Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciu

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 1. Wymienić oring ewentualnie rozciągnąć: naciągasz na cylinder i polewasz gorąca wodą i potem myk do zamrażarki na chwile. Nasmarować i bedzie hulać.
 2. Witajcie, Czy G&G robi precki 6.04 nie srebrne ? Wiadomo teraz precki G&G są srebrnego koloru, czy istnieją jeszcze inne modele np. mosiężne ? pozdrawiam
 3. Witajcie, Czy G&G robi precki 6.04 nie srebrne ? Wiadomo teraz precki G&G są srebrnego koloru, czy istnieją jeszcze inne modele np. mosiężne ? pozdrawiam
 4. Ja kiedyś wziąłem male dłuto i wbiłem w tą mięciutką śrubę i tak odkręciłem, jeśli nie to rozwiercić :)
 5. Jak na auto działa to winny będzie przerywacz. Skoro przy przełączaniu trybu ognia naciąga sprężynę- masz przebicie prawdopodobnie na płytkę selektora, miałem tak w emce u kolegi. Sprawdź sprężynkę na płytce selektora, oraz samą płytkę.
 6. Miałem na serwisie MP5 galaxy które pływało w basenie. Replika niby strzelała ale alu się utleniało powoli, lufa była zabrudzona spadł zasięg i pogorszyła się ogólna praca repliki. Działać działała.
 7. Masz na pewno silnik długi ? Zębatka silnika w jakim stanie ? Jesteś pewien że odgłos dochodzi z chwytu pistoletowego, a nie z GB ? Wcześniej działało dobrze? po czym przestało ? Dokręć dobrze chwyt, a silnik bez klapki wepchaj do końca np. palcem i bardzo krótko spróbuj. Jeśli będzie działać, albo przynajmniej nie będzie odgłosu wiertarki to klapka chwytu źle przylega/śruba regulacyjna za krótka.
 8. Jeśli tak szybko spaliło Ci styki to masz blaszki kijowo wyregulowane przez co nie równo następuje stykanie. Możesz wrzucić mosfet jak kolega wyżej pisze. Głowica rozpadnie się na pewno, wymień.
 9. Kolega wyżej dobrze mówi. Dodatkowo jak kolega ma KWA to podmień górę repliki od niego pod swój dół i zobacz czy to coś da. Sprawdź sprężynkę dociskającą komorę. Kiedyś robiłem koledze replikę i przez zgiętą sprężynkę 80-100fps ginęło.
 10. Wiesz może jaką podłączył baterię ? Jaki dźwięk wydawała, jak wiertarka (słychać że silnik kręci ale nie strzela) ?
 11. Login Wmasg/ksywa: Maciu Miasto:Bierutów/Oleśnica/Namysłów i okolice. Zakres działalności: Wszystkie repliki elektryczne, dopasowywanie części zewnętrznych/wewnętrznych. Posiadam chrono. Zawsze chętnie doradzę w wyborze części/repliki. Kontakt: PW
 12. Według sklepu 300% daje 520fps mierzone na 0.20g. Rozumiem wyciągnąć 50fps więcej niż podaje sklep, wiadomo magia serwisanta uber części, ok. 575fps na 0,40g Różnica fps między 0,25g a 0,20g wynosi +/- 40fps co daje + 160fps więcej na 0,20g niż 0,40g 575fps+160fps=735 fps Więcej o 215fps to już powinno dać sygnał że gościu kręci.
 13. maciu

  Gunfire.pl

  Po wielu zakupach w GF muszę dzisiaj popsuć delikatnie opinię. Co do paczek wysyłanych kurierem/pocztą wszystko ok. Problem gdy decyduję się na odbiór osobisty, po raz 3 mimo tego iż towar powinien być gotowy do odbioru (w sklepie Militaria24) tak nie jest. Pierwsza sytuacja zamawiam towary wybieram odbiór osobisty(Niedziela, wieczór) i we wtorek zgłaszam się po odbiór, jak się okazuje towary do sklepu we Wrocławiu są dowożone tylko w środy i czwartki, no rozumiem mimo tego że nikt mnie o tym nigdzie nie poinformował. Sytuacja druga: Zamawiam w poniedziałek po odbiór zgłaszam się w
 14. lower receiver wykonany z polimeru Wymień: tłok, sprężyne m120, gumke hop-up i nawierć głowice tłoka. Cylindra nie musisz wymieniać. Na m120 ( koło 450 fps) wytrzyma naprawdę bardzo długo.
×
×
 • Create New...