Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Czy graliście już w grę Mafia II ?

 

Osobiście jestem już w połowie gry i muszę powiedzieć że gra jest świetna. To co piszą w recenzjach ( Take 2 Interactive sporo się napracowało i widać wymierne efekty) zgadzam się z tym w 100%.

 

Jakie są wasze opinie wrażenia z gry? Chętnie je poznam :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wczoraj była premiera, właśnie jestem w 10 rozdziale. Interaktywny film gangsterski. Pierwszą część pozwolę sobie porównać do "Ojca Chrzestnego", a drugą do "Ojca Chrzestnego 2" nawet ramy czasowe się zgadzają.

 

Czesi jak już zrobią grę to nie ma bata... Activision i EA ze swoimi markami może się schować.

Link to post
Share on other sites

Właśnie przeszedłem na średnim poziomie trudności, steam pokazuje mi, że grałem 12 godzin (nie zebrałem wszystkich listów gończych i playboy'i).

 

Znajomy na najtrudniejszym przeszedł na PS3 też w dwanaście godzin, więc to będzie mniej więcej tyle.

Link to post
Share on other sites

Do tego trzeba jeszcze doliczyć zbieranie tych wszystkich listów i pisemek. No i dla hardkorowców zdobycie wszystkich achievementów. Choć brakuje trochę trybów ekstremalnej i wolnej jazdy z pierwszej części.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Właśnie przeszedłem na średnim poziomie trudności, steam pokazuje mi, że grałem 12 godzin (nie zebrałem wszystkich listów gończych i playboy'i).

Damn, strasznie krótko. Rozumiem jednak że jest intensywnie? Spytam proforma-jak rodzima wersja?

Link to post
Share on other sites

Damn, strasznie krótko. Rozumiem jednak że jest intensywnie? Spytam proforma-jak rodzima wersja?

Tłumaczenie jest w porządku, chociaż mogli by się nieco pohamować z bluzgami, momentami na prawdę nie były konieczne.

 

BTW.

Obiło mi się o uszy, że szykują dlc które podobno ma zaawierać coś w rodzaju wolnej jazdy z pierwszej części. Wiadomo komuś coś więcej na ten temat?

Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem Mafii na PS3. Co tu dużo mówić gra jest krótka, sytuacje ratują nieco wszelakie ”znajdki”. Fabularnie rewelacja, niektóre rozdziały są po prostu genialne, w kilku przypadkach wywołała u mnie emocje. Gra w wersji na PS3 wydana z polskimi napisami.

Tłumaczenie jest w porządku, chociaż mogli, by się nieco pohamować z bluzgami, momentami naprawdę nie były konieczne.

Jeśli chodzi o”bluzgi”, gra posiada klasyfikacje PEGI 18+.

Osobiście spodziewałem się ogromnego, wręcz gigantycznego miasta (GTA4, The Saboteur)jakież było moje zdziwienie, gdy ujrzałem mapę miasta. Jest ono niewielkie, lecz zróżnicowane, ciężko się w nim zgubić.

Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla fanów GTA i podobnych tytułów.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o”bluzgi”, gra posiada klasyfikacje PEGI 18+.

Klasyfikacja PEGI nie ma tu nic do rzeczy, bo język tak czy inaczej jest barwny, po prostu momentami tłumacze na siłę wciskali ostrzejsze bluzgi. Przykład? Gdy ktoś (nie powiem kto zagrajcie to się dowiecie) nazywa głównych bohaterów assholes, ktoś bardzo "mondry" miast przetłumaczyć to na dupki walnął k..wie syny. Niby szczegół ale takie ubarwianie przynajmniej mnie dość mocno kuje w oczy.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Jeszcze, żeby zrobili wersję na ps3 taką jak się należy. Co prawda da się grać, ale na pewno nie za 200 zł.

Dlatego, że nie robią to gra właśnie jest świetna.

Pamiętam czasy jakie gry były jak wychodziły tylko na PC :mrgreen: Nie nie zaczynam flamewar - stwierdzam fakty.

Ja jestem w 10 rozdziale ;-)

Aciepk co do porównania do Ojca Chrzestnego - owszem zgadzam się w 100%. Ja bym dodał także inspiracje Chłoapaczkami z Ferajny (przyjaciele od dziecka, pobyt w pace i ta świetna cela).

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Do tego trzeba jeszcze doliczyć zbieranie tych wszystkich listów i pisemek. No i dla hardkorowców zdobycie wszystkich achievementów. Choć brakuje trochę trybów ekstremalnej i wolnej jazdy z pierwszej części.

Co masz na myśli pisząc o wolnej jeździe? Limit prędkości? - nie zrozumiałem :mrgreen:

 

Aktualnie z achievementów zostało mi:

- zebranie Playboy'ów

- zebranie "WANTED"

- przejście gry na najwyższym poziomie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...