Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc ;p


Recommended Posts

Hej jestem nowy na forum nie musze sie chyba przedstawiac mam prroblem bo zaczynam z asg i nie che odrazu kupywac broni ktora jest za 400 zł mam 2 ktore sa do 150 zł 1 to ak-47 daje link http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...;products_id=80 a 2 to mp5 http://www.airsoft-militaria.pl/product-po...-Magazynki.html jesli byscie mogli pomozcie :-o

Edited by 4you
Link to post
Share on other sites

Podobnie zresztą jak:

Don't tell him the truth. It will be funny. A nie "true" i "fun".

Pomijając już fakt, że stwierdzenie "For english" nie oznacza zbyt wiele. Dla Anglików? Wtedy powinno być English z dużej litery. Dla znających angielski? Wtedy powinno być "For english-speaking users". ;)

Uwielbiam jak ktoś chce zalansić się angielszczyzną i mu to nie wyjdzie :P.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Żaden. Zrazisz się tylko do Airsoftu.

Dokładnie. Ja na twoim miejscu pozbierałbym trochę kasy i kupił coś "nieplasticzanego".

 

Najpierw by trzeba się polskiego poprawnie nauczyć, a potem dopiero się zabierać za udawnie pr0...

Tak na marginesie niektórym nawet nie wychodzi "udawanie" pro. :wink:

Link to post
Share on other sites

Kup tego AK z taniemilitaria to rozleci się tobie po tygodniu. Ja na twoim miejscu wziąłbym tą mp5 :D miałem kiedyś taką cyme i wiele przeżyła i wytrzymała ale bieganie z nią po lesie jest nieopłacalne chyba że jesteś mistrzem podkradania się :D raz takim sposobem udało mi się zestrzelić dwie osoby naraz :wink: , ale osiągi są tak żenująco słabe. Najlepiej kup pistolet gazowy

Link to post
Share on other sites
Dzięki za poprawę, często mi się rzeczownik z czasownikiem myli ;P

Tylko, że 'thing' i 'think' nie pochodzą od tego samego słowa :P. 'Thing' to 'rzecz, coś', a 'think' to 'myśleć'. Jeśli chodzi Ci o słowo 'myśl', to jest to 'thought' ;).

 

Skompromitowałem się...

Każdemu się zdarza, po to się uczymy :P.

 

Spoko,dobra,koniec offtopu (żeby nie robić bałaganu)

Jestem za :P.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...