Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mój mail do krakmanów sprzed 2 tygodni

 

Moje pytanie

3. Czy można używać 11,1 V lipo czy 7,4 lipo.

4. Czy istnieje możliwość wymiany sprężyny stockowej do m130?

 

Odpowiedź

3)można używać7.4V , 11.1 tylko na własne ryzyko

4)możemy wymienić ale nie dostanie pan gwarancji

 

Pytanie dotyczyło XM8 SRC - podejrzewam że na G36 będzie podobnie

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dsc00049u.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc00050c.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

oto obiecane zdajecie krzywej głowicy cylindra, jak widać prowadnica dyszy ma lekki odchyl od pionu, zastawiam się tylko czy to uszkodzenie mechaniczne czy wadliwy produkt fabryki, odpowiedz tajwanguna była lakoniczna i stwierdzała tylko ze nie jest to norma w tych replikach....ale coś w tym jest skoro to już drugi przypadek dziwnej głowicy SRC . jako że na "gwarancje" nie miałem co liczyc a w planach miałem założyć do giety zestaw bore up to nie specjalnie się tym przejąłem, ale tu znowu pojawił się problem otóż dysza w G36 SRC ma 25,25 mm jest to praktycznie o 1.50 mm więcej niż w standardzie CA a zatem żadna dostępna dysza na polskim rynku nie da 100% szczelności. Może próbować wsadzić dysze do Auga ale i tak zostanie około 0,30 mm luzu

Edited by Bizoo
Link to post
Share on other sites

Augowa bore upowa dysza DF ma 24.9

Stockowa JG ma 25.1

Podobnie ma bore up Guardera.

 

Ale zawsze mozesz te 0.2 mm docisnac komore do gearboxa (zeszlifowac troche) - takie cofniecie nie powinno jeszcze blokowac kulek w komorze (sprawdzalem na augu - zeszlifowane 2 mm i nadal podaje plynnie nawet przy 35 rps.)

Link to post
Share on other sites

Ten GB ma niestety problem z tym, że przy 11.1V się jedzie. JA nie mam SRC'ka, ale i tak zamirzam zamówić. Moje spostrzeżenia:

-łożyska stalowe 8mm kulki

-sprężyna z nieregularnymi zwojami

-tłok z nylonu(jest dobry)

-zębatki stal

-aluminiowa głowica tłoka to samo cylindra i nieuszczelniana dysza w wersji V3 w V2 jest z o-ringiem

Tłok jedzie się szybko, bo silnik jest dość mocny, oraz łożyska powodują, że zębatki zdążają dotrzeć do tłoka w momencie, gdy ten juz wraca przez co jadą się zęby. Moja rada nie używać 11.1, albo modyfikacja GB.

Link to post
Share on other sites

Hawk995 jesli chodzi o btake to nie ma w zestawie, ja uzywam baterii Firefox 9.6v 1100mah Ni-MH

 

http://allegro.pl/akumulator-firefox-9-6v-...1185126878.html

 

Replika jest warta polecenia. Tylko jest ten maly problem z hup-up'em przynajmniej u mnie tak bylo. Przyszla repliczka to postanowilem ja przetestowac, wlozylem batke i zaczalem strzelac. Wszystkie kulki spadaly w dol i replika strzelala na 30m. krecilem hopkiem we wszystkie strony i nic nie pomoglo. wyjalem komore hup-up i zobaczylem ze dystanser nie jest gumowy tylko metalowy i ze zbyt malo dociska gumke przez co kulki sie nie podkrecaja. Wiec wycialem z gumy mala podkladke wlozylem ja pod dystanser i to wystarczylo. Kulki lataja bardzo daleko i prosto ( przynajmniej na lufie precyzyjnej 6,03mm ktora wstawilem przy okazji jak naprawialem hop-up). Jeszcze jedna rzecz jesli chodzi o magazynek to troszke jest nie dopasowany i "lata" ale to tylko jesli chodzi o mag SRC dolaczony w zestawie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...