Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rysunek techniczny montażu bocznego do AK


Recommended Posts

Czy wie ktoś może skąd wziąć taki rysunek. A może wśród wmasgmaniaków jest ktoś tak uzdolniony, że zechciałby mi pomóc i taki rysunek zrobić? Mam standardowego AK 47. I tu jest ból bo 47-mka jest pozbawiona montażu bocznego do założenia orisowania. Co innego AK 74. Mój ojciec jest tokarzem i na technologi CNC zna się jak mało kto. Ale rysunek musi być konkretny a ja nawet jakbym chciał to nie mam jak go zrobić. Taki montaż to 40 zł, a staruszek podjął by się tego za darmo. Liczę na waszą pomoc.

Link to post
Share on other sites

Agata, ale oprócz rysunku technicznego trzeba napisac program na maszynę :) no i proces technologiczny :P

 

jednym słwoem gra nie warta świeczki dla jednego elementu...

 

 

 

 

---------------

 

 

też robię fajne rysunki ;) i programy pisze na cnc ;]

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Ojciec robił mi już zatrzaski do kałachowych magazynków, bo plastiki szybko odmawiają posłuszeństwa. Wiem, że dla niego to nie problem. A nie raz i nie dwa robi coś dla znajomków to i dla pierworodnego może. Seger a ty nie miał byś mozliwości zrobienia tego rysunku... ja nie chce nikogo wykorzystywać. Ale może... jednak :)

Link to post
Share on other sites

Seger, wbrew pozorom taki zrobienie takiego programu to nie jest wielki problem, dla kogoś kto się na tym zna. Kiedyś się znajomego z Berlina pytałem jak byłoby ze zrobieniem programu pod CNC dla szkieletu V2. Powiedział że generalnie sam program to dla niego 3-4h zabawy, bo trudniejszymi elementami się zajmuje, największy problem jest ze zrobieniem rysunku (ale akurat tutaj mamy kwestię GB, a nie montażu)

Link to post
Share on other sites

Dobra. Udało się znalazłem na alegro ten cholerny montaż w takiej cenie włącznie z wysyłką, że w sklepach internetowych sam tyle nie kosztował. Ale troche to zajęło. Dzięki wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Temat zamknięty ( chyba że zamiast montażu przyślą mi ziemniaka. ;P)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...