Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupić tą broń?


Recommended Posts

Witam.

Bohaterem tego tematu będzie broń jaką mam zamiar kupic jest to Dragunow AEG przedstawiony na tej stronie http://www.militaria.pl/master_cutlery/kar...-511)_p4883.xml. No więc interesują mnie wasze opinie, bo te zamieszczone na stronie sklepu mnie nie przekonują. Ja początkujący oddaje wam głos ;). Z góry dziękuje. 8)

Edited by Huher
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Nie warto. Nie dość, że to nawet nie przypomina SWD. To chiński AK z tanimi okładzinami ala SWD i z delkem od AKSU. :-F Za tę cenę możesz dostać jedynie sprężynowego SWD, ale już kupisz AK Cymy i będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Hmm... ale jednak wolałbym sie bawić w snajpera, wiec szturmówki mnie nie interesują.

Tak więc tu nasuwa się kolejne pytanie w jakim przedziale cenowym dostane godnego polecenia Dragunowa AEG?

Edited by Huher
Link to post
Share on other sites

oook zniechceciliscie mnie do snajperek aegów. co do sprężynowych to mój ziomek ma zamiar teraz kupic dragonowa... mowil cos o lufie precyzyjnej i sprezynie 170 cokolwiek to znaczy ;) wiem tez ze wtedy bedzie cieżko nabić ten karabin. No więc może coś takiego bym sobie sprawił?

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie tak i myśli że zabawkową snajperką za 400 zł (dargunov) na militariach zawojuje Potyczkę !! :wink: Kolego Jak się bierzesz za Snajperstwo To Trzeba to Robić Poprawnie i Giwere Odpowiednią POLECAM http://gunfire.pl/product-pol-1152192891-A-K-SWD.html Niewiem Może sie nie znam ale na Militariach bym nie kupował swojej Pierwszej Giwery Więc POLECAM Gunfire albo Taiwangun lecz nad czym Ubolewam Nie prowadzą Broni Wyborowej :(

Link to post
Share on other sites

hmm nie wiem kogo obchodzi ile mam lat jeżeli chcesz sie ponabijać to lepiej nie pisz, co do CS to może grałes w tą przybitą gre która nie zna pojęcia grafika...ale napewno nie ja więc skończ swoje wywody 24 latku. Dziekuje za posty które mi cos pomagają a nie które maja mnie obrazić i skompromitować.;/

 

 

Wiem że macie racje lecz nie lubie jak ktoś mnie pociska więc jeżeli masz to zamiar zrobić w swoim poście to dziękuję i zachowaj to dla siebie. Lubie kulturalne forum niestety większośc polaków reaguje tak że potrafi tylko wyśmiewać.

Edited by Huher
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

On raczej chciał dobrze. Po prostu snajperstwo jest naprawdę drogie (sensowna replika, tuning, luneta to ponad 2,5k). Lepiej nabrać doświadczenia jako szturmowiec lub kup sobie M14 Cymy i powoli ją tuninguj, jak Ci się znudzi zawsze mozesz puścić sesję.

Link to post
Share on other sites

Heh a ty dalej zbyt profesjonalnie rozumiem ze to ważne i dzieki ze sie dzielisz swoją wiedzą... ale czy to jest już dobry karabin tak jak wczesniej wspomniales o m14 do tuningu?

zeby sie grzebac i powoli uczyc ...chcialbym nabrac doswiadczenia...

Edited by Huher
Link to post
Share on other sites

M14 jest o tyle lepsze że będziesz mógł go używać również jako karabinu szturmowego, w przypadku gdyby Ci się nie spodobało snajperstwo.

Jeśli jesteś pewien że będziesz chciał godzinami leżeć w krzakach, to możesz poczytać o SWD od A&K, Warriorze I i paru innych tanich bazach pod karabiny snajperskie, wszystko masz w odpowiednim dziale.

Link to post
Share on other sites

Kolego Huher. Rozumiemy że chcesz tanio i nie masz specjalnych wymagań ale uwierz nam iż w miarę jedzenia apetyt rośnie i po pierwszej strzelance kiedy to zginiesz jakieś milion razy i nikogo nie ustrzelisz ze swojej "snajperki" to zrozumiesz dlaczego wszyscy Ci to odradzali.

 

Zasada jest prosta: Jakie tanie, takie dobre!

 

Przeczytaj ten temat: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=86254

Zawarłem tam streszczenie wszystkich informacji jakie powinien wiedzieć początkujący który aspiruje na snajpera.

Link to post
Share on other sites

Musze przyznac ze mądry temat i chcac nie chca cniestety odnosi sie do mnie;/ Co do wariora napisanego propowanego mi w poscie wyzej... no wiec ma go moj kolega ktory wystawil go na allegro, strzelalem nim, niezla broń ale go sprzedaje i chce kupic SWD taki jak podalem wczesniej

Edited by Huher
Link to post
Share on other sites

No odnosi się. Snajperstwo jest najcięższym kawałkiem chleba w tym sporcie w dodatku najbardziej odpowiedzialnym!

 

Zastanów się nad tym co tam jest napisane i może jednak na początek zainwestuj w małą szturmówkę która później będzie Ci robiła za boczną do snajperki jeśli nadal będziesz tym zainteresowany!

 

W między czasie nabierzesz doświadczenia, ogłady i jednocześnie będziesz miał czas na uzbieranie jakiejś konkretniejszej kwoty pieniędzy aby kupić coś porządnego, a nie bubla który Ci się zepsuje po kilku akcjach i tylko wyrzucisz pieniądze w błoto!

 

A snajper i tak musi mieć broń boczną do obrony i ostrzeliwania się z bliższych dystansów. W innym przypadku albo giniesz albo się poddajesz albo uciekasz, a tak masz szansę i wiesz, że komuś krzywdy nie zrobisz!

 

Strzelam się od 2001 roku i zapewniam Cie, że znam to wszystko z autopsji aż za dobrze.

 

 

SWD to replika dla ludzi umiejących dłubać i posiadających ku temu predyspozycje oraz sprzęt. Jest o tym stu paro stronicowy temat na snajperskim ale w pierwszym poście jest streszczenie!

Link to post
Share on other sites

Dzieki zastanowie się nad tym a co do dłubania mam ziomka który rozkręcił pare broni. tuningował je i ma na ten temat pojecie. Co do drozszych replik niestety stac mnie nie bedzie teraz mam taka sytuacje ze mam na sprzedaz pare wartoścowych zeczy :) a jak bedzie za rok?? pomysle nad kałaszkiem lub M4A1. Zkorzystam z waszego doświadczenia :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...