będzie dość.

 

Pozdrawia nie mogący się doczekać :)

Link to post
Share on other sites

@GYVER.

Mnie to też stresuje od samego początku. Bo nie wiem czy spokojnie czekać na zaproszenie czy też niespokojnie na rozpoczęcie rejestracji.

A emisje muszą być - na poprzedniej edycji klimat gry tak podbudowały że hej :)

 

@SDM

Bo nikt drogo nie będzie chciał kupić skóry z lecler'a - zwłaszcza podziurawionej ;)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

@GYVER.

Mnie to też stresuje od samego początku. Bo nie wiem czy spokojnie czekać na zaproszenie czy też niespokojnie na rozpoczęcie rejestracji.

A emisje muszą być - na poprzedniej edycji klimat gry tak podbudowały że hej :)

 

Stresująca sytuacja.

 

A co do emisji koniecznie byłem z kumplem po środku niczego (środek pola) kiedy nas gradzik dopadł ( oj siekał strasznie )

 

ale opłacało się bo w niedalekim czasie odnaleźliśmy przemienione koło

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje że 90% wojska nie będzie grało roli "tych złych i skorumpowanych żołnierz aż do tego stopnia by wymuszać łapówki". Ostanio odczułem że każdy jest nastawiony na zysk.

 

Osobiście wolał bym by to stalkerzy chcieli pokojowo rozwiązywać sprawę podchodzić z białą flaga i po cichaczy wciskać ruble do kieszenie w zamian za przejście niż bo wojsko traktowało stalkerów jak rodzaj dojnych krów... wiadomo że tacy powiń być ale nie wszyscy...

 

Grając w grę czy tez czytając książkę widać że wojsko nie jest tam dla "zabawy" tylko po to by nie dopuszczać Stalkerów i nikogo bez jakich kol wiek dokumentów upoważniających do wstępu do zony. A nie bawić się w bileterów do wesołego miasteczka.

 

Ale to tylko z moich doświadczeń wiadomo że nie byłem w stanie być wszędzie i wszystko widzieć więc dla jednych to co napisałem nie będzie się pokrywać z tym co widzieli/odczuli.

Link to post
Share on other sites

...... Będziemy twardzi i nie popuścimy Stalkerskiemu ścierwu! :D

 

No no grubo grubo..... powalczymy zobaczymy :twisted:

 

Ostatnio trafiłem do rosyjskiego odziału. Na szczęście udało mi się uciec i tym razem (mam nadzieję - o ile władza centralna zaprosi :-P ) powrócę jako stalker, żeby rozprostować kości, a nie stać na posterunku jak "policjant", kótry zanim wsytrzeli musi napisac raport :-P.

 

Poza tym chętnie wyrównam rachunki za poniżenia jakich dozanłem w szeregach wojska rosyjskiego. :twisted:

 

Poza tym ruskich łaaaaatwo przekupić, w większości to pijaki................ :twisted:

Link to post
Share on other sites

Zamieszczona lista uczestników wisi z przedniej edycji.

Jak na razie wysłałem pierwszą pulę zaproszeń.

Rekrutacja ruszy od 23 sierpnia.

Zmianie ulegnie harmonogram imprezy i mechanika.

Na stronie zamieścimy też podstawowe informacje na temat frakcji jakie będzie można spotkać w zonie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...