Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska p-gaz MCU 2/P


Recommended Posts

chcesz biegac w masce pgaz 8O przeciez zerwiesz ja z twarzy podczas pierwszego truchtu bo oddychanie przez maske przy zwiekszonym wysilku nie jest zbyt komfortowe, polazilem kiedys troche w masce ktora jest uzywana obecnie u nas standardowo w wojsku, obronie cywilnej itp i to nie jest przyjemne raczej

 

imho ta maska nie wytrzyma bliskiego strzalu nawet ze stockowego AEGa, nie mowiac juz o serii

Link to post
Share on other sites
Czy ta maska ma standardowo szybkę balistyczną?

sama oslona maski jest "gumowa" i barzo miekka. ale standardowo w tych maskach jest nakladana lexanowa oslona balistyczna. z tego co widze na fotce (ale mala wiec pewnosci nie mam) to tutaj tez jest. zprawdz, widac od razu czy masz nalozona na maske sztywna skorupe czy masz miekka gume polaczona z maska :)

 

zerwiesz ja z twarzy podczas pierwszego truchtu bo oddychanie przez maske przy zwiekszonym wysilku nie jest zbyt komfortowe

true, true :)

 

imho ta maska nie wytrzyma bliskiego strzalu nawet ze stockowego AEGa, nie mowiac juz o serii

bull shit... polskie MP-4 (bo chyba o niej mowiles) oczywiscie nie wytrzyma, ale nie kazdemu psu Burek. Jesli MCU Punishera ma oslone balistyczna to spokojnie wytrzyma nawet upgreda

 

PS Punisher, ladna cene trafiles :) gratuluje i zazdroszcze :) za taka kase kupilbym druga 8)

Link to post
Share on other sites
bull shit... polskie MP-4 (bo chyba o niej mowiles) oczywiscie nie wytrzyma, ale nie kazdemu psu Burek. Jesli MCU Punishera ma oslone balistyczna to spokojnie wytrzyma nawet upgreda

 

Z tymi MP4 jak komuś bardzo zależy można pokombinować. Do maski dołączane są zimowe nakładki na szkła. Są one wykonane z tak samo badziewnego plastyku co te w masce, ale między nimi i szkłami maski jest około 2-3mm szczelina. Jeśli ktoś zrobi sobie plexi, o takiej grubośći, które wytrzyma strzał to może sobie tam włożyć i się bawić. Oczywiście jakość widzenia się pogorszy ale jak ktos chce mieć klimat to mu to nie będzie aż tak bardzo przeszkadzać.

 

PS Punisher, ladna cene trafiles :) gratuluje i zazdroszcze :) za taka kase kupilbym druga 8)

 

Zrobiłem sobie prezent pod choinkę, a w zasadzie moja dziewczyna mi go zrobiła. Zagadaj do Kuby Medyka od którego ją kupiłem może ma jeszcze jakieś na stanie. Kiedyś widziałem M40 i M42 na allegro ale ceny pojebane 450 i 999zł 8O

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...