Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army kłopot...


Recommended Posts

Hey @ll

Mam maly klopot z americas army zalozylem sobie nowe konto no i zaczalem przechodzic treningi i doszedlem do konca Markanship zostal mi tylko te pokoje z tarczami w ksztalcie ludzi no i mowi mi ze mam wrzucic flashbanga do pokoju i wystrzelic do tarcz w ciagu 10 sekund robie wszystko wedlug instrukcji ale tarcze nie spadaja-obuswaja sie jakby byly wogule nie trafione poprostu nie moge nic dalej zrobic ladowalem cale magi do tarcz i nic :/ a wszystkie drzwi sa dalej zamkniete :/:/

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie mozna sciagnac patcha 2.2.1.

Obecnie ogromna wiekszosc serverow wlasnie na niej jest.

W 2.2.1 naprawiony jest blad z treningiem MOUT i z treningiem snajperskim. Nie jestem pewnien jak z tym MOUTem w tej wersji jest - czy dalej nie jest konieczny do gry online, czy jednak juz jest.

Link to post
Share on other sites

EHhh, jeszcze raz - od poczatku.

Wchodzisz w trening MOUT.

Cos tam koles gledzi. Jak skonczy, to masz wrzucic do pokoju flasha, wejsc do pokoju i "pozabijac" tarcze. Owe tarcze po trafieniu skladaja sie. Nie pamietam dokladnie jak, ale sie skladaja - zalozmy, ze po prostu klada do tylu. Jak oczyscisz pierwsze pomieszczenie to idziesz korytarzami do kolejnego, pozniej chyba trza zeskoczyc do tunelu, przejsc tunelem uwazajac do czego sie strzela - sa tarcze-cywile. No i dalej, dalej, dalej... kolejne pokoje, kolejne korytarze, krata zamknieta, ktora trza sobie otworzyc (trzymasz klawisz USE) na drzwiach. Pozniej na gore pod drabinie.

Włala.

Czy problem jest jednak taki, ze tarcze w ogole nie reaguja na trafienia?

Link to post
Share on other sites

wojtas qwa juz przechodzilem ten trening wczesniej wiem co trzeba zrobic i co sie dzieje jak sie strzeli do tarcz tylko u mnie te tarcze nie obsuwaja sie,spadaja,odchylaja sie czy jak to mozna nazwac wiec nic im nie moge zrobic dlatego pewnie drzwi do nastepnego pokoju sa zamkniete -_-''

Link to post
Share on other sites

To nie kwestia tego na jaki najszybciej przychodzi tylko jak szybko ci wysla potwierdzenie...ja najdluzej na potwierdzenie czekalem kiedys 12 dni,to bylo przy zakladaniu konta na forum...i podobnie jak ty zakladalem na wszystkich kontach pocztowych jakie mialem ale tu trzeba po prostu cierpliwoscii.W moim przypadku ciezko o cierpliwosc ale sie staram..mimo tego ciagle w takich sytuacjach po glowie chodza mi mysli "a moze podalem zly adres konta mailowego,moze jedna literke przekrecilem" itp :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to ogolnie z polskimi skrzynkami jest problem. Najwiekszy z wp - tam po prostu nie dochodzi wcale, ale na pozostale po prostu po jakims dluzszym czasie.

Natomiast jesli chodzi o skrzynki hamerykanskie (hotmail, yahoo, etc.) to ja przynajmniej mam tak, ze przychodzi w ciagu max 10 min. Ostatnio konto zakladalem, to zanim zdazylem sie zalogowac na hotmaila po kliknieciu na aa.com, zeby wyslalo, to mail potwierdzajacy juz na mnie czekal.

Sproboj jeszcze raz. Moze sie uda...

Aha, na o2.pl przychodzi mi rownie szybko co na hotmaila.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To może ja skorzystam z topicu. Otóż mam problem z grą sieciową. Kiedy podłączam się do jakiegoś servka to gierka ciągnie najwyżej minute, zwykle jednak kilka sekund i się wiesza. Jedyne co pozostaje mi zrobić to wcisnąć RESET :( Wszystkie treningi chodzą dobrze, tylko jak dołącze do jakiegokolwiek serwera, wszystko się wczyta to gra pada. Help.

Link to post
Share on other sites

Hmm... fakt sprzęt mam słaby PIII700,Gf2 32mb, 256 ram.

Wykonałem kilka prób i okazało się, że tam gdzie nie ma punkbustera moge grać, ale bezsensu żeby gra się wieszała tam gdzie jest. Więc może to jego wina, może można sobie jakoś z tym poradzić. Oczywiście, że zmieniłem :wink: , ale przy wyższych na 'bezpunkowcach' działa. :|

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...