Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dostałem nóż Ocencie go


Recommended Posts

Widziałem takie noże na hali. Kiepska stal, szybko się stępi i poszczerbi. Oprócz (wątpliwego) szpanu nie nadaje się do niczego. Moja rada to wrzuć na półkę lub zrób komuś prezent (zdaje się że może zacząć wędrować metodą 'podaj dalej' :wink: ) i zaoszczędź na coś pożądnego.

Link to post
Share on other sites

To jest tzw. "noz komandosa USA OSZALALEM!"

 

Generalnie design zabojczy jest :mrgreen:

 

Oplot oczywiscie zerzniety ze Stridera podobnie jak jelec, pochwe robila chyba jakas babinka z chrzanowa dolnego a co do grzbietu ostrza to ja pojecia nie mam co autor mial na mysli ;)

Link to post
Share on other sites

Cynik ładny Shadow ale poczekaj do końca stycznia aż załatwie sobie nową zabawkę 8) Nie będe na razie zdradzał szczegółów :) Ale mogę Ci powiedzieć, że bedzie to mały ( 7 cali :wink: ) fighter z fałszywym (tylko z nazwy :twisted: ) ostrzem na prawie całej długości klingi. No i oczywiście 100% custom made. A nazwisko makera bardzo znane :twisted: . Już nie mogę się doczekać. Mój pierwszy full custom...

 

 

 

 

 

 

I jak udało mi się wzbudzić twoją ciekawość :wink:

Link to post
Share on other sites

Noooo... za takie cudo to mozna w Chinach całą fabrykę "US SABER COMBAT TACKTICKAL SUPER COMMANDO ATTACK KNIFE*" postawić...

 

Piękna sztuka, Thorneb, a tak nawiasem mówiąc, do którego ze 100 najbogatszych Polaków mówisz "wujku" :?: :wink:

 

*pisownia wzorowana na "oryginalnej" z Allegro.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...