Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gromtrade.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Miałem przyjemność składać tam osobiście 2 zamówienia, do tego zamawiać drobiazgi dla znajomych. Za pierwszym razem otrzymałem towar następnego dnia po złożeniu zamówienia (szczerze mówiąc, byłem zszokowany - 24h transportu Pocztą Polską... choć prawda to, że odległość mała), za drugim trzeciego dnia (czyli poprawnie, zgodnie z deklarowanym terminem). Znajomi również się nie skarżyli, tak na obsługę sklepu internetowego jak i na miejscu. I tu mała podpowiedź od jednego z nich - nie wszystko jest na www. Czasem lepiej, jeśli macie możliwość, podjechać osobiście. Mają sporo rzeczy 'używanych' - to znaczy ktoś widać raz założył, połaził 15 minut po pokoju i zdjął, bo śladów użytkowania nie widać.

 

Kontakt tak telefoniczny, jak mailowy bezproblemowy, tylko GG nie odpowiadało - ale cóż, nikt im na Gadzie warować nie każe, więc nie ma co narzekać ;)

 

Wady? Nie wiem jak jest teraz, ale ostatni raz gdy u nich kupowałem (jakieś 2 miesiące temu) nie było opcji zamawiania kurierem, a jedynie przesyłka pocztowa. Osobiście preferuję kuriera, ale z racji moich osobistych doświadczeń z duetem GromTrade/Poczta Polska, tak naprawdę marudzę tu czysto dla zasady ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem czemu tak długo czekasz. U mnie odpowiedź jest w ciągu 2h.

Zamawiałem u nich dwie pary butów z demobilu,polar oraz kurtkę. Towar był na 2 dzień roboczy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Po butach nie widać zużycia. Zdecydowanie polecam. Szybka wysyłka,miły kontakt i bdb ceny ; ) Czego chcieć więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...