Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tutaj z lekka zielono


Recommended Posts

Witam!!

Jestem dosyć zielonym graczem Airsoftu ale chciałbym was spytać o zdanie .

Sprawa jest jasna , chcialbym kupic karabin do strzelca wyborowego(ew.jak by byla mozliwosc po konkretniejscym tunningu snajper ale raczej później ) i wolałbym zeby to bylo m16, co myslicie o tym:

JG

CG

A&K

Cos takiego

D-Boys

Czekam na ew. dalsze propozycje do około 900 ew.1000PLN.

Po zakupie broni chciałbym kupić w niedalekiej przyszłości (około miesiąca) prec lufę.

Nie chciałbym przeczytać głupich komentarzy kup kałacha cymki bo tani taki siaki i owaki ,bo mam już ale chciałbym czegoś innego najlepiej by było z ta m16 ale czekam na propozycje.

Jak cos to lunete mam lunetę firmy LUOPOLD 3x9x40

 

 

Inne pytanie to co bym musiał jeszcze zrobić/zakupić(niestety xD) by bardziej ją " ze snajpic)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Edited by quar94
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie najlepszym pomysłem wg. mnie będzie kupno JG. Niesamowita wytrzymałość podzespołów w GB. Poczytaj temat o tuningu HK416 JG. To jest identyczna replika jeżeli chodzi o bebechy.

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=42458&hl=hk416

 

Mógłbyś podać link do lunety, bo pierwszy raz o takiej słyszę? Wiem, że są lunety Leupold, choćby M3. I poprawka, nie 3x9x40 tylko 3-9x40 :)

 

M16 z lunetą miał spoter snajpera w filmie "Snajper" I całkiem fajnie to wyglądało. Z tymże, było to M16 A3. Jak wrócę do domu, w okolicach niedzieli, podrzucę Ci fotki M16A4 z lunetą jako wyborówki :)

 

A żeby Twoja M16 strzelała bardzo celnie i przyzwoicie daleko, to proponuję włożyć:

- Bore-Up do M16 Guardera

- lufę precyzyjną firmy Prometheus, KM Head lub Systema (podałem w kolejności od NAJ;) długości 515mm

- jakąś lepszą gumkę hop-up na duże prędkości wylotowe

- sprężynę M130, bo chińska M125 będzie pewnie niezbyt dobrej jakości

- krótki magazynek do M16 bo z nim się wygodniej celuje na leżąco, najlepiej low-cap, bo dobrze podają i się nie tną jak midy.

 

Po krótce to wszystko.

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc.

Zdjecia do lunetki to oczywiscie z Allegro :-P

---->tutaj<---- nie wiem czy tanio czy drogo kopiłem ale jak ustawie i patrze z balkony na okolice przez nią to widok jest wręcz piękny i niezwykle wyraźny.

 

 

A co myślicie jeszcze o tym ( ma wymieniona na prec lufę i"wydajniejszy akum". )

GFC/JG

Tylko nie wiem czy ew. tuning będzie sporo trudniejszy czy nie bo mam zerowe wręcz doświadczenie z wymiana , ew. wysłać do specshopu by wymienili.

Sorki ze nowy post ale nie mogłem edytować starego postu(życie)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to prawdziwy Leupold to IMHO warto.

 

A ten SR25? JG złą firmą nie jest, ale oczywiście będzie trzeba troszkę powstawiać lepszych części:

- lufę precyzyjną (napisali, że ten SR25 już ma preckę, ale pewnie miernej jakości)

- gumkę hop-up

- bore-up Guardera "najlipi"

- porządną sprężynę.

 

Poza tym te stockowe 450 fpsów w SR25 JG, to u mnie dużo osób ma w szturmówkach.

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Mam replikę JG i też robiłem snajperkę, wiec wg mnie

 

-Wady: po roku body do smieci (ryla się), chop up również (nieszczelny rzuca kulki na prawo i lewo), jak na snajperkę silnik bardzo głośny, w stoku siedzi cylinder 2 a potrzebny jest 0

 

Zalety: Strzelałem pół roku na Sp140 i popsułem tylko szkielet reszta GB nie tknięta, mimo, że silnik kwiczy jak zarzynana świnia to Sp140 ciągnie bez problemu.

 

Polecam założyć składaną muszkę i tłumik OPS świetnie wygląda taki zestaw.

P.S mimo złego cylindra replika miała 465-480fps

Link to post
Share on other sites

A jezeli bym poczekal z 2 mieszki wiecej i kupil ta replike CA lub G&G i z czasem je tuningowal to czy dlugo by mi wytrzymaly te repliki (mniejwiecej) po tuningu ktory zwiekszy ich moc do okolo 500-550 fps... bo zalezy mi jak kupie cos drozszego by bylo pozoadne i wytrzymale ... wiem ze taki tunnig wyniosl by mnie okolo 1000 - 1500, pytanie czy nie lepiej poptostu by bylo kupic g36 od ca albo lepszej "marki" i je ulpeszyc.

 

Aha i kumpel kazal mi sie spytac czy zakup g18 elektryk od cymki to "nie jest zly zakup"

Link to post
Share on other sites

M16 z lunetą miał spoter snajpera w filmie "Snajper" I całkiem fajnie to wyglądało. Z tymże, było to M16 A3. Jak wrócę do domu, w okolicach niedzieli, podrzucę Ci fotki M16A4 z lunetą jako wyborówki :)

Jeśli piszesz o filmie Shooter to była to M4A1 14,5" z Aimpointem CompM3 chyba i granatnikiem M203. :roll:

Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

Wiecie co nie bede bawil sie w zadne Chinczyki tylko kupie cos od Aresa Albo TM chodzby mi wytrzymalo te kilka lat ... o ile to mozliwe jak macie sile i checi napisac swoje ew. propozycje to prosze bardzo ale tak czy siak bardzo dziekuje za pomoc . POZDRO :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to ma być karabin wyborowy podciągnięty do 500-550 fps, to tylko v.2 long, czyli sr-25.

Sam mam takową na sprzedaż ;]

V.2 long, jest dużo wytrzymalszy od normalnego v.2 i późniejszy tuning do tych nawet 600/650 fpsów nie stanowi problemu.

Polecam...

 

Pozdrawiam forza ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli piszesz o filmie Shooter to była to M4A1 14,5" z Aimpointem CompM3 chyba i granatnikiem M203. :roll:

 

Nie. Mam na myśli film "Sniper" z Tomem Berengerem. Gdzieś przewinął się gościu z takową M16.

 

Mam replikę JG i też robiłem snajperkę, wiec wg mnie

 

-Wady: po roku body do smieci (ryla się), chop up również (nieszczelny rzuca kulki na prawo i lewo), jak na snajperkę silnik bardzo głośny, w stoku siedzi cylinder 2 a potrzebny jest 0

 

Zalety: Strzelałem pół roku na Sp140 i popsułem tylko szkielet reszta GB nie tknięta, mimo, że silnik kwiczy jak zarzynana świnia to Sp140 ciągnie bez problemu.

 

Polecam założyć składaną muszkę i tłumik OPS świetnie wygląda taki zestaw.

P.S mimo złego cylindra replika miała 465-480fps

 

1. Body w emce często się rylają.

2. 1) Hop Up 2) Chińskie hopy nie są dobre. Wystarczy nowa gumka i teflonfix, i problem z nieszczelnością rozwiązany.

3. Zamiast kupować składaną muszkę i tłumik OPS, było się trzeba zabrać do skończenia GB. Wsadzić najlepiej bore-upa do M16 (cyl. typ 0)

4. Przy bore-upie wystarczyła by SP130 by mieć nawet 500 fpsów, a GB nie pękł by Ci tak szybko jak przy SP140 i silnik byłby mniej katowany.

 

 

@Konri8

G&G jest, owszem, dobrą repliką, ale przerobienie jej na karabin parawyborowy jest dość ciężkie. G&G ma dość słaby GB i kilka innych podzespołów, tak więc żeby zabrać się za podnoszenie fpsów, trzeba najpierw wydać trochę na mocniejsze części wewnętrzne. GG za to ma świetnie wykonanie zewnętrzne i genialne gumki hop-up :)

Link to post
Share on other sites

Aha... dobra to powiedzmy ze mam plan zrobienia tego sr 25 jezeli macie cos godnego polecenia procz tego co wymienie to smialo jestem otwarty na propozycje:)

Cos takiego - niewiem czy to jest sr 25

ARES

CA

G&G

Proste chcialbym kupic replike i z czasem ja z tuningowac ale tak bym nie musial wymieniac zbyt często jakieś czesci(zawsze się coś zużyje)ani po roku czy 2 ,kupowac nowej repliki. Do tunningu będę uzywal jak najwięcej czesci Prometheus (wiem ze to kosztowne ale płaci się za jakość) Replika Max do 1800PLN +koszt ulepszeń ... ulepszenie wchodzi w gre wymiana duzej ilosci podzespolow by uzyskac minimum 500-550 fps i ladna celnosc

Pozdrawiam i dzięki z góry!

Edited by quar94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...